Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Ivet.rs -pomoć

Da li je neko poručivao garderobu sa ovog sajta i koji je princip poručivanja (plaćanje/dostava) ? Vidim da imaju divne haljine po smešnim cenama,pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovim sajtom i kakav je kvalitet proizvoda?
2020 06 19
Ja sam htela jedne pantalone svilene kao ali sam procitala dosta losih komentara sto se tice materijala i takodje da se ceka bas mnogo , cula sam da se desi da posalju drugacije boje od onog sto ste trazili tako da se nisam usudila i takodje kazu da velicine kod njih je L kao nas M
2020 06 19
Hvala :)
2020 06 20
koleginica je porucila jaknu, predugo je cekala, ali je ovako jakna kao jakna skroz ok.
2020 08 15
Ja sam porucivala. Sve preporuke za sajt Ivet
2020 10 21
Sve njihove stvari imaš na AliExpressu. Čak se nisu potrudili da okače sopstvene fotke.
2021 05 09
Ivet nikad vise... od 3 haljine koje sam kupila preko njih, 2 su ok, 1 samo lici na onu sa slike,,skroz drugaciji materijal, ne pada lepo, dezen promasen. Poslednja koju sam narucila Karavela Lila, brza dostava pise za 2-3 dana, narucena u prosli petak, danas cetvrtak, jos nije stigla. A oni su mi relativno blizu, na Zvezdari i najcesce mi oni dovezu ono sto narucim, mada nekad stigne i D expresom. Sad sam ovde videla da jedna clanica prodaje tu haljinu i srecna sam sto mi nije stigla. Daleko je od one sa slike. Poslala sam im u utorak mejl sa molbom da mi napisu broj posiljke da proverim status u D Expresu, putujem u cetvrtak, i da nema ko da primi posiljku ako do podne tog dana ne stigne, kazu nije poslata preko njih, vec njihovom Ivet dostavom, i da se malo strpim, zvace me kurir. Opet napisem da nisam nestrpljiva pa da zato pisem, vec necu biti tu. Odgovora nema. S obzirom da je roba sve samo ne uz EU i Turske, i da je lutrija da li ce ono sto narucin kod njih odgovarati slici sa sajta, i da nisu ni jeftini bas, zaobilazicu ih u sirokom luku. Eto, moje iskustvo sa njima, sumnjiv kvalitet i nepouzdanost za brzu isporuku.
2021 07 01
Ja sam posteljinu vise puta stiglo mi je brzo jer su imali na stanju i isto je kao na slici! tako da, moja preporuka!♥️
2021 07 05
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1c80e28de9a7665b6972fd14a7e41a66.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb31d867eb44973d81f1062dfd7c26dc.jpg) Sestrino skorasnje iskustvo. Kako sama kaze - korektna jakna za te novce, ali niposto ista kao na slici, ova je tanja, sjaćkav materijal, prosto jeftinije izgleda u odnosu na sliku, ali jeste jeftina za zimsku jaknu (3500), pa ok. Neko gore lepo rekao - Aliexpres, sigurica, ali jednostavnije za naruciti no sa Alija.
2022 02 18
Jako loše iskustvo, dugo sam čekala džemper, na kraju kada je stigao nije bio ni nalik onom sa slike, uz sve to i rašiven, tj neka greška u tkanju i imao je rupu na leđima. Užas.
2022 04 02
Lose iskustvo, poručila sam jaknu. Prvo sam cekala oko mesec dana, drugo uzivo izgleda kao džak za djubre i treće iako piše da je L više je 5XL. Uzas!
2022 06 13
> shvrle: > Da li je neko poručivao garderobu sa ovog sajta i koji je princip poručivanja (plaćanje/dostava) ? > Vidim da imaju divne haljine po smešnim cenama,pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovim sajtom i kakav je kvalitet proizvoda? Meni poslali dve po ceni jedne. Jedna bila 2900 druga 4000. Uredno platila tu od 2900 a za drugu nikom nista. Nisam ni mekl nikakav dobila. Kvalitet kineski iskreno
2022 12 27
Loše iskustvo. Moja svekrva je našla neki kaputić krem ,pa je insistirala da joj naručim. Stigao je kaaputić braon ,ogroman ,nema veze s vezom to što napišu. A tanak materijal jedva deblji od neke majice. Stigao izgužvan ,užas. Odradimo zamenu za neku jaknu boje lavande , umanjimo veličinu. Stigne jakna ljubičasta i to tamno ljubičasta. Liči na onu što je naslici ali nije to to. Tanko nikakvo.
2023 02 02
Loše iskustvo. Moja svekrva je našla neki kaputić krem ,pa je insistirala da joj naručim. Stigao je kaaputić braon ,ogroman ,nema veze s vezom to što napišu. A tanak materijal jedva deblji od neke majice. Stigao izgužvan ,užas. Odradimo zamenu za neku jaknu boje lavande , umanjimo veličinu. Stigne jakna ljubičasta i to tamno ljubičasta. Liči na onu što je naslici ali nije to to. Tanko nikakvo.
2023 02 02