Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Vas recept za domaci piling?

Pisite kako pravite pilinge u kucnoj radinosti. Treba mi neki koji radi posao, pogotovo u borbi sa uraslim dlacicama :") Kupovni vecinom ne rade posao ili su preskupi :| Ako znate neki kupovni, da je ucinkovit, pisite mi preporuku. <3
2020 07 14
Kukuruzno brasno pomesati sa kupkom ili shower gelom. Obavezno koristiti mrezicu za kupanje.
2020 07 14
> TanjicaVrednica: > Kukuruzno brasno pomesati sa kupkom ili shower gelom. Obavezno koristiti mrezicu za kupanje. I ja koristim s vremena na vreme kukuruznu palentu u kombinaciji sa kupkom, doduse bez mrezice. :D
2020 07 14
Meni je najbolji piling od kafe i dodam kokosovo ulje, e sad za urastanje dlaka mozda da probas sodu bikarbonu, e sad hocu da kupim onu cetku za suvo cetkanje tela da probam kako to radi xD
2020 07 14
> bloodytears: > Meni je najbolji piling od kafe i dodam kokosovo ulje, e sad za urastanje dlaka mozda da probas sodu bikarbonu, e sad hocu da kupim onu cetku za suvo cetkanje tela da probam kako to radi xD A kako pravite taj piling od kafe? Ja sam nesto pokusavala, ali nije mi najbolje uspelo, bilo je preblago. Takodje razmisljam o suvom cetkanju. :D
2020 07 14
Ja pomesam kokosovo ulje, cimet i šecer kristal. Prelepo mirise, a i bas lepo skida mrtvu kožu. Koristim za sve, čak i kao piling za usne, i prezadovoljna sam. :) A koristim i četku za suv piling, isto je super i daje rezultate na duge staze.
2020 07 14
> CokaPozarevac: > Ja pomesam kokosovo ulje, cimet i šecer kristal. Prelepo mirise, a i bas lepo skida mrtvu kožu. Koristim za sve, čak i kao piling za usne, i prezadovoljna sam. :) > A koristim i četku za suv piling, isto je super i daje rezultate na duge staze. Probacu i to, cim nabavim kokosovo ulje. :")
2020 07 14
I ja sam koristila kafu, ali mi brzo zapusi kadu, pa tata hteo u top da me stavi, jer je morao da otpusava sajlom :')
2020 07 14
> TanjicaVrednica: > I ja sam koristila kafu, ali mi brzo zapusi kadu, pa tata hteo u top da me stavi, jer je morao da otpusava sajlom :') Ahahha, hvala na upozorenju, verovatno bih i ja tako prosla :') :')
2020 07 14
Uzmes kasiku soli, kasiku secera , kasiku ulja poizboru i sve promesas sa talogom crne kafe ( naravno skuvan ) ♥️
2020 07 15
Secer sa malo vode, kratko i jednostavno :) Mozda je nekom agresivno, meni odgovara.
2020 07 15
> Mojekrpice69: > Uzmes kasiku soli, kasiku secera , kasiku ulja poizboru i sve promesas sa talogom crne kafe ( naravno skuvan ) ♥️ Hvala :")
2020 07 15
> MinaMasa: > Secer sa malo vode, kratko i jednostavno :) Mozda je nekom agresivno, meni odgovara. Meni i treba nesto agresivnije, jer su mi noge trenutno u haosu :s
2020 07 15
Ja i lice pilingujem secerom, zacrvenim se kao rak, ali koza bude predivna posle toga :)
2020 07 16