Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

UPOZORENJE na clanicu!

A i sliku 😁 Visestruka licnost
2020 05 23
Crna jeste. 😆😆😆 Prijavite profil. Možda se pojavi Godo.
2020 05 23
Negativne su nam uklonjene, ne znam od strane koga.
2020 05 23
> MiraTinaLena2: > Negativne su nam uklonjene, ne znam od strane koga. Pa ako niko nije prijavio adminu mogla je to da uradi samo doticna clanica
2020 05 23
Ja jesam, iako se baš ne uzdam u njega s obzirom da se retko pojavljuje.
2020 05 24
Prijavila sam ja jer mislim da nema nikakve drugarice vec da osoba nije normalna
2020 05 24
Iskreno cini se meni da ovde ima jako puno prevaranata. Trazila air max patike. Zena mi ponudi kaze 38 broj, a poslala mi sama kutiju patika medju slikama a na kutiji nigde Nike znaka, vec Puma..... Sta reci..... Onda pogotovo kada trazite ramenu ili kada je nude prevare 99 %. Uhvatila sam vecinu kada slikaju da pokusaju da prikriju Ostecenja. Verujte ja sam radila u kontroli proizvoda jako dugo i znam da prepoznam svaki ali svaki mogu i deo. Ja mislim da je postenje reci ili cak ako je osteceno i pokloniti nego zavlaciti ljude. Dal kostalo cak i 200 din nije posteno, a neki traze i do 5000 za ostecenja stvar
2020 05 24
Zato ne saljite pre uplate sem ko ima pozitivnih ocena sto je sigurno sigurno je. Ja tako radim a mnogi odbiju da uplate a nemaju pozitivnih ocena i odmah znam da je neki prevarant u pitanju i odmah prekidam konverzaciju. Ne saljem nista pre uplate jer sam se jednom opekla!!! BUDITE OPREZNI!!!!
2020 05 24
Ni veliki broj pozitivnih utisaka nije garancija...
2020 05 24
Slazem se sa Vama. Znaci nove clanove treba izbegavati jer nemaju utiske niti pozitivne ocene.... Nisu svi losi toliko. Al zbog tih losih mi koji to nismo niko nece da nam pruza priliku
2020 05 24
Uplata unapred je isto mač sa dve oštrice. Sandra i Dijana su vešto prevarile članice na taj način. Nisam više pametna.
2020 05 24
Psihijatrija
2020 05 24
Kako su ih prevarile sa uplatom unapred?
2020 05 24
Uplatile smo novac na racun unapred, stvari nikad nismo dobile.
2020 05 24
> MiraTinaLena2: > Negativne su nam uklonjene, ne znam od strane koga. Postoje kod prodavca. Ako ste stavili i kod kupca onda su samo te obrisane.
2020 05 25