Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ako neko ima iskustva..

Zanima me iskustva kupovine original obuce(nike,adiddas) preko instagrama? Mozda sam omasila temu,premesticu ako treba
pre 19 dana, 00:41
Ja iskreno nisam sigurna da li se mogu naći orignali navedenih brendova na instagramu 🤷🏻‍♀️
pre 19 dana, 00:53
Ja sam skoro sigurna da nisu original.
pre 18 dana, 08:38
Verujte mi, to je samo losa kopija za novac za koji mozete kupiti stvarno original obucu nekig slabijeg brenda u nekoj od sportskih radnji. Meni je neverovatno da recimo, patike koje ja imam (Nike air max 97) sam platila 180e a da su na instagramu od od 3500 do 9000?! 🙄 Drugarica je narucila taj model i stigla je obicna plastika koja smrdi sacuvaj Boze i nije ni nalik original modelu. A takodje, postoje bas bas dosta prevara sa tom obucom na instagramu, moram da napomenem. Tako da ne savetujem. Smatram da je bolje kupiti neki slabiji brend(mada sada ima i snizenja i na jacim brendovima) i nositi kako treba nego kupovati smesne stvari i izgledati glupo jer se iz aviona vidi da je fejk za novac koji ne vredi baciti.
pre 18 dana, 11:42
Evo jedan primer instagram prevare: https://mojekrpice.rs/items/cipele/5931805/upozorenje-prevaranti
pre 18 dana, 12:38
Hvala vam,delim sa vama misljenje nego sam opet htela da proverim
pre 18 dana, 13:13
Definitivno ne bih vam to preporucila.Mozete naci dobre patike u Djaku,Sport Visionu,Planeti,N sportu..
pre 18 dana, 16:44
Ne znam da li uopste ima originalni patika I u rzdnjama.Kupili smo detetu Superstar patike, na snizenju su bile 8000 din.u Bazu u Knezu. Patike je nosio jednu sezonu, ne lice ni na sta. Adidas takodje iskrivljene posle nekoliko meseci..
pre 18 dana, 16:58
Ima originala, ali se provlace i kopije pa treba obratiti paznju. Ovo se odnosi na radnje, nisam mislila na Instagram jer nemam iskustva sa kupovinom preko Insta.
pre 18 dana, 20:27
Imate bolje i gore kopije. Na kupujem prodajem je moja drugarica našla super 720tice za 6000, kopija 1:1, stvarno sve skinuto, jedino se po broju na jeziku vidi da je kopija.
pre 18 dana, 21:26
Sto se tice Nike patika lako je proveriti orginalnost, na jezicku ima kod, kada kod ukucate na netu, izlaze vam date patike ako je orginal ( znaci mora biti isti model i ista boja), a kod kopija to nije slucaj
pre 18 dana, 23:56
Ja se ne bih usudila. Jedino poruciti online preko sportskih radnji. Sumnjam u originale za dosta manje para preko Instagrama, Facebook-a..
pre 19 sati
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj