Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje na članicu

> boutique212: > > Ninao66: > > Ćao svima, ja sam takodje jedna od prevarenih članica od strane janaabanana. Na zalost, obaveštenje da se radi o prevari sam dobila nakon što sam uplatila novac za patike.Mislim da devojka ima još jedan profil najstja jer je na tom profilu ostavljen isti broj telefona kao onaj na koji sam uplatila novac za patike i sa tog profila je dat jedan od dva pozitivna utiska. Danas sam je kontaktirala i tražila da mi izvrši povraćaj novca, kao što je i napisala da će uraditi, još uvek nije. Žao mi je što sam nasela, ali patike su mi se svidele i bila je vrlo ubedljiva, ako odmah uplatim poslaće ih istog dana jer upravo ide u postu. Samo sam htela da podelim svoje iskustvo sa ovom clanicom. Još jednom hvala članici na upozorenju. > Žao mi je 😔 > Pored ovog profila i ova dva su očigledno njena > Poštovana Boutique212, Najljubaznije Vas molim da uklonite fotografije naloga i puno ime i prezime, kao i broj telefona moje ćerke sa Vaših postova. Novac je vraćen svim članicama, kao i stvari. Unapred zahvalni, roditelji
2020 06 10
> stefaniii: > Ovo mi je izaslo kad sam ukucala njeno ime i prezime na google. Izgleda da je dete u pitanju... > Poštovani Stefaniii, Molim Vas najljubaznije da uklonite puno ime i prezime, godište i telefon moje ćerke sa Vaših postova, kao i fotografiju Mačevalačkog Saveza. Novac je vraćen svim članicama, kao i stvari. Unapred hvala, roditelji
2020 06 10
> Tackica74: > Poštovana Tačkice, Molim Vas da uklonite puno ime i prezime, kao i broj telefona naše ćerke, koji ste postavili u poruci. Unapred zahvalni, roditelji
2020 06 10
> stefaniii: > Ako je to ona, onda je iz Beograda Molim Vas da i ovo obrišete, unapred hvala.
2020 06 10
> Lena0604: > Vratice se ova opet sa drugim profilom. Za par meseci. Samo cekajte. > Da nastavi gde je stala. To je bolesno u glavi. Ima ta para. To sto vam je pokrala, za nju je to sitnica, ali uzitak, euforija... i tako se vezba za vece akcije. To je puno ko brod, a bezobrazno, napusteno, raspusteno, umobolno. Treba da se prijavi policiji, cisto da im se skrene paznja. Lakse ce je posle nahvatati kad im je vec poznata. Kakva crna izvinjenja sad kad je provaljena. Za kradju mora da se odgovara. Pa kad jednog dana "padne" za nesto ozbiljnije, osetice sve cari krimi zivota. Prilično mračne projekcije.
2020 06 10
> SvetlanaRadic: > > boutique212: > > > Ninao66: > > > Ćao svima, ja sam takodje jedna od prevarenih članica od strane janaabanana. Na zalost, obaveštenje da se radi o prevari sam dobila nakon što sam uplatila novac za patike.Mislim da devojka ima još jedan profil najstja jer je na tom profilu ostavljen isti broj telefona kao onaj na koji sam uplatila novac za patike i sa tog profila je dat jedan od dva pozitivna utiska. Danas sam je kontaktirala i tražila da mi izvrši povraćaj novca, kao što je i napisala da će uraditi, još uvek nije. Žao mi je što sam nasela, ali patike su mi se svidele i bila je vrlo ubedljiva, ako odmah uplatim poslaće ih istog dana jer upravo ide u postu. Samo sam htela da podelim svoje iskustvo sa ovom clanicom. Još jednom hvala članici na upozorenju. > > Žao mi je 😔 > > Pored ovog profila i ova dva su očigledno njena > > > Poštovana, Molim Vas da izbrišete fotografiju sa podacima naše ćerke. Unapred hvala, roditelji
2020 06 10
Svaka čast roditeljima na poštenju! Sigurno joj ova ideja nije sinula od kuće. To sto je uradila je za svaku osudu, ali svaki živ covek gresi, pogotovo u tinejdžerskom dobu. Oprostite joj, sigurna sam da se nikada vise neće ponoviti. Verujem da se iskreno pokajala zbog svega i da neće nastaviti “lošim” putem pored Vas.
2020 06 10
> OlgaBogdanov: > Svaka čast roditeljima na poštenju! > Sigurno joj ova ideja nije sinula od kuće. > To sto je uradila je za svaku osudu, ali svaki živ covek gresi, pogotovo u tinejdžerskom dobu. > Oprostite joj, sigurna sam da se nikada vise neće ponoviti. > Verujem da se iskreno pokajala zbog svega i da neće nastaviti “lošim” putem pored Vas. Hvala Vam najlepše na rečima podrške.
2020 06 10
Ima još dobrih,poštenih,trezvenih ljudi,roditelja koji neće pošto-poto podržati svoje dete onda i kad ono čini, ponaša se neljudski,nemoralno,nedostojanstveno...nažalost, sve je veći broj onih drugih koji uvek pokušavaju da odbrane neodbranjivo. Gabi za Admina! 8-) :)
2020 06 10
> Shyshymiga: > Sto bi rekla članica ranije, televisa presenta. Kakav za roditelje - prava serija. Savjest! Izuzetno upečatljivo Dok ne saznam da su članicama vraćene pare, ništa ovo nije daleko od zezanja i laži. A vi kako ocete... Ako Vam je dete stvarno toliko zastranilo pre 18.,pa vi dragi roditelji ste nadrljali kad postane punoljetno. Tek... Jpj, shyshymiga dobro, aj sad i ti, ljudi ce vratiti novac. Mala je preterala ko zna iz kog razloga, udarilo joj je nesto u glavu, roditelji su obavesteni i poradice sigurno na svemu sa svojim detetom, niko ovde nije duzan da vaspitava tudju decu niti da soli pamet drugim roditeljima, jer covek nikada ne zna sta ga ceka iza coska. Ja nisam bila lopov, ali sam bila debil od 15 do 18te godine, kao i vecina i za to nisu bili krivi roditelji, nego ne znam ni ja, mesto te klepi po sred mozga, pa budes idiot neku godinu, pubertet, hormoni, sta li. Cast izuzecima. Bitno je da novac bude vracen i da se mala vrati u kolosek
2020 06 10
> Debela_devojka: > > Shyshymiga: > > Sto bi rekla članica ranije, televisa presenta. Kakav za roditelje - prava serija. Savjest! Izuzetno upečatljivo Dok ne saznam da su članicama vraćene pare, ništa ovo nije daleko od zezanja i laži. A vi kako ocete... Ako Vam je dete stvarno toliko zastranilo pre 18.,pa vi dragi roditelji ste nadrljali kad postane punoljetno. Tek... > Jpj, shyshymiga dobro, aj sad i ti, ljudi ce vratiti novac. Mala je preterala ko zna iz kog razloga, udarilo joj je nesto u glavu, roditelji su obavesteni i poradice sigurno na svemu sa svojim detetom, niko ovde nije duzan da vaspitava tudju decu niti da soli pamet drugim roditeljima, jer covek nikada ne zna sta ga ceka iza coska. Ja nisam bila lopov, ali sam bila debil od 15 do 18te godine, kao i vecina i za to nisu bili krivi roditelji, nego ne znam ni ja, mesto te klepi po sred mozga, pa budes idiot neku godinu, pubertet, hormoni, sta li. Cast izuzecima. Bitno je da novac bude vracen i da se mala vrati u kolosek Novac je vraćen svima, kao i neke stvari i plaćena je poštarina. To je najmanje što smo mogli da uradimo što se tiče oštećenih članica. Ostalo ćemo rešavati u krugu porodice. Vama hvala na širem pogledu i razumevanju adolescentnog doba.
2020 06 10
Ako postoji neko ko dobro razume doba odrastanja onda Sam to ja. Ali hajde sad. Samo mi je bilo sumnjivo sta se dešava, pa sam pomislila da neko žešće zeza sve ovde. Nadam se da ćete sačuvati svoje dete za ubuduće. Dovoljno dugo vam je adresa stajala na nekom sajtu koji svi posjećuju. Meni je bas drago sto se ovo ovako resimo i naravno da su ljudi normalni i savjesni. Ja nisam ni očekivala drugačiji završetak. Srećno dalje, roditelji.
2020 06 10
Pohvala za roditelje, konacno da neka prica o prevari ima dobar zavrsetak.
2020 06 10
I dalje mislim da se mama zaigrala. I svaka čast prvo pokretačici teme, a zatim i članici koja je spojila kockice i onda čast za Gabizlababa :) Dokazali smo da je ovaj sajt totalni fijasko, totalle, i da možeš detetu reći da je hohštapler (Gabi!) i onda sve 5, ne kudite dete i familiju i superlativ vraćamo pare članicama, be nice. Ovo je povraćanje. KUPUJEM/ PRODAJEM/ RAZMENJUJEM/ AMIN.
2020 06 11
Srebrna, misliš da je mama u stvari svoja ćerka? Ništa nije nemoguće....
2020 06 11
1 2 ... 4 5 6 7