Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nefer odnos

Prvi put pisem temu na m.k.ali sam zaista besna... kojoj god clanici u poslednje vreme da se javim, da zelim artikal sa nekim dodatnim pitanjem(mere, dogovor oko nalazenja) ta clanica promeni cenu i stavi vecu od prvobitne... da li se ovo desavalo i ranije ili sam ja jedini baksuz?
2020 08 13
Nije, desava se i meni cesto, to je jako bezobrazno da kada vide da ima interesovanja, onda povecavaju cenu
2020 08 13
Isika, ah, pa vi nedovoljno cenite mudrosti samoprozvanih marketinških stručnjaka na ovoj temi slične tematike https://mojekrpice.rs/forum/t/545928/promena-cena x-)
2020 08 13
Pa dobro, Isika, sto ste nakraj srca, zaradjuju ljudi kako znaju i umeju (pomalo sam ironicna). Ja vas ne tako davno pitah za razmenu za jedan odredjen predmet jer ste imali nekoliko mojih u listi zelja i htedoh da ih dam za taj jedan, pa ne dobih nikakav odgovor, ali nisam bila besna, pa tako vama savetujem da ni vi ne besnite, naci cete vec to sto trazite kod drugog prodavca :)
2020 08 13
> MajaaDj22: > Nije, desava se i meni cesto, to je jako bezobrazno da kada vide da ima interesovanja, onda povecavaju cenu Ne razumem zasto to rade, zar je toliko bitno tih 100,200 dinara koje su povecale...
2020 08 13
> EsBeBe: > Isika, ah, pa vi nedovoljno cenite mudrosti samoprozvanih marketinških stručnjaka na ovoj temi slične tematike > https://mojekrpice.rs/forum/t/545928/promena-cena > x-) Procitala sam temu celu, no rekoh da objavim po prvi put ja, da probijem led, a i cenim da su teme slicne, ne iste. :) Svakako ,,zasto" je pre retoricko pitanje, a iskustva su bitna. Malo da se jadamo jedna drugoj ili drugom(?!)
2020 08 13
> MinaMasa: > Pa dobro, Isika, sto ste nakraj srca, zaradjuju ljudi kako znaju i umeju (pomalo sam ironicna). Ja vas ne tako davno pitah za razmenu za jedan odredjen predmet jer ste imali nekoliko mojih u listi zelja i htedoh da ih dam za taj jedan, pa ne dobih nikakav odgovor, ali nisam bila besna, pa tako vama savetujem da ni vi ne besnite, naci cete vec to sto trazite kod drugog prodavca :) Bila sam u sred ispitnog roka kad ste me pitali, oprostite. Mada da ste procitali opis profila, dobili biste sami odgovor. Svakako sam ispala neljubazna, ali nije tema za atak na mene, vec za slicna iskustva. Pozzz
2020 08 13
Vi lepo recite da je cena bila tolika i tolika kada Vam se predmet svideo. Ako je postena, prodace Vam po toj ceni koja je i bila, a ne po visoj. ;( Samo pitajte.
2020 08 13
Hit. A meni ni na pamet ne padne da udjem u bar neki svoj predmet, pa da vidim da li neko uopste zeli. Hit.;(
2020 08 13
Ja prvi put za ovo čujem ,:)
2020 08 13
Pisalo je da su razmene moguce ako se ukusi poklope, zato sam i pitala. No, nevazno, ne atakujem, samo isticem da treba da nastavite dalje, iskocice vec taj predmet odnekud.
2020 08 13
Meni se nije desilo da to vidim ili nisam obracala paznju. A kako te koje menjaju cenu znaju da ima mnogo zainteresovanih? Ako je po tome koliko je ima u omiljenim, to svakako nije merilo, cesce prodam nesto sto skoro niko nema u omiljenim, a ono sto drze u omiljenim mi se samo vuce mesecima i dobija ponude za razmene.
2020 08 13
> TatCat: > Meni se nije desilo da to vidim ili nisam obracala paznju. A kako te koje menjaju cenu znaju da ima mnogo zainteresovanih? Ako je po tome koliko je ima u omiljenim, to svakako nije merilo, cesce prodam nesto sto skoro niko nema u omiljenim, a ono sto drze u omiljenim mi se samo vuce mesecima i dobija ponude za razmene. Istina! Na profilu mi je set kozmetike, njih 30 je stavilo u omiljene i još nije prodat iako je vrlo povoljan,i redovno pitaju za razmenu a ostale stvari koje nisu u omiljenim se prodaju brže tako da to nema nikakve veze da ako je lajkovan predmet da će se i prodati. A što se tiče menjanja cena,ja sam u par navrata spuštala cenu na artikle koji su već stavljeni u omiljene i onda tako stoji stoji po bagatelnoj ceni i ništa i ja onda ponovo vratim na prethodnu cenu tj cenu koja je u startu postavljena i onda se proda,eto, ne vredi ni spuštati cenu. ,:) A što se tiče podizanja cene i preko već formirane,verovatno misle da će se artikl pre prodati što možda i nije daleko od istine jer vlada neko čudno pravilo na ovom sajtu,zaista se pre prodaju skuplje stvari od jeftinijih,povoljnih,barem mi se tako čini.
2020 08 13
Iskreno, mrzi me i da podizem i da spustam cene, ne znam kako nisu lenje i kako im se da da to rade. Ja kad videh ove haljinice i pomislih da bih trebala ponovo postaviti artikle, odmah izgubih volju za Krpice :")
2020 08 13
Valjda svi mislimo da ako je jeftinije ima neko skriveno ostecenje.. na Lalafou pise npr kao savet korisnicima da se ne kupuje prejeftino jer cesto ne odgovara opisu, pa je valjda ta logika... meni je stvarno glupo da ako se vec neko javi da kupi, menjam cenu, iskreno za tih 100,200 din ako i povecam nista necu dobiti, a nekog cu usreciti za neku stvarcicu :)
2020 08 14