Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARA!!! PROFIL Draga63

Profil pod imenom Draga63, zaobići. žena je prevarant, za torbu je tvrdila da je nova a kada sam je dobila nije mi bilo dobro, torba je za u kantu za smeće, nosena, ishabana, popucala ručke. Rekla je da će mi vratiti novac i naravno da se posle toga nije javila. Dala sam 2700 a dobila sam obicno smece od torbe, nikada nisam imala ovako iskustvo na sajtu i vidno sam razočarana. Članice zaobiđite ovu ženu.
2020 05 21
Postavite slike ako možete. I čuvajte podatke dotične.
2020 05 21
ostavite nam link clanice i obavezno slike, kao upozorenje buducim clanicama. Ako je vas ukupan iznos preko 5.000 dinara, mozete zajedno prijaviti nadleznoj policijskoj upravi. Uostalom, mozda se javi jos neka devojka/zena da je prevarrna od strane doticne.
2020 05 21
> Sonja123: > Takodje sam prevarena od clanice Draga63. Trazila sam jednu torbu za koju je tvrdila da je nova, a poslata mi je sasvim druga torba koja je ofucana i nije za nosenje. Gospodja je rekla da torbu mogu da zadrzim i da ce mi novac biti vracen! Naravno nista nije ispostovala! Svim postenim clanicama savetujem da je zaobidju da ne bi bili prevareni! https://mojekrpice.rs/draga63-170613 Zasto je niste ocenili?
2020 05 26
> GabiProdaja: > > Sonja123: > > Takodje sam prevarena od clanice Draga63. Trazila sam jednu torbu za koju je tvrdila da je nova, a poslata mi je sasvim druga torba koja je ofucana i nije za nosenje. Gospodja je rekla da torbu mogu da zadrzim i da ce mi novac biti vracen! Naravno nista nije ispostovala! Svim postenim clanicama savetujem da je zaobidju da ne bi bili prevareni! > https://mojekrpice.rs/draga63-170613 > Zasto je niste ocenili? Tačno, sa jednom prevarom još prolazi ali kad neko vidi da se to ponavlja, neće tako lako.
2020 05 26
Članica Sonja123 je povukla svoj negativan utisak koji je prvobitno dala, tako da pretpostavljam da je problem rešen.
2020 05 28
> emilyy: > Članica Sonja123 je povukla svoj negativan utisak koji je prvobitno dala, tako da pretpostavljam da je problem rešen. U slucaju da je Sonja123 obestecena bilo bi korektno da obrise svoj komentar na ovoj temi. Povukla je negativan utisak, clanicu dodatno nije ocenila ali je ovde ipak etiketirala... ruzno i podlo, bar po mom misljenju.
2020 05 28