Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Okretanje slika

Ljudi, sta mi radi ovaj sajt sa slikama 🤣 Svaki novi predmet mi okrece u levo. Ranije se ispravljalo samo posle dan, dva, sad ostaje i svaki oglas koji postavim bude sa okrenutim slikama. Ujedno pregledam i tudje novopostavljene predmete i svaki peti je okrenut, znaci da mozda negde gresim. Zna neko?
2020 06 13
Isti problem imam vec duze vreme.. > DankaTadic: > Ljudi, sta mi radi ovaj sajt sa slikama 🤣 > Svaki novi predmet mi okrece u levo. Ranije se ispravljalo samo posle dan, dva, sad ostaje i svaki oglas koji postavim bude sa okrenutim slikama. > Ujedno pregledam i tudje novopostavljene predmete i svaki peti je okrenut, znaci da mozda negde gresim. Zna neko?
2020 06 13
Isto se i meni desava ali ja ih postavim tako okrenute onda te slike sa sajta preuzmem i onda opet ubacim i rotiram i onda tako ostanu. Smanji im se kvalitet i onda tad hoce, tako bar ja radim, drugacije ne umem 😂
2020 06 13
Jedna devojka mi je rekla da malo cropujem slike pre postavke i nece se okretati,probala sam i radi posao,verovatno je do velicine slike pa se mora smanjiti
2020 06 13
I ja imam isti problem sa slikama, traje već duže vreme. Takođe sam pokušala više puta da ih cropujem, ali ne uspeva.. 😐
2020 06 13
Kiki to sam i ja procitala i sada uspevam da postavim kako treba..
2020 06 13
Sve slike smanjite na 1000 ili manje širinu i onda se nikad neće okrenuti kako ne treba. Sajt okrene sliku ako je prevelika dimenzija.... Ako stavljate preko telefona, tu nemate opciju podešavanje veičine slike i nema vam pomoći. Ja sve slike prebacujem u komp, promenim velicinu i onda postavljam. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1fd5cf4c9f7e049f8974a834f92a119b.jpg)
2020 06 13
Ja u startu namerno zakrivim, postavim da je okrenuta udesno i kad kliknem jedino tako stoji uspravno,normalno, inače u suprotnom je izvrnuto,nakrivo...ne znam da li će se ikad nešto promeniti,regulisati na ovom sajtu...
2020 06 13
Isti problem vec odavno....nikako da ispravi..
2020 06 13
E pa sjajno, probacu onda da kropujem na telefonu. Nisam prebacivala slike na komp godinama 😂 Preko telefona mi najbrze i radi. Hvala devojke! 😍♥️
2020 06 14
> simona7: > Ja u startu namerno zakrivim, postavim da je okrenuta udesno i kad kliknem jedino tako stoji uspravno,normalno, inače u suprotnom je izvrnuto,nakrivo...ne znam da li će se ikad nešto promeniti,regulisati na ovom sajtu... Radim isto kao i ti, i funkionise
2020 06 15