Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vaše misljenje

Pre par dana mi se desila čudna situacija... naime javio se neki dečko i bio u fazonu da kupuje kupaci (ono bas normalan bikini, koji mi je stajao nov jer nije moj stil) za devojku i kao da on lično preuzme. Ja sam rekla da može, i kako nisam mogla, moja mama je otišla da mu preda. Lik je uzeo, otišao do auta da pogleda (video je da je novo sa zaštitnom trakom) i bio oduševljen i to je to. Posle toga meni stiže poruka ova... ja sad ne znam da li je on zeleo da vidi mene i ne znam razlog, ali da mi je normalna takva poruka... nije mi ni malo. Definitvno ima raznih i od sada ću dobro razmisliti kome prodajem. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/72bc3b7c79bb5daf9bb2e8d9c62c49fe.jpg)
2020 06 04
Meni ova njegova poruka nije zlonamerna. Mozda se i on postideo ili sta god, sa tobom bi mu bilo prijatnije. 😊
2020 06 04
Ipak je preuzeo iako je znao da ćeš poslati majku. Mada jeste malo neprijatno, ali mislim da nije ništa ozbiljno.
2020 06 04
Poruka jeste cudna s obzirom na to da je znao da saljes majku da mu preda, ako ga je bilo blam trebao je jednostavno da trazi da posaljes kurirskom sluzbom 🙂
2020 06 04
I ja mislim da je mozda tako vaspitan, pa mu je neprijatno bilo da mu starija zena preda sexy gacice 😂 imas ti mudkarce kojima je neprijatno rodjenu aestru da vide u suknjici, a kamoli da im starija zena preda nesto tako.. Kako bih rekla. Izazovno :) ne mislim ni ja da je bio zlonameran
2020 06 04
Ne znam, ja se živa potresla 🤣 kupaci kao kupaci, ništa izazovno ne vidim u tome. Sam je došao i pitao da li može lično, da mu je zaista neprijatno, bilo bi mu neprijatno i sa mnom. Ne znam šta da mislim, stvarno 🤷🏻‍♀️
2020 06 04
> TKatarina: > Poruka jeste cudna s obzirom na to da je znao da saljes majku da mu preda, ako ga je bilo blam trebao je jednostavno da trazi da posaljes kurirskom sluzbom 🙂 Bas to, tako sam i ja prosudila... 😇
2020 06 04
Pa, dobro, mozda je neki tajni obozavalac sa koji je poznaje, pa kao fora kupaci za devojku, a ustvari ne postoji nikalva devojka 😂 ko zna. U svakom slučaju nije nista neprijatno napisao. Na moja licna uglavnom ide muz, jer ugovaram da mu bude usput do posla, zamisli tek tu neptijatnost i tu gej scenu 😂 dva frajera i sexy bikini 😂
2020 06 04