Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Postekspres pomoc

Listam drugi put forum i opet nisam sigurna da sam na pravo mesto otvorila temu. Treba mi savet ili iskustvo nekog ko je slao nosiljku za bebu postekspresom. Da li je moguce slanje postekspresom ili se oni bas drze onog da dimenzije ne smeju biti vece od 60x50? Ja sam sve lepo upakovala ali mi je ispalo 72x26 😏
2020 08 27
Bez problema sam slala i vece stvari poput muske lutke za izlaganje (190 cm) , rasklopivog decijeg kreveca, pletenu stolicu sa visokim naslonom, latofleks letvice duzine 120 cm ...
2020 08 27
Po mom iskustvu se drze,ne prihvataju pakete ni 1cm veće od navedenih mera,od ove godine. Pre su prihvatali sve
2020 08 27
> GabiProdaja: > Bez problema sam slala i vece stvari poput muske lutke za izlaganje (190 cm) , rasklopivog decijeg kreveca, pletenu stolicu sa visokim naslonom, latofleks letvice duzine 120 cm ... A ja se brinem zbog 12 cm vise 🤣 Krevetac znam da nece vise da salju.. Drugarica je porucivala i nije hteo postekspres da prihvati..
2020 08 27
> kiki87: > Po mom iskustvu se drze,ne prihvataju pakete ni 1cm veće od navedenih mera,od ove godine. Pre su prihvatali sve U posti nece ni da cuju kod mene. Skoro sam slala cvetice za kapiju pa je kutija bila veca oko 58x60.. Samo su me pogledali na vratima i rekli da idem kuci ne moze da se salje tolika kutija.. Ja zvala kurira, on pogledao kutiju i ubacio u auto i ode. Ali sad mi je ova malo duza 🤔
2020 08 27
Kurir sigurno nece da meri posiljku, a i ako proceni da je nijansu duza zazmurice na jedno oko :)
2020 08 27
Ako saljete iz poste ,saljite kao obican paket,samo Postexpres mora biti u tim merama. Obican paket ne,samo je bitno da bude lepo upakovan,a takođe stize sutradan, s tim da ako je nešto teško poštarina bude upola manja nego postexpres ,samo taj neko da Vam uplati novac na račun ili kao postnet.
2020 08 27
Pozvala sam kurira vec pa cu da vidim kad dodje sta ce da bude. Iskreno nisam se setila slanja kao obican paket. Retko kad saljem tako pa mi nije ni palo na pamet. Zena mi je trazila postekspresom, ja rekala dobro....dok nisam upakovala :/
2020 08 27
> MiraTinaLena2: > Ako saljete iz poste ,saljite kao obican paket,samo Postexpres mora biti u tim merama. Obican paket ne,samo je bitno da bude lepo upakovan,a takođe stize sutradan, s tim da ako je nešto teško poštarina bude upola manja nego postexpres ,samo taj neko da Vam uplati novac na račun ili kao postnet. Meni nisu hteli ni kao obican paket da posalju zbog velicine,nit je kurir hteo da preuzme cim je video kutiju,kontam da se sve to razlikuje i od poste do poste i grada a i sluzbenika.
2020 08 27
Preuzeo kurir.. Kaze jaoooo jeste ali staje u auto i ubacio je :')
2020 08 27