Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

E pa, ovako... Coccinelle famozna torba

Prvenstveno nisam znala kako dati naslov ovoj temi i da li je u stvari ovo pravi podforum za ovu temu,ako nije izvinjavam se,opomenite me. A takodje zahvalicu se odmah clanicama koje budu procitale do kraja! 😊 *Tema se odnosi uglavnom na clanice koje su mi slale razne moguce upite u vezi predmeta koji prodajem tj prodavala - Coccinelle torba. Ljudi moji, ja nisam od juce na ovom sajtu, imala sam i zajednicki profil i preko 100 uspesnih saradnji na njemu ali do sada nikada vise, nikada bezobraznije (cast izuzecima), nikada gluplja pitanja i nikada vise maltretiranja u vezi ove torbe. U jednom trenutku sam pomislila da je sklonim i jednostavno bacim u neki cosak pa taman se ubudjala cela. Da li smo toliko postali ljudi od ne poverenja? Da li je stvarno vredno zeznuti nekoga za 2000 din? Da li je tesko napisati da odustajete od kupovine ili je lakse nikada ne odgovoriti?
2020 09 22
Clanicama sam slala i po 10tak dodatnih slika, odgovarala na pitanja, slala videe, bukvalno sve detaljno, gde sam na kraju dobijla odgovore (za mene stvarno ironicna) da mi ne veruju da je koza, jer zaboga kako koza moze da se osteti, ili da zbog 5 pozitivnih na ovom nalogu ne mogu da mi veruju ili cak nikada vise nisam dobijala odgovore. Ljudi moji, kao ne znam sta da sam prodavala a ne torbu koznu koja je imala malu manu i koja je pritom kostala 2000din! Sta se na ovom sajtu sve prodaje za 2000 din a ja sam ostala u soku od tolikih poznavaoca koze i toliko nepoverljivih clanica, upita i pitanja i podpitanja i bezobrazluka za jednu potpuno novu MODERNU koznu torbu. Sada svim tim clanicama ostavljam ovde link gde se mogu uveriti da je torba koju sam prodavala prava koza, original Coccinelle a ne neka kopija. Zao mi je samo sto su sa Coccinelle oficialnog sajta su sklonili torbu jer je nema vise u prodaji a inace je tu kostala 480e. Stvarno mi je zao koliko clanica ima koje su zbog nekog svog nepoverenja, misleci da cu ih za 2000 din prevatiti ostale bez bukvalno savrsene torbe. Ujedno bih se zahvalila clanici koja je kratko i jednostavno napisala da joj ostavim podatke kako bi mi uplatila novac. Clanica ce mozda u tu torbu uloziti do 500 din max kako bi sanirala tu steticu i nosice torbu od skoro 500e, a i da ne popravljja nista u vezi tee mane, ona je svakako zanemarljiva... Pogledajte link pa onda i moj oglas. https://www.fashionette.de/coccinelle-kim-bucket-bag-smooth-leather-nero
2020 09 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0977776b8ff8dee548790cfed8cc3d13.jpg)
2020 09 22
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2e6b1b881f9cba1ae3a8f93a55027175.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6a7d278ff15f3c664ebebe5e7b79f161.jpg)
2020 09 22
Kod mene je hit odgovor na sto slika i video zapisa za Furla koznu torbu bio : samo gledam pa ako budem odlucila javicu se Kao i za MOU cizme tako da nekome je bas dosadno pa se tako zanima ili je mozda to normalno ... vise nisam sigurna ni sama
2020 09 22
> mokelem: > Kod mene je hit odgovor na sto slika i video zapisa za Furla koznu torbu bio : samo gledam pa ako budem odlucila javicu se > Kao i za MOU cizme tako da nekome je bas dosadno pa se tako zanima ili je mozda to normalno ... vise nisam sigurna ni sama Verujte mi, ja sam ovo morala da podelim sa svima da bih se oslobodila ovog osecaja soka i cudjenja, koliko previse upita za ovaj predmet a koliko previse glupih i sokantnih odgovora sam dobijala. U to da li se tako zanimaju ili im je normalno ni ja nisam ssigurna 😄
2020 09 22
> mokelem: > Kod mene je hit odgovor na sto slika i video zapisa za Furla koznu torbu bio : samo gledam pa ako budem odlucila javicu se HAHAHAHAHAHAHAHA S T R A S N O, pa nije ovo izlog i niko nema vremena da slika osobama koje "razgledaju", Boze sacuvaj koliko neotesanih i nekulturnih osoba se nakotilo
2020 09 22
@Colocolocoms - Jezivo, jako mi je zao zbog Vaseg iskustva. Zbog takvih ignorantnih i neupucenih clanica (cesto su i one same sklone prevarama) vise covek ne moze da posluje na ovom sajtu
2020 09 22
Na ovom sajtu preniska cena (u odnosu na cenu u radnji) izaziva velike sumnje, ako prodavac nema mnogo pozitivih. Takođe, mi je dosadašnji utisak (koristim ovaj sajt manje od godinu dana) da te predmete stavljaju u omiljene, ne oni kojima se veoma dopada, nego oni koji pomisle da ga je šteta ostaviti po toj ceni, ali ga nikada neće kupiti. Napravila sam sličnu lošu procenu cene kod jednog predmeta, koji je postao najpopularniji predmet u mojoj ponudi, ali nikako nisam uspevala da ga prodam. Nameravala sam da ga obnovim, ali mislim da ga neću ponovo postaviti na mk.
2020 09 22
Nije mi cudno sto su clanice nepoverljive.Ovde lazu i varaju i za 500 din,salju kojekakvo djubre.Iskreno i meni bi bilo sumnjivo da je koza na nekoj skupoj torbi izguljena.Sem u slucaju da je feler u pitanju,a torba nova.Ali u tom slucaju ne bih ni gnjavila clanicu nego bih preskocila oglas.
2020 09 22
> REASHOP: > Na ovom sajtu preniska cena (u odnosu na cenu u radnji) izaziva velike sumnje, ako prodavac nema mnogo pozitivih. Takođe, mi je dosadašnji utisak (koristim ovaj sajt manje od godinu dana) da te predmete stavljaju u omiljene, ne oni kojima se veoma dopada, nego oni koji pomisle da ga je šteta ostaviti po toj ceni, ali ga nikada neće kupiti. > Napravila sam sličnu lošu procenu cene kod jednog predmeta, koji je postao najpopularniji predmet u mojoj ponudi, ali nikako nisam uspevala da ga prodam. Nameravala sam da ga obnovim, ali mislim da ga neću ponovo postaviti na mk. Znate zasto izaziva sumnju ta preniska cena? Zato sto 80% predmeta je prrreeecenjeno na ovom sajtu! Clanice prodaju neke stvari koje su recimo koriscene skuplje nego sto su u radnjama ili oficijalnom sajtu a nove su. Meni nije cilj da mi stvari stoje i prave smetnju zato sto su skupe i markirane, ako nesto ne koristim nije mi potrebno i prodacu po simbolicnoj ceni.
2020 09 22
> jelena2606: > Nije mi cudno sto su clanice nepoverljive.Ovde lazu i varaju i za 500 din,salju kojekakvo djubre.Iskreno i meni bi bilo sumnjivo da je koza na nekoj skupoj torbi izguljena.Sem u slucaju da je feler u pitanju,a torba nova.Ali u tom slucaju ne bih ni gnjavila clanicu nego bih preskocila oglas. Razumem, samo da je tako nesto u pitanju navela bih. Ja se ne vezujem za materijalne stvari i hvala Bogu mogu da priustim sebi i skuplje i jeftinije. Neko ko je naucio i da ima i da nema postuje i tih 500 din, a postoje i ljudi koji se brukaju za 500 din. Ali svakako da takve osobe se razlikuju po stavu, pisanju i lako je prepoznati nekoga ko zeli da vas zaje*e. Sto se mene licno tice sve je transparentno. Meni broj telefona, tu je Viber gde stoji moje ime, preko imena me je lako naci i na drustvenim mrezama, dakle slike i sve ostalo. Tako da sigurno ne bih priredila sebi neprijatnosti za 2000 din :)
2020 09 22
Razumem.Ne bih ni ja.Ne treba mi neprijatnost zbog bilo koje cifre.Ali opet kazem,nije mi nejasno nepoverenje,posebno na ovom sajtu.Em sto salju djubre,em sto nece da vrate novac,kao da im je poslednje.A da pritom su fine, divne u toku prepiske...Svakakvog sveta ovde ima.Ne volim da saljem dodatne fotografije,posebno ako smatram da sam slikala sve kako treba i da je verodostojna slika.I ne razumem to gusenje u bezdan..Sve u svemu,nazalost neke stvari su precenjene,pa onda one sa realnom ili nizom cenom imaju problem u smislu "sta im fali"...stara prica na MK... :D
2020 09 22
> Colocolocoms: > > REASHOP: > > Na ovom sajtu preniska cena (u odnosu na cenu u radnji) izaziva velike sumnje, ako prodavac nema mnogo pozitivih. Takođe, mi je dosadašnji utisak (koristim ovaj sajt manje od godinu dana) da te predmete stavljaju u omiljene, ne oni kojima se veoma dopada, nego oni koji pomisle da ga je šteta ostaviti po toj ceni, ali ga nikada neće kupiti. > > Napravila sam sličnu lošu procenu cene kod jednog predmeta, koji je postao najpopularniji predmet u mojoj ponudi, ali nikako nisam uspevala da ga prodam. Nameravala sam da ga obnovim, ali mislim da ga neću ponovo postaviti na mk. > Znate zasto izaziva sumnju ta preniska cena? Zato sto 80% predmeta je prrreeecenjeno na ovom sajtu! Clanice prodaju neke stvari koje su recimo koriscene skuplje nego sto su u radnjama ili oficijalnom sajtu a nove su. > Meni nije cilj da mi stvari stoje i prave smetnju zato sto su skupe i markirane, ako nesto ne koristim nije mi potrebno i prodacu po simbolicnoj ceni. I ja sam postavila predmet o kojem sam pisala sa niskom cenom u nameri da ga što brže prodam, pa ga nisam uspela prodati za 8 meseci, koliko je čamio na sajtu i pored dosta velikog interesovanja.
2020 09 22
> REASHOP: > > Colocolocoms: > > > REASHOP: > > > Na ovom sajtu preniska cena (u odnosu na cenu u radnji) izaziva velike sumnje, ako prodavac nema mnogo pozitivih. Takođe, mi je dosadašnji utisak (koristim ovaj sajt manje od godinu dana) da te predmete stavljaju u omiljene, ne oni kojima se veoma dopada, nego oni koji pomisle da ga je šteta ostaviti po toj ceni, ali ga nikada neće kupiti. > > > Napravila sam sličnu lošu procenu cene kod jednog predmeta, koji je postao najpopularniji predmet u mojoj ponudi, ali nikako nisam uspevala da ga prodam. Nameravala sam da ga obnovim, ali mislim da ga neću ponovo postaviti na mk. > > Znate zasto izaziva sumnju ta preniska cena? Zato sto 80% predmeta je prrreeecenjeno na ovom sajtu! Clanice prodaju neke stvari koje su recimo koriscene skuplje nego sto su u radnjama ili oficijalnom sajtu a nove su. > > Meni nije cilj da mi stvari stoje i prave smetnju zato sto su skupe i markirane, ako nesto ne koristim nije mi potrebno i prodacu po simbolicnoj ceni. > I ja sam postavila predmet o kojem sam pisala sa niskom cenom u nameri da ga što brže prodam, pa ga nisam uspela prodati za 8 meseci, koliko je čamio na sajtu i pored dosta velikog interesovanja. I ova torba je bila bas dugo tu, ali nekako mi nije to toliko cudno nego ceo taj pristup... ne znam sta da mislim stvarno.
2020 09 22
1 2