Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nerealne razmene

Koje je vase misljenje o clanicama koje se zale kako nemaju para a bas im se svidja ta neka stvar, a ona je 300 dinara, pa Vam nude razmenu, a njima min cena 1000, suknja zara 1500, a moja 500, sorc 2000, a moj 600, nema smisla, mogu i ja da napucam cene jer je podjednako moderno i kvalitetno, ali zelim da sto pre prodam. Razumem da se nema para, takodje sam u takvoj situaciji, ali ne znam sta takve osobe ocekuju, cene su im bezobrazne, ja jos vise spustam,po 400-500 da bude, a one u hiljadama.
2020 07 06
To je jedan od razloga što vrlo retko radim razmene. Nekad sam gledala podforum tražim ali smuči mi se kad vidim neke članice da stave sliku full novog 'in' predmeta da traže za razmenu a u suštini ne nude skoro ništa. Drugo, kad neko samo napiše tražim razmene. Ni veličina, ni orijentaciono šta ih zanima. Treća priča je ova Vaša. Mislim da (bez uvrede) jako pouno članica uopšte nema novca ali puno toga želi. Ja nikad ne pitam za predmet koji ne mogu priuštiti sebi. A posebna priča su cene, koje su stavljene po ličnoj proceni pa onda kad konačno nađem nešto što bi možda i menjala, dobijem odgovore: joj pa to je prodato, jao pa to nije za razmenu....... itd. Nisam protiv razmena, imala sam ekstra razmene ali davno kad je situacija bila drugačija na sajtu.
2020 07 06
Ja najvise mrzim kad clanice velikim slovima pisu na profilu da ne rade razmene, a eno svaki dan vise na pdf Trazim i traze ISKLJUCIVO ZA RAZMENU :s I razumem da clanicama treba novac, realno svima nam treba novac i ne znam sto svaka clanica misli da je jedina kojoj treba novac. Ali onda ne mogu da ocekuju da ce onda neko da se razmeni sa njima bas kad one zele i zahtevaju. @DarkMagician nisam mislila na tebe konkretno, da me ne shvatis pogresno, nego u globalu situacija na sajtu
2020 07 06
Ne mora da znaci da su pare u pitanju. U mom slucaju vise puta dam trazila razmenu, kada nisam sigurna oko predmet a Koji me interesuje. U smislu kako ce da MI stoji velicinu it'd. Inace kod razmena ne volim to sto dosta clanica menja cenu za cenu. Ponudjena MI je jedna takva razmena za neke pantalone koje Sam cenila 800 din, a kod te clanice skoro iste pantalone istog Brenda 2500 din. A za 800 din je imala na profilu, tipa samo neke gace I gumicu za kosu. Pomislila Sam sa me zeza ,:)
2020 07 06
> jelena2606: > Ne mora da znaci da su pare u pitanju. U mom slucaju vise puta dam trazila razmenu, kada nisam sigurna oko predmet a Koji me interesuje. U smislu kako ce da MI stoji velicinu it'd. Inace kod razmena ne volim to sto dosta clanica menja cenu za cenu. Ponudjena MI je jedna takva razmena za neke pantalone koje Sam cenila 800 din, a kod te clanice skoro iste pantalone istog Brenda 2500 din. A za 800 din je imala na profilu, tipa samo neke gace I gumicu za kosu. Pomislila Sam sa me zeza ,:) Dobro naravno, jasno mi je da neki ljudi prosto ne vole da se razmenjuju i zbog velicina i to - a neke clanice su jednostavno u startu bezobrazne povodom razmene... A to za precenjeno, prodavala sam markirane stvari nekim devojkama za badava pare pa one pametnice preprodaju na profilu - nabiju originalnu cenu. Kao da ja ne znam da toliko vrede, nego sam znala da ja necu uspeti da ih prodam po toj ceni... a njima, evo - i dalje stoji :') srBsko preduzetnistvo nadasve poznato
2020 07 06
Razmene ne radim. Prvenstveno zbog toga što već imam previše odeće, ali i zbog toga što je maltene nemoguće dogovoriti se. Ali kad sam krenula sa postavljanjem ovde, razmene su mi bile okej. Problem je što su meni cene bile previše niske. 😂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8cfb887c7a91d86a8aa6f77944c267d0.jpg) Ovu poruku sam uspela da pronadjem jer mi je medju prvima koje sam ikada dobila na sajtu. Iskreno, bilo mi je bezveze jer mi je ponudjen puder koji nije u mojoj nijansi, a ne bi mogao ni za poklon jer je otvoren. Jedino što je devojka bila ljubazna i samo ponudila, posle se naravno nije više javljala. Najgore mi je bilo kada sam jednoj devojci čuvala košuljicu od tipa 300 dinara i ona mi posle nekolika dana napisala da nije pri parama i da će da mi pošalje neku majicu od pre Hrista koja nije u mojoj veličini i ima rupicu pozadi. 😊 Ne, nije ponudila već sama sa sobom dogovorila i posle se naljutila kako je moguće da ne želim Benetton majicu.
2020 07 06
> boutique212: > Razmene ne radim. Prvenstveno zbog toga što već imam previše odeće, ali i zbog toga što je maltene nemoguće dogovoriti se. > Ali kad sam krenula sa postavljanjem ovde, razmene su mi bile okej. Problem je što su meni cene bile previše niske. 😂 > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8cfb887c7a91d86a8aa6f77944c267d0.jpg) > Ovu poruku sam uspela da pronadjem jer mi je medju prvima koje sam ikada dobila na sajtu. Iskreno, bilo mi je bezveze jer mi je ponudjen puder koji nije u mojoj nijansi, a ne bi mogao ni za poklon jer je otvoren. Jedino što je devojka bila ljubazna i samo ponudila, posle se naravno nije više javljala. > Najgore mi je bilo kada sam jednoj devojci čuvala košuljicu od tipa 300 dinara i ona mi posle nekolika dana napisala da nije pri parama i da će da mi pošalje neku majicu od pre Hrista koja nije u mojoj veličini i ima rupicu pozadi. 😊 Ne, nije ponudila već sama sa sobom dogovorila i posle se naljutila kako je moguće da ne želim Benetton majicu. 😂😂😂 cirkus Ja sam izgleda jedna od retkih koja je imala srece da su mi skoro sve razmene bile i vise nego uspesne... mozda sam omanula 1-2 puta
2020 07 06
Od svih sajtova za prodaju, ovaj mi je najčudniji što se tiče kupaca. Nenošene stvari sa cenom od par stotina dinara se ne mogu prodati, a one sa cenom od par hiljada i još iznošene imaju mnogo lajkova! Imam jedan predmet za koji sam morala u oglasu da naznačim da je samo za prodaju, jer sam dobijala skoro svaki dan ponude za razmenu. Naime, postavila sam ga po veoma povoljnoj ceni, iako je dovoljno atraktivan, naivno misleći da ću brzo da ga prodam. Članice koje su nudile razmenu, nisu ostavjale predmet u omiljenima, a na osnovu njihovih cena, ovaj moj bi prodavale po trostrukoj ceni. Viđala sam kod više članica, koje imaju povoljne cene da su naznačile da su u slučaju razmene cene duplo veće i to je dobro alternativno rešenje za nerealne ponude.
2020 07 06
Kad ti ponude, ako ti se svidi nesto samo im reci da moze, ali da ces i ti nabiti cene prvo, ili moze ali stvar za stvar (ili uz doplatu neke strane) Mislim, jako je tesko odraditi zamene a da svi budu zadovoljni. To jedino novo za novo mada opet postoji sansa da to bude fail. Ja sam samo jednom odradila zamenu pre par godina na mom starom profilu. Dala sam novu, ekskluzivnu i lepu stvar koja nije kupljena kod nas niti se taj brend mogao kupiti u Srbiji, za neku majicu, obicna sa printom ali mi je boja odgovarala. Nazalost, iako je majica bila nova dosla je sa nekim felerom (rupa, ostecenje ne secam se vise) ali je to reseno sa tom kulturnom clanicom. Zato ja licno izbegavam bilo kakve razmene iako je 99% poruka koje sam dobijala i dobijam bas u vezi razmena.
2020 07 06
Ja sam imala sasvim ok razmene sa stvarno super članicama. Jednom-dvaput je bilo možda zapelo, kada sam bukvalno muža pripremala da mi glumi bivšeg dečka iz grada u kome sam studirala, za slučaj da članica ne pošalje paket, pa da je pozove i kao ode na adresu i preuzme.. Umalo brak ne razorih zbog jedne rolke (da je barem bila "cela" rolka, nego polurolka).. 🤣 Ali sve u svemu, nikada nije bilo nikakvih problema! 👍 Jedini problem je neodgovaranje na poruku onih članica koje, naravno (i navodno) rade razmene.. Makar i - Neću, stvari su ti ružne i glupe, briši! - ali bar napiši.. ✌️
2020 07 06
Nisam rekla, ali imala sam i divnih iskustava, da se lepo dogovorimo, normalno je da smo svi tanki s parama, ko nije, kolko puta ja platim obe postarine , ili ta clanica ako je bila neka razlika u cenama, bas sam lepih iskustava imala. Al posto stvarno sve vise spustam cene, a znam kako ih napumpavaju izbaci me iz takta kukumakanje kako nema para a baaas joj se svidja, a nista nema ni priblizno tih 300 dinara. Svaki dogovor je moguc, rezervacije, i smanjenje cene, al bezobrazluk je posebna prica. Sad cu ja na svaki predmet cetvorocifrenu cenu da izlupam i da trazim razmene. To je isto.
2020 07 06
A i to, napise"NE RAZMENE" a u forumima trazi, a na poruke ne odgovara, ili one sto napisu hoce, a ni ne odgovore. Ne znam sta je gore. Ja uvek na svaku poruku odgovorim kakva god da je. To je barem osnovna kultura, i isto postujem one koji mi odgovore.
2020 07 06
> DarkMagician: > A i to, napise"NE RAZMENE" a u forumima trazi, a na poruke ne odgovara, ili one sto napisu hoce, a ni ne odgovore. Ne znam sta je gore. Ja uvek na svaku poruku odgovorim kakva god da je. To je barem osnovna kultura, i isto postujem one koji mi odgovore. Apsolutno i upravo to sto si rekla, ako nesto mrzim na ovom sajtu to je neodgovaranje. Neke clanice su mi rekle, doduse, da imaju problema sa otvaranjem i odgovaranjem na poruke i kapiram da mozda neko zaista ima problema posto ovaj sajt nije uvek bas najstabilniji - narocito ne preko telefona kad se otvara, i meni se desavalo da mi brljavi. Ali generalna slika da mnogo clanica nema osnovnu kulturu
2020 07 06
Meni uglavnom nude same razmenu,i to napisu poruku,aha vidim,imas pinko torbu,dodaj i patike,to je taman za moju furlicu ako si za ? 🤣😂 Sama se dogovara,sama nudi i daje 🤣
2020 07 07
> ducekuce: > Meni uglavnom nude same razmenu,i to napisu poruku,aha vidim,imas pinko torbu,dodaj i patike,to je taman za moju furlicu ako si za ? 🤣😂 > Sama se dogovara,sama nudi i daje 🤣 Sve iskalkulisu same, da ne morate Vi da se mucite bzvz 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020 07 08
1 2