Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upozorenje na članicu

Ljudi grese i kaju se
2020 06 08
i retko kada popravi gresku ali ja hocu i to zbog sebe jer ne mogu da zivim sa sobom kada znam sta sam ucinila
2020 06 08
Onda vrati novac clanici koju si pokrala.
2020 06 08
E pa izvinite al ovo izuzetno sokira moj mozak. Ja ne znam, al mislim da ovako moze da razmišlja samo pubertetlija, tipa najviše 14 godina uzrasta. Ili jednostavno, ljudima dosadno pa eto, misle da mogu da se poigraju tudjom inteligencijom. Ova vest je meni u fazonu "Malo vas je**em u zdrav mozak, ali oprostite." 😂
2020 06 08
Ja ne znam šta se dešava sa sajtom. Čak i Lalafo me prijatno iznenadio sa lepim saradnjama. Ovde... Ode sajt. Nadam se da će članica ispoštovati svoje obećanje. Znam da živimo u teška vremena ali ako neko nema novca onda ne treba da kupuje, zavlači prodavca, a pogotovo da prodaje ono što ni nema. Kad je obraz postao manje bitan od neke krpice ili nekoliko stotina ili hiljada dinara!? 🤔🤔🤔
2020 06 08
Kad sam pominjala socijalni experiment skoro... Mislim, ono, lud // zbunjen // normalan. Tragikomedije. Izopacenosti. Perverzije. Jajare. Kleptomanija. Pokajanje. Zbunjenih je najvise. Treba uvesti Psihologa i Popa na ovaj sajt. Mozda nekom bude od pomoci. Ljudi, Admin je mrtav. Ubili ste ga svojim sranjima.
2020 06 08
Ćao svima, ja sam takodje jedna od prevarenih članica od strane janaabanana. Na zalost, obaveštenje da se radi o prevari sam dobila nakon što sam uplatila novac za patike.Mislim da devojka ima još jedan profil najstja jer je na tom profilu ostavljen isti broj telefona kao onaj na koji sam uplatila novac za patike i sa tog profila je dat jedan od dva pozitivna utiska. Danas sam je kontaktirala i tražila da mi izvrši povraćaj novca, kao što je i napisala da će uraditi, još uvek nije. Žao mi je što sam nasela, ali patike su mi se svidele i bila je vrlo ubedljiva, ako odmah uplatim poslaće ih istog dana jer upravo ide u postu. Samo sam htela da podelim svoje iskustvo sa ovom clanicom. Još jednom hvala članici na upozorenju.
2020 06 08
...
2020 06 08
Da, na to ime sam uplatila novac
2020 06 08
I posle dugo vremena ovde i ja sam prevarena od strane clanice janaabanana. Na zalost, obaveštenje da se radi o prevari sam dobila nakon što sam uplatila novac za patike. Hvala divnoj clanici na upozorenju. Ja ne znam koje pomracenje mozga sam imala da ne pogledam i proverim utiske, a bila sam u zurbi, i eto sta se dogodilo. Tuzno je sve ovo... Objasnila sam joj ljudski, da se radilo o poklonu nekome ko je prosle nedelje ostao tragicno bez majke, i da se nas nekoliko dogovorilo da detetu uzmemo po neku sitnicu, svako u skladu sa svojim mogucnostima, kako bi joj bar na kratko skrenuli tuzne misli, ali ne postoji vise ni empatija niti razumevanje. Zamolila sam je najljubaznije, da mi vrati novac, ali nazalost to se nije desilo. Kada je ovakva situacija u pitanju, a ne pece te savest, onda ja definitivno nemam sta pametno da kazem. Iskreno, muka mi je od ovakvih stvari. Verujem da se to negde broji gore, i da ce sve kad tad doci na naplatu... Pogresi covek, mogu da razumem, ali je jako jednostavno ispraviti neke stete, pre nego postanu katastrofalne... Svako dobro zelim clanici koja se odlucila da na ovakav nacin lako dodje do novca i da se nikada ne nadje u situaciji da zavisi od drugih, a da je na foru prevare... Svaka cast...
2020 06 08
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d83aa2dc061bdbbf1f6f56e1091ab198.jpg)
2020 06 08
Mozda jedno "izvinite" resava problem i steta je manja sa tom reci...
2020 06 08
Mozda da se sazna koji je grad u pitanju, pa kad nam bude usput :")
2020 06 08
I opet kao i kod Dijane na kraju ispliva da ima mnogo više prevarenih članica. Ne razumem zašto ne ostavljate utisak ako vam neko ne pošalje paket a uzme novac. Taj utisak može da se briše ako vam ipak uplati novac ili pošalje predmetali utisci (obrazloženi) služe da bi upozorile druge članice. Zašto poštene članice treba da dežuraju i kopaju da bi otkrile prevarante!?
2020 06 09
Mislim da bi trebalo da je prijavite. Lepo se udruže članice i podignu prijavu. Ima retko ime, sumnjam da ju je teško naći. Da ne spominjem da mali kreten nema ni 17 godina, tako da bi prijava išla njenim roditeljima. Mada kad je nisu dosad vaspitali, moguće da su i oni neki kreteni
2020 06 09
1 2 3 4 5 6 ... 7