Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje na članicu

Taman sam otvorila temu i evo naidjem na ovu... Ne mogu da verujem da me neko ovako prevario, prvi put za par godina koliko sam ovde. Radile smo razmenu, ja svoje poslala, ona nije, u medjuvremenu je obrisala sve stvari i dobila i negativan utisak takodje za prevaru. Nikad mi se nije dalo pre razmene ili prodaje da iscitavam crne liste jer ima gooomila imena i ko bi sve pronasao i popamtio, ali ubuduce cu to da radim. Imala sam saradnje i sa clanicama sa 0 utisaka i nikad nisam imala problem, ovo me bas izbacilo iz takta kad vidim kakvi ljudi postoje. Ova poruka za pokajanje je nesto najsmesnije ikad 😂😂😂
2020 06 09
> boutique212: > Mislim da bi trebalo da je prijavite. Lepo se udruže članice i podignu prijavu. Ima retko ime, sumnjam da ju je teško naći. Da ne spominjem da mali kreten nema ni 17 godina, tako da bi prijava išla njenim roditeljima. Mada kad je nisu dosad vaspitali, moguće da su i oni neki kreteni Ona je punoletna za koji dan. 2002. godište. A zanimljivo je to da je evo i sada aktivna dok se sve ovo piše. Pomno prati.
2020 06 09
Možda neko punoletan stoji iza naloga.
2020 06 09
Poslala mi je 10 poruka da obrisem njenu adresu jer ce njeni roditelji ispastati, ne pada mi na pamet da brisem, i treba da ispastaju kad su odgojili ovakvo stvorenje koje vara ljude i koliko vidim prodaje nosene gacice i ko zna sta sve radi za pare, mozda nisu ni oni bolji. Znam da citas ovo, dzaba se sad izvinjavas, da, ljudi grese ali naprave jednu gresku pa se pokaju, a ne prevare 10 ljudi pa se onda sete da to nije u redu, necu ti odgovoriti ni na jednu poruku, moje stvari zadrzi i uzivaj. Sve se u zivotu vraca. Toliko od mene.
2020 06 09
Sramota, i treba kontaktirati roditelje, verovatno pojma nemaju. Kakav primer za sportiste gde se valjda uči fer plej i samodisciplina, bruka.
2020 06 09
Ljudi, ova "mala" ovde na vama uci zanat. Ne krade ona sto nema, nego se samo vezba za ozbiljnije stvari. Ko je iz njene blizine pokraden, treba da je saceka i da joj polomi noge. To bih ja uradila. Cisto "pedagoski". Verovatno su roditelji jos veci lopovi od njene. Jebem ti drzavu lopovsku. Ne mogu da verujem da vi svi cutite i sad se javljate... Ako vas neko pokrade, treba odmah da razglasite i da se reaguje. Ona se kao sad izvinjava, usrala se da je ne prijavite policiji.
2020 06 09
Pa zato opusteno i kradu,jer ih niko ne prijavljuje....Ne kapiram vise sta se i postize ovim temama,kada je svakom prevarantu jasno,da sem pisanja ovde i "bacanja kletvi",na istog,nikakvih posledica nema.Evo po stoti put cu da pitam da li su se ikada udruzile prevarene devojke i podnele prijavu policiji?
2020 06 09
Ljudi, ja sam vratila novac svima i popravila sam stvar, jedini problem jeste sa clanicom dani- ne znam sta Vam najvise odgovara da Vam vrstim paket i da Vam uplatim novac za postarine. Opet se izvinjavam, ali mislim da da nema potrebe za svime ovime
2020 06 09
> janaabanana: > Ljudi, ja sam vratila novac svima i popravila sam stvar, > jedini problem jeste sa clanicom dani- ne znam sta Vam najvise odgovara da Vam vrstim paket i da Vam uplatim novac za postarine. > Opet se izvinjavam, ali mislim da da nema potrebe za svime ovime Dok se ne budu javile sve devojke koje si prevarila i potvrdile da su obestecene uzalud se izvinjavas. Na tvom mestu bih spavala sa jednim okom otvorenim, pa ti shvati kako hoces.
2020 06 09
Razumem da je uzalud naravno, i javice se clanice nadam se, ja moram da se izvinim jer prosto moram, razumela sam pretnju svakako. Jos jednom izvinite .
2020 06 09
Vratice se ova opet sa drugim profilom. Za par meseci. Samo cekajte. Da nastavi gde je stala. To je bolesno u glavi. Ima ta para. To sto vam je pokrala, za nju je to sitnica, ali uzitak, euforija... i tako se vezba za vece akcije. To je puno ko brod, a bezobrazno, napusteno, raspusteno, umobolno. Treba da se prijavi policiji, cisto da im se skrene paznja. Lakse ce je posle nahvatati kad im je vec poznata. Kakva crna izvinjenja sad kad je provaljena. Za kradju mora da se odgovara. Pa kad jednog dana "padne" za nesto ozbiljnije, osetice sve cari krimi zivota.
2020 06 09
> janaabanana: > Ljudi, ja sam vratila novac svima i popravila sam stvar, > jedini problem jeste sa clanicom dani- ne znam sta Vam najvise odgovara da Vam vrstim paket i da Vam uplatim novac za postarine. > Opet se izvinjavam, ali mislim da da nema potrebe za svime ovime
2020 06 09
> Ninao66: > > janaabanana: > > Ljudi, ja sam vratila novac svima i popravila sam stvar, > > jedini problem jeste sa clanicom dani- ne znam sta Vam najvise odgovara da Vam vrstim paket i da Vam uplatim novac za postarine. > > Opet se izvinjavam, ali mislim da da nema potrebe za svime ovime 1
2020 06 09
> Ninao66: > > Ninao66: > > > janaabanana: > > > Ljudi, ja sam vratila novac svima i popravila sam stvar, > > > jedini problem jeste sa clanicom dani- ne znam sta Vam najvise odgovara da Vam vrstim paket i da Vam uplatim novac za postarine. > > > Opet se izvinjavam, ali mislim da da nema potrebe za svime ovime > 1
2020 06 09
> Ninao66: > > janaabanana: > > Ljudi, ja sam vratila novac svima i popravila sam stvar, > > jedini problem jeste sa clanicom dani- ne znam sta Vam najvise odgovara da Vam vrstim paket i da Vam uplatim novac za postarine. > > Opet se izvinjavam, ali mislim da da nema potrebe za svime ovime
2020 06 09
1 2 3 4 5 6 7