Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje na članicu

Sto bi rekla članica ranije, televisa presenta. Kakav nick za roditelje - prava serija. Savjest! Izuzetno upečatljivo Dok ne saznam da su članicama vraćene pare, ništa ovo nije daleko od zezanja i laži. A vi kako ocete... Ako Vam je dete stvarno toliko zastranilo pre 18.,pa vi dragi roditelji ste nadrljali kad postane punoljetno. Tek...
2020 06 10
Postovane clanice, profil >savest je profil roditelja male Nastje i, ako ima jos ostecenih clanica, mozete im se javiti i poslati svoje podatke kako bi vam nadoknadili stetu. Ovo je iskreno izvinjenje od strane roditelja, gest vredan postovanja i molim vas da ih makar malo razumete i postedite daljih neprimerenih komentara.
2020 06 10
Gabi, svaka čast! 👍👍👍
2020 06 10
Wow, svaka cast Gabi! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
2020 06 10
> Shyshymiga: > Sto bi rekla članica ranije, televisa presenta. Kakav nick za roditelje - prava serija. Savjest! Izuzetno upečatljivo Dok ne saznam da su članicama vraćene pare, ništa ovo nije daleko od zezanja i laži. A vi kako ocete... Ako Vam je dete stvarno toliko zastranilo pre 18.,pa vi dragi roditelji ste nadrljali kad postane punoljetno. Tek... Poštovani, naravno da od momenta kada smo saznali od GabiProdaja šta se zbiva, dakle od sinoć, sve vreme razgovaramo sa detetom i pokušavamo da nadjemo način da, prvo vratimo novac i stvari svim članovima i naravno da će ovo biti tema u našoj porodici nadalje. Potpuno razumem Vaš gnev koji je u svakom pogledu na mestu, i znam da ne mogu da očekujem od Vas da razumete da imamo savest nakon postupaka naše ćerke. Medjutim, imamo savest i naš pokušaj nije iz domena "televisa presenta" već duboko iz osećanja i odgovornosti, verovali ili ne. S poštovanjem
2020 06 10
> GabiProdaja: > Postovane clanice, > profil >savest je profil roditelja male Nastje i, ako ima jos ostecenih clanica, mozete im se javiti i poslati svoje podatke kako bi vam nadoknadili stetu. > Ovo je iskreno izvinjenje od strane roditelja, gest vredan postovanja i molim vas da ih makar malo razumete i postedite daljih neprimerenih komentara. Poštovana GabiProdaja, Još jednom hvala na čovečnom gestu i podršci koju ste nam upravo pružili. Neizmerno smo Vam zahvalni. S dubokim poštovanjem, roditelji >
2020 06 10
Poštovana Daniela (Dani88), u prilogu šaljemo fotografije potvrdu o tome da Vam je paket koji ste poslali našoj ćerci poslat natrag, kao i potvrda o poslatoj sumi novca koji ste platili za poštarinu. Izvinjavamo se zbog svih neprijatnosti koje ste imali zbog postupaka naše ćerke. (po zahtevu Dani88 su izbrisane fotografije uplatnica jer poseduju njene podatke)
2020 06 10
Poštovana Ninao66, u prilogu Vam šaljemo potvrdu o uplaćenom novcu na Vaše ime postnetom, 3500 RSD. Molim Vas, izvinite zbog svih nelagodnosti kroz koje ste prošli zbog postupaka našeg deteta. (zbog Vasih ličnih podataka su izbrisane fotografije uplatnica)
2020 06 10
Poštovana Vasica, u prilogu šaljemo potvrdu da Vam je uplaćena suma od 3500 RSD postnetom. Primite naše izraze izvinjenja zbog svih neprijatnosti kroz koje ste prošli u kontaktima sa našim detetom. (zbog Vasih licnih podatka fotografije uplatnica su izbrisane)
2020 06 10
> savest: > > Shyshymiga: > > Sto bi rekla članica ranije, televisa presenta. Kakav nick za roditelje - prava serija. Savjest! Izuzetno upečatljivo Dok ne saznam da su članicama vraćene pare, ništa ovo nije daleko od zezanja i laži. A vi kako ocete... Ako Vam je dete stvarno toliko zastranilo pre 18.,pa vi dragi roditelji ste nadrljali kad postane punoljetno. Tek... > Poštovani, > naravno da od momenta kada smo saznali od GabiProdaja šta se zbiva, dakle od sinoć, sve vreme razgovaramo sa detetom i pokušavamo da nadjemo način da, prvo vratimo novac i stvari svim članovima i naravno da će ovo biti tema u našoj porodici nadalje. > Potpuno razumem Vaš gnev koji je u svakom pogledu na mestu, i znam da ne mogu da očekujem od Vas da razumete da imamo savest nakon postupaka naše ćerke. Medjutim, imamo savest i naš pokušaj nije iz domena "televisia presenta", nego dolazi duboko iz naših osećanja i odgovornosti, verovali ili ne. > S poštovanjem Daleko bilo da sam ja ljuta zbog dešavanja u vasoj porodici, vi kao roditelji to pokušajte da resite na najbolji mogući način. Zbog vas i deteta, naravno, ne zbog mene i ostalih članova. Dete mora da vam priča sve, ili bar da počne da priča od sad. Toliko je prevarenih na veće sume, vi ćete i svaka čast na tome, svoju savjesti smiriti i vratiti oštećenjima njihovo. Srećno u rješavanju problema. S poštovanjem i uzdravlje.
2020 06 10
I naravno, bravo Gabi, oduvek svaka na mestu! Ovo je malo izbijao pedagog iz mene, ne zamjerite, ali čuvajte svoju decu i od sajber sveta, ne samo od spoljasnosti.
2020 06 10
Još ću jednom skrenuti pažnju da obrišete adrese, ipak je to dete. Da ne dužim dalje.
2020 06 10
Danas me je janaabanana kontaktirala porukom na koricama i zatražila podatke da bi mi vratila novac( puma patike 3.500,00 dinara) što je i uradila. Novac sam upravo podigla u pošti. Hvala članici koja nas je prva upozorila da se radi o prevari, članici Gabi koja je obavestila porodicu i svima na forumu jer da nije bilo svih Vas sve bi ostalo samo na prevari. 👍👍👍
2020 06 10
Hvala i roditeljima što su preuzeli odgovornost za postupke svoje kćerke. Pozdrav!
2020 06 10
> Dani88: > Rekla sam vam da nema potrebe da mi bilo sta vracate jer necu propasti za dve krpice i 200 dinara postarine ali ok, razumem da ste hteli da se iskupite u svakom slucaju. > Ako mozete samo da obrisete ove poruke gde se vidi adresa i broj telefona, stvarno mi ne trebaju budale za vratom, a ima ih mnogo na ovom sajtu. > Ja sam obrisala poruku gde se vide vasi podaci. > Pozdrav i nadam se da se ovakve stvari vise nece desavati od strane vase cerke. Upravo smo izbrisali fotografije uplatnica na kojima su bili dostupni Vaši podaci.
2020 06 10
1 2 3 4 5 6 7