Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Najcesce prodato

Sta vam se najvise prodaje ovde? Mislim koji odevni predmet/nakit... Itd
pre 14 dana, 14:57
Jakne, farmerice/pantalone i možda torbe
pre 14 dana, 14:59
Da i ja mislim da se najvise prodaju farmerke, ne znam zasto 🤷🏼‍♀️
pre 14 dana, 15:08
Obuća i helanke. Ostalo stoji mesecima. Neki predmeti su počeli već da se pojavljuju među najpopularnijim artiklima, ali nikako da se prodaju! P.S. Šarene stvari - fotogeničnije su!
pre 14 dana, 15:36
Kod mene maxi lepršave suknje. 😊 Imala sam ih tri i sve su otišle brzo..
pre 14 dana, 16:02
Vintage high waist farmerice definitivno kod mene.
pre 14 dana, 16:03
Mislim da su sad jako postale popularne vintage stvari
pre 13 dana, 16:05
Sta znam, sve po malo. Mozda generalno majice najvise, ali nema pravila, zavisi i od godisnjeg doba
pre 13 dana, 16:11
> VanjaKovcic: > Mislim da su sad jako postale popularne vintage stvari Slazem se. Ne secam se kad sam nesto svoje prodala 😅, a mamine vintage stvari svakog dana.
pre 13 dana, 16:11
Nema pravila kod mene
pre 13 dana, 11:47
Nema pravila ni kod mene.... :)
pre 13 dana, 13:58
cipele--prodala sam sigurno preko 20 pari 🤣
pre 13 dana, 14:26
Najviše se prodaje markirano i to što je trenutno baš moderno, pa kad se ta dva faktora poklope to je to 😊 I vintage i gothic stvari idu dobro. 😊
pre 12 dana, 00:18
Najvise haljine za izlazak,farmerke i pantalone nikakoo,a tako ih dajem za smesnu cenu za 699din nove zara,bershka. Tako hocu da ih se resim,jer mi je velika kutija samo farmerki i pantalona 🤦‍♀️
pre 12 dana, 10:10
U poslednjih nekoliko meseci prodala sam četiri para obuće. Doduše, cena je bila baš simbolična, ali svakako mi je bilo u interesu da ih se oslobodim. I inače primećujem da mi se obuća relativno brzo proda, dok neki komadi odeće stoje i po godinu i više dana.
pre 12 dana, 12:10
1 2 Sledeći