Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li mislite da je ok?

Drage zene, da li mislite da je ok dati negativnu kada vam se neko javi sa klikom na zelim i vi ga pitate kako mu odgovara uplata pre slanja ili pouzecem i slanje postexpress ili preporuceno i ne dobijete odgovor vise nikada? U poslednjih mesec dana mi se javljaju samo takvi “kupci”. Ne znam da li se to i vama desava? Ali da li je toliko tesko odgovoriti na poruku i bar reci e ipak ne zelim tu stvar?😏
2020 09 04
Pa nije bilo saradnje, a utiskom se saradnja ocenjuje. Desava se, svima, mislim. Idete dalje. Nema druge. ;)
2020 09 04
Pa znam da nije bilo saradnje pa je malo glupo zbog toga...ali me prosto izludjuje to ne odgovaranje na poruke...nije tesko reci e ipak ne zelim da kupim, jer postavljam stvari i ovde i na limundu pa ne bi da posle ja ne znam sta nekome da odgovorim za istu stvar dok cekam odgovor od nekoga ko nece nikada odgovoriti🤣> NShibridi: > Pa nije bilo saradnje, a utiskom se saradnja ocenjuje. Desava se, svima, mislim. Idete dalje. Nema druge. ;)
2020 09 04
Po mom misljenju ne treba dati negativnu jer nije bilo saradnje.I meni se javljaju tako i ispare.I za razmenu isto kao i za poklone.Ne znam u cemu je stvar...
2020 09 04
> leona79: > U poslednje dve nedelje su mi tri članice uzele broj računa i više se nisu javile. Da napomenem da su sve tri sa 200+ utisaka. > Zanima me samo kako bi one reagovale na to, pošto sve imaju “pravila i uslove”? Isto mi se desilo nekoliko puta.. Valjda nije tesko biti fin i reći -Izvini ,odustajem od kupovine...
2020 09 04
Ja ne uzimam podatke dok nisam sigurna da cu moci taj dan ili naredni da odem i uplatim. Desilo mi se i da sam se raspitivala za predmet i da je clanica rekla da ce ga rezervisati iako joj to nisam trazila (sto sam tek danas primetila) A ovo za Zelim pa nakon toga nista, to se i meni desava. Ima jedno 10 dana kad sam poslednji put dobila to Zelim i muk x-)
2020 09 04
Nije za negativnu. Negativna ocena je, ipak, za prevaru. Meni u opisu profila stoji, iz ovih razloga, da ako nije ispoštovan dogovoreni rok za uplatu (kratak), predmet je ponovo dostupan ostalim kupcima, kako posle ne bi bilo zabune zašto sam predmet prodala drugome. P. S. Nadam se da automatsku poruku 'želim ovo' bez dodatnog teksta, niko ne uzima za ozbiljno i ne šalje odmah podatke za uplatu.. Kao odgovor na to pošaljem samo da je predmet dostupan.
2020 09 04
Meni se to desava svakog dana, ne razumem sta je u glavama tih clanica. Zna se kad se stisne opcija zelim. A postoje i te, sto pitaju za razmenu, a onda kad im kazes sta biras sa njihovog profila nestanu ,:)
2020 09 04
Znaci svima se desava isto....ok kapiram ako je neko nov pa ne zna pa klikne na to zelim...ali opet nije tesko odgovoriti posle na poruku😒 ali dobro ima nas raznih samo treba imati zivaca🤣
2020 09 04
A takve sa po 200 utisaka su mi bas lose iskustvo sto se ovih stvari tice. Ponasaju se bahato i bezobrazno. Meni licno su mnogo bolja iskustva bila sa clanicama sa manje utisaka. Mada ovo je sve stvar kulture,ako meni nije tesko da sve dodatno slikam, premerim, dam detaljne info, onda i ti valjda mozes da kazes hvala, uzimam ili ne uzimam. Ne vidim zasto je to toliko tesko. > leona79: > U poslednje dve nedelje su mi tri članice uzele broj računa i više se nisu javile. Da napomenem da su sve tri sa 200+ utisaka. > Zanima me samo kako bi one reagovale na to, pošto sve imaju “pravila i uslove”?
2020 09 04
> ubavkam: > Meni se to desava svakog dana, ne razumem sta je u glavama tih clanica. Zna se kad se stisne opcija zelim. A postoje i te, sto pitaju za razmenu, a onda kad im kazes sta biras sa njihovog profila nestanu ,:) To mi se pre neki dan desilo.Trebala da bude razmena.Rekla javicu se do veceras i cao...moguce da njen predmet vise vredi od mog.I videla sam da je cenu korigovala na vecu,a kad sam ja htela taj predmet bilo 490
2020 09 04
> leona79: > U poslednje dve nedelje su mi tri članice uzele broj računa i više se nisu javile. Da napomenem da su sve tri sa 200+ utisaka. > Zanima me samo kako bi one reagovale na to, pošto sve imaju “pravila i uslove”? Ovo je meni posebno odvratno, jer ipak neko ima tuđe podatke, nije baš kao "ja želim" i onda ispare. Meni redovno stižu poruke tog tipa, odgovorim i ni to je kraj.
2020 09 04
Meni na "zelim" klikcu osobe sa bukvalno 300 pozitivnih. Sacekam malo,i kad vidim da nema nista,pitam "Zelite li da kupite predmet,dodatne fotografije,mere.." Nista..
2020 09 04
Iskreno,ja imam mnogo bolju saradnju sa clanicama koje imaju malo utisaka.Kliknu na zelim,pitaju sta ih zanima i ili kupe ili kazu da ne odgovara. Vecina clanica sa 100,200 ili 300 utisaka,kazu da zele predmet,traze podatke i ne jave se,ili ni ne odgovore.A kad udjes u njihov proliv uslova i pravila ima na pretek. To mi je ono bas bezveze i imam stav da sa takvima ne saradjujem ni da mi daju za dzabe. Ne kazem da si sve takve,ali vecina koja mene kontaktira u poslednje vreme,jeste.
2020 09 04
Ja sam nova ovde, ali mi se desava evo vec drugi put da me devojke pitaju brdo pitanja, traze gomilu slika, sto mi svakako nije problem da uradim, ako neko nesto zeli treba da dobije svaku informaciju, ali kazu da im sve odgovara, da je super i ne jave se. Ne znam zasto, ajde meni, ali i sebi gube vreme ako ih nesto ne zanima.
2020 09 04
1 2