Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pomoć admina mi treba

Pozdrav "Kupac" pod nazivom ivannnn mi šalje već tri puta poruke za istu majicu i tri puta mi traži da slikam dugmad etiketu kako bih video da li je original ,ja kao budala tri puta odgovaram na poruke dopisujem se sa njim za istu stvar i šaljem slike iz svih uglova i evo treći put odustaje od kupovine i ne poručuje ništa ,zamoliću Admina da sankcioniše to ili da li postoji mogućnost da takvog daveža blokiram jer zaista nemam vremena da jednoj istoj osobi za jednu stvar odgovaram na svakih par nedelja ,molim za pomoć Unapred hvala
2020 08 17
> Mojekrpice94: > Pozdrav > "Kupac" pod nazivom ivannn mi šalje već tri puta poruke za istu majicu i tri puta mi traži da slikam dugmad etiketu kako bih video da li je original ,ja kao budala tri puta odgovaram na poruke dopisujem se sa njim za istu stvar i šaljem slike iz svih uglova i evo treći put odustaje od kupovine i ne poručuje ništa ,zamoliću Admina da sankcioniše to ili da li postoji mogućnost da takvog daveža blokiram jer zaista nemam vremena da jednoj istoj osobi za jednu stvar odgovaram na svakih par nedelja ,molim za pomoć Poziva se na svoje pozitivne ocene a mene davi sa istim pitanjima > Unapred hvala
2020 08 17
Ne postoji opcija blokiranja, na zalost. Sto se admina tice, smatram da nema za sta konkretno da reaguje - do saradnje nije ni doslo. Moj iskren savet je da ignorisete takve poruke (od istog clana, ako se opet bude ponavljalo).
2020 08 17
Sajt nema opciju blokiranja, ali uvek mozete ignorisati clanove koje ne zelite da citate. Ako vam posalju privatnu poruku nemojte je ni citati, samo kad vidite od koga je odmah delete bez mozganja sta je taj neko pisao i sta zeli.
2020 08 17
> Esprit21: > Sajt nema opciju blokiranja, ali uvek mozete ignorisati clanove koje ne zelite da citate. Ako vam posalju privatnu poruku nemojte je ni citati, samo kad vidite od koga je odmah delete bez mozganja sta je taj neko pisao i sta zeli. Hvala puno pozz
2020 08 18
> FashionStory: > Ne postoji opcija blokiranja, na zalost. Sto se admina tice, smatram da nema za sta konkretno da reaguje - do saradnje nije ni doslo. Moj iskren savet je da ignorisete takve poruke (od istog clana, ako se opet bude ponavljalo). Hvala
2020 08 18