Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OPREZZZZZ!!!!

Tomatto Smederevo, 16 predmeta- srpski profil Didi&dother Zagreb, 5 artikla Član je blokiran - profil na HR krpicama
2020 09 12
I Tomatto? Pitala sam za neku torbu ovu clanicu pa zbog toga.. da li je na crnoj listi? Hvalaa
2020 09 12
Blokiran je iz meni nepoznatog razloga . Kao sto su i ovde blokirani svi profili sa laznim Tagovima> DAMJANA7: > Tomatto > Smederevo, 16 predmeta- srpski profil > Didi&dother > Zagreb, 5 artikla > Član je blokiran - profil na HR krpicama
2020 09 13
Ti si rekla da hoces licno da preuzmes I niko ti to nije osporio . pozdrav > BlueLagoon: > I Tomatto? > Pitala sam za neku torbu ovu clanicu pa zbog toga.. da li je na crnoj listi? Hvalaa
2020 09 13
Pitala sam da li ste na crnoj listi jer je ova tema pokrenuta. U cemu je problem? Ko Vas proziva?
2020 09 13
Pa Ako hoces licno preuzimanje cemu bilo kakvo raspitivanje to je moje misljenje . Imam pravo . Nije ni bitno uopste nejasna mi je ova tema totalno .
2020 09 13
Niko nije blokiran zbog laznih tagova, dobije negativnu od admina. Nego Dijana, sta se desi sa prethodnom objavom, gde od clana trazite da uplati na nalog u Hrvatskoj.
2020 09 13
Zena je rekla da joj je tako lakse . Nisam trazila da mi uplati . Rekla sam da moze pouzecem . Rekla je da joj je tako lakse a onda mi je Rekla pogledaj prozivaju te! Jos jedna stvar Zasto je blokirana fashion mama?! Bezi jedne negativne 100 pozitivne ... ne razumem svrhu ovoga. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/09824b036713bd50af9db67df9904a65.jpg)
2020 09 13
Cime sam ikog ugrozila?
2020 09 13
Kada “ugrozim “ nekog uredu postavi ovako nesto . Veliki pozdrav
2020 09 13
Sta sam ja kriva, smrc, smrc. Vidis, jos uvek nisi uspela jer si na vreme uocena. Svima koji nisu upoznati, predlazem da ukucaju: Dijana Marinkovic + moje krpice, tu cete se upoznati sa lepezom njenog rada i poslovanja. Ovim postom se odjavljujem, pretpostavljam do nekog sledeceg pokusaja, jer DM ne odustaje. P.S. prestani da uznemiravas i maltretiras neduzne i postene clanice, saljuci im poruke.
2020 09 13
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj