Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez, članica koja naruci pa ne podigne paket

Zdravo devojke, samo da vas upozorim na clanicu Yeti997 . Devojka je narucila paket, poslala podatke, pitala sam kada da posaljem i da li zeli do 12 ili do 19. Potvrdila je, ja naravno poslala paket-stajao je u pošti 5 dana, nije ga podigla niti se javila. Paket mi se naravno vratio i sada treba da platim postarinu od 500din da bih uzela nazad svoji stvar. Zaista nije fer. Budite na oprezu. Pozdrav
2020 06 25
Ostavite joj negativan utisak.
2020 06 25
Baš sam htela da otvorim temu, ali mogu i da se nadovežem. Isti problem sa profilom CIPELKICE. Slala je po tri poruke zaredom dok se nismo dogovorile, dobila je popust, predmet joj je poslat onda kada je tražila. Od trenutka kada joj javljam da joj je predmet poslat, ne javlja se i ne odgovara na poruke. Bezobrazluk i neodgovornost, bahatost do krajnjih granica. Negativan utisak je, nažalost, jedino što možemo, ali premalo za takvo ponašanje.
2020 06 25
Meni nije jasno šta još uvek čekate sa utiskom. Ova tema ode u zaborav za dan ili dva ali ocena ostaje kao upozorenje ostalima, naravno sa detaljnim obrazloženjem.
2020 06 25
Obe.
2020 06 25
Isti problem kod mene ali sa clanicom Djuki2,porucila je,spustila sam cenu ,poslala u prosli petak...Cim mi stigne poruka da podignem paket ostavljam negativnu. Ali mislim da to ne vredi jer ona moze da otvori novi profil...
2020 06 25
Da sprečite samo jednu prevaru već vredi.
2020 06 25
> AppleRed: > Da sprečite samo jednu prevaru već vredi. Slazem se.Sve razmisljam da li da dam negativnu ili ne,smisljam raznorazne izgovore za njen postupak ali vrv sam naivna i ne trebam se obazirati.Ako neko nije fer i korektan ne treba ga stedeti...
2020 06 25
meni nije jasno da li po pravilima smem da ostavim negativnu za ovo. > AppleRed: > Meni nije jasno šta još uvek čekate sa utiskom. Ova tema ode u zaborav za dan ili dva ali ocena ostaje kao upozorenje ostalima, naravno sa detaljnim obrazloženjem.
2020 06 26
da okacik upozorenje u onoj temi “Crna Lista”? > AppleRed: > Meni nije jasno šta još uvek čekate sa utiskom. Ova tema ode u zaborav za dan ili dva ali ocena ostaje kao upozorenje ostalima, naravno sa detaljnim obrazloženjem.
2020 06 26
@moj_orman- naravno da imate pravo. Do saradnje je doslo, podaci ostavljeni a predmet poslat. Clanica je ocito odustala ili se samo malo zavitlava. Tim pre treba da ostavite negativnu da ne obmane jos ljudi. Broj ovih koji su na taj nacin neozbiljni, da ne upotrebim neku drugu rec, progresivno raste. Bolest!
2020 06 26
Naravno da imate pravo da ostavite negativan utisak, 👎Vi ste ovde oštećena strana, platili ste duplu poštarinu. 😩 Link do teme “Crna lista”: https://mojekrpice.rs/forum/t/45135/crna-lista
2020 06 26
Ostavila sam negativnu, prvi put sam naisla na ovakvu neprijatnost na krpicama. 😏
2020 06 26
Stvarno mi nije jasno zasto bi se iko zavitlavao sa ljudima na ovakav nacin. Ostavila mi je podatke, jos sam dodatno i pitala da potvrdim vreme dostave, uredno je odgovorila i kad sam poslala paket samo je nestala. Skroz bezveze. Utisak ostavljen, nadam se da ce je devojke zaobici za kupovinu/prodaju. > Petissa: > @moj_orman- naravno da imate pravo. Do saradnje je doslo, podaci ostavljeni a predmet poslat. Clanica je ocito odustala ili se samo malo zavitlava. Tim pre treba da ostavite negativnu da ne obmane jos ljudi. > Broj ovih koji su na taj nacin neozbiljni, da ne upotrebim neku drugu rec, progresivno raste. Bolest!
2020 06 26
dupla postarina uopste nije niska, treba da dam 500din (predmet je bio prodat za 700din) zbog necijeg bezobrazluka i neodgovornosti. Sta god se desilo, mogla je da posalje poruku, da kaze da nece moci da preuzme, da se nekako dogovorimo.
2020 06 26
1 2