Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dolazak kurira na adresu

Ne znam da li sam promasila pdf, ali da li neko moze da mi objasni kako da zakazem kurira da dodje na adresu i pokupi paket? Drugarica mi salje nesto iz Sombora za Bg, ali nije u mogucnosti da ode u postu, pa me zanima gde da zovemo da bi kurir dosao kod nje na adresu da to preuzme. I da li se to dodatno naplacuje? Da li moze preko one aplikacije? Ili se poziva neki broj? Hvala unapred 😁
2020 05 22
Mislim da u pošti još uvek nije moguće, ali možete ostale kuriske službe da zovete
2020 05 22
Za ostale znam, ali ih ne korostim pa mi ne vredi da li oni mogu da dodju. A ovde sam citala i za Post express, pa zato pitam, cak sam videla da je jedna clanica ostavila i broj koji se zove i sve, pa reko da proverim ako neko to cesce radi 😁
2020 05 22
Upravo je clanica rekla.Preko aplikacije..i dolaze,ali iskreno mi je bolje da odnesem licno na salter.Jednom sam ih zvala,dosli,i kad je clanici stigao paket bila je veca postarina.Morala sam da zovem i postu u mom gradu i u njenom da se to ispravi.Bio lak paket,a oni napisali drugacije.I zato sam se u te pozivnice vec u startu razocarala.Odem na salter,predam,posaljem i znam koliko tacno sta kosta.Za ostele kurirske sluzbe ne znam,jer ja samo saljem sa Postexpresom i isto tako zahtevam da mi se salje.Jeftiniji i bolji od svih.
2020 05 22
E okej, onda cemo preko aplikacije. I ja uvek idem na salter, ali ona sada ne moze da izlazi, a nema ko da salje umesto nje, pa nam je ovo najlakse. Hvala devojke ❤
2020 05 22
Ok,kad bude mogla,onda ja pre biram salter.Doduse meni je posta na 500m.😃
2020 05 22
Preko aplkacije je najlkse i najbolje,vec par godina tako saljem.Ali obavezno trazite potvrdu jer meni par puta nisu dali pa je bilo problema .
2020 05 22
> Ana2018: > Mislim da u pošti još uvek nije moguće, ali možete ostale kuriske službe da zovete Naravno da moze, oduvek. Skinite postexpress aplikaciju i zakazite kurira
2020 05 22
> KristinaCa12: > Upravo je clanica rekla.Preko aplikacije..i dolaze,ali iskreno mi je bolje da odnesem licno na salter.Jednom sam ih zvala,dosli,i kad je clanici stigao paket bila je veca postarina.Morala sam da zovem i postu u mom gradu i u njenom da se to ispravi.Bio lak paket,a oni napisali drugacije.I zato sam se u te pozivnice vec u startu razocarala.Odem na salter,predam,posaljem i znam koliko tacno sta kosta.Za ostele kurirske sluzbe ne znam,jer ja samo saljem sa Postexpresom i isto tako zahtevam da mi se salje.Jeftiniji i bolji od svih. Cena je potpuno ista na salteru ili od kuce, jedini je problem, ako niste dobro izmerili paket, oni tamo mere tacno i upisuju
2020 05 22