Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Jacanje imuniteta na prirodan nacin TEMA

Drage moje, htela sam otvoriti ovu temu, pa ako ko ima volje, okacite neki recept, trik ili sta vec :) Ja pijem caj od djumbira, i kad se prehladim napravim mesavinu od meda, limuna i sitno iseckanog belog luka :) Volela bih da clanice okace razne recepte i savete na ovu temu! Pozdrav!
2020 09 03
Beli taman izbacuje pesak i kamenje iz bubrega (topi ga, ne izbacuje u komadu), žučne kese i čisti kalcifikovane arterije (zacepljenje). Ne sme da dodiruje zube. Beli luk uništava virusne bradavice i izaziva ponovni rast kose kad u pecatima opada bez izraženog crvenila. Beli luk zasiljen se stavlja u ušne školjke, da upadne delom u kanal, za izbacivanje kancerogenih materija kroz limfne kanale, topi maligne izrasline, a i benigne naravno, smanjuje otekle zlezde
2020 09 04
Srebrna voda uništava bakterije, gljivice i viruse, za opasne viruse koji napadaju pluća je potrebna inhalacija istom putem inhalatora, ne koristi se u metalnoj posudi. Za Hasimoto (upala štitne) je potrebno veliko kretanje, za hipotireozu namirnice koje ubrzavaju metabolizam Problem želuca rešava čaj hajducice, ujedno topi izrasline na materici i jajnicima. Zalfija čisti krv, uništava bakterije i gljivice, kad se pije, mora da vri 2-3 minuta
2020 09 04
Virak je prirodni lek za žensku populaciju mladju i stariju. Uspostavlja ravnotežu hormona, sredjuje neredovne cikluse, u menopauzi rešava razne probleme, čisti bubuljice i akne na licu izazvane hormonskim disbalansom, cistama i miomima na materici, jajnicima
2020 09 04
Ljudi sa osetljivim plućima treba da unose životinjske masnoće, masnije sireve i mleka, maslac, mast, slaninu, kuvaju supu sa većom koncentracijom kokosije, guscije masnoce. Govedji gel je prirodni kolagen i prirodni lek za osteoporozu, obnavlja gustinu koštane srži i hrskavicu. Uzima se tokom 3 do 6 meseci, najbolje po kašičicu do dve razmucen u jogurtu, pa malo da nabubri
2020 09 04
Otkad sam postala vegeterijanac pre 3 i po godine, nijednom se nisam razbolela. Inače, ostalo sve jedem, i slaniše i slatkiše, mlečne proizvode. Sve sem mesa bilo kakve vrste. Imam snage više nego ikad, redovno idem u toalet i ne razboljevam se. Inače sam prestala da jedem meso iz etičkih razloga i nisam očekivala da će mi toliko zdravstveno pomoći.
2020 09 05
Beli luk ne snižava dodatno pritisak koji je već nizak, to se u narodu kaže da beli snižava, a crni povećava, ali ne škodi u normalnim količinama. Crni luk i ljubičasti su odlični za kašalj.
2020 09 06
Ja pijem vodu sa limunom stalno. Povremeno cajeve od gljiva Kordiceps i Reisi. Med sa anisom je odlican za disajne puteve. Cesto pravim kupke u koje ubacim suseno bilje, lavandu, kantarion, kamilicu, morsku so... Deset godina nijedan lek nisam popila. Uz sve ovo, puno setam i idem na jogu.
2020 09 06
Ja pijem potpuno prirodne proizvode za zdravlje kompanije Siberian Wellness. Razlika je velika u suplementima koji su prirodni i vestacki. Prirodne proizvode organizam lakse prihvata i duze se zadrzavaju u telu. Imaju sirok spektar preparata za imunitet. Izdvojila bih Imunobox, Cink, Megavitamini, caj za Laksi dah...Preparati mogu da se kombinuju i nesmetano koriste sa terapijom ili drugim lekovima. Ako imate pitanja, slibobodno me kontaktirajte https://rs.siberianhealth.com/rs/bc/index/?ref=2521543420
2020 11 02