Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ako neko ima iskustva..

Zanima me iskustva kupovine original obuce(nike,adiddas) preko instagrama? Mozda sam omasila temu,premesticu ako treba
2020 07 25
Ja iskreno nisam sigurna da li se mogu naći orignali navedenih brendova na instagramu 🤷🏻‍♀️
2020 07 25
Ja sam skoro sigurna da nisu original.
2020 07 25
Verujte mi, to je samo losa kopija za novac za koji mozete kupiti stvarno original obucu nekig slabijeg brenda u nekoj od sportskih radnji. Meni je neverovatno da recimo, patike koje ja imam (Nike air max 97) sam platila 180e a da su na instagramu od od 3500 do 9000?! 🙄 Drugarica je narucila taj model i stigla je obicna plastika koja smrdi sacuvaj Boze i nije ni nalik original modelu. A takodje, postoje bas bas dosta prevara sa tom obucom na instagramu, moram da napomenem. Tako da ne savetujem. Smatram da je bolje kupiti neki slabiji brend(mada sada ima i snizenja i na jacim brendovima) i nositi kako treba nego kupovati smesne stvari i izgledati glupo jer se iz aviona vidi da je fejk za novac koji ne vredi baciti.
2020 07 25
Evo jedan primer instagram prevare: https://mojekrpice.rs/items/cipele/5931805/upozorenje-prevaranti
2020 07 25
Hvala vam,delim sa vama misljenje nego sam opet htela da proverim
2020 07 25
Definitivno ne bih vam to preporucila.Mozete naci dobre patike u Djaku,Sport Visionu,Planeti,N sportu..
2020 07 25
Ne znam da li uopste ima originalni patika I u rzdnjama.Kupili smo detetu Superstar patike, na snizenju su bile 8000 din.u Bazu u Knezu. Patike je nosio jednu sezonu, ne lice ni na sta. Adidas takodje iskrivljene posle nekoliko meseci..
2020 07 25
Ima originala, ali se provlace i kopije pa treba obratiti paznju. Ovo se odnosi na radnje, nisam mislila na Instagram jer nemam iskustva sa kupovinom preko Insta.
2020 07 25
Imate bolje i gore kopije. Na kupujem prodajem je moja drugarica našla super 720tice za 6000, kopija 1:1, stvarno sve skinuto, jedino se po broju na jeziku vidi da je kopija.
2020 07 25
Sto se tice Nike patika lako je proveriti orginalnost, na jezicku ima kod, kada kod ukucate na netu, izlaze vam date patike ako je orginal ( znaci mora biti isti model i ista boja), a kod kopija to nije slucaj
2020 07 25
Ja se ne bih usudila. Jedino poruciti online preko sportskih radnji. Sumnjam u originale za dosta manje para preko Instagrama, Facebook-a..
2020 08 12
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj