Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Dolazak kurira na adresu

Ne znam da li sam promasila pdf, ali da li neko moze da mi objasni kako da zakazem kurira da dodje na adresu i pokupi paket? Drugarica mi salje nesto iz Sombora za Bg, ali nije u mogucnosti da ode u postu, pa me zanima gde da zovemo da bi kurir dosao kod nje na adresu da to preuzme. I da li se to dodatno naplacuje? Da li moze preko one aplikacije? Ili se poziva neki broj? Hvala unapred 😁
pre 9 dana, 13:35
Mislim da u pošti još uvek nije moguće, ali možete ostale kuriske službe da zovete
pre 9 dana, 13:49
Za ostale znam, ali ih ne korostim pa mi ne vredi da li oni mogu da dodju. A ovde sam citala i za Post express, pa zato pitam, cak sam videla da je jedna clanica ostavila i broj koji se zove i sve, pa reko da proverim ako neko to cesce radi 😁
pre 9 dana, 14:11
Zakazujem putem aplikacije ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c40fb63dae5703abbb41fb6057457b63.jpg)
pre 9 dana, 14:33
Upravo je clanica rekla.Preko aplikacije..i dolaze,ali iskreno mi je bolje da odnesem licno na salter.Jednom sam ih zvala,dosli,i kad je clanici stigao paket bila je veca postarina.Morala sam da zovem i postu u mom gradu i u njenom da se to ispravi.Bio lak paket,a oni napisali drugacije.I zato sam se u te pozivnice vec u startu razocarala.Odem na salter,predam,posaljem i znam koliko tacno sta kosta.Za ostele kurirske sluzbe ne znam,jer ja samo saljem sa Postexpresom i isto tako zahtevam da mi se salje.Jeftiniji i bolji od svih.
pre 9 dana, 15:19
E okej, onda cemo preko aplikacije. I ja uvek idem na salter, ali ona sada ne moze da izlazi, a nema ko da salje umesto nje, pa nam je ovo najlakse. Hvala devojke ❤
pre 9 dana, 15:55
Ok,kad bude mogla,onda ja pre biram salter.Doduse meni je posta na 500m.😃
pre 9 dana, 16:08
Preko aplkacije je najlkse i najbolje,vec par godina tako saljem.Ali obavezno trazite potvrdu jer meni par puta nisu dali pa je bilo problema .
pre 9 dana, 16:34
> Ana2018: > Mislim da u pošti još uvek nije moguće, ali možete ostale kuriske službe da zovete Naravno da moze, oduvek. Skinite postexpress aplikaciju i zakazite kurira
pre 9 dana, 18:24
> KristinaCa12: > Upravo je clanica rekla.Preko aplikacije..i dolaze,ali iskreno mi je bolje da odnesem licno na salter.Jednom sam ih zvala,dosli,i kad je clanici stigao paket bila je veca postarina.Morala sam da zovem i postu u mom gradu i u njenom da se to ispravi.Bio lak paket,a oni napisali drugacije.I zato sam se u te pozivnice vec u startu razocarala.Odem na salter,predam,posaljem i znam koliko tacno sta kosta.Za ostele kurirske sluzbe ne znam,jer ja samo saljem sa Postexpresom i isto tako zahtevam da mi se salje.Jeftiniji i bolji od svih. Cena je potpuno ista na salteru ili od kuce, jedini je problem, ako niste dobro izmerili paket, oni tamo mere tacno i upisuju
pre 9 dana, 18:25