Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem sa slikama

Vec nedelju dana nit mi u inboxu ucitava slike nit vidim slike na temama u forumu. Sad pokusala da posaljem slike iz svog tel u inbox i nece ni da ucita opciju. Jel se desava i drugima ili ne? Kako da resim problem?
2020 09 23
Probaj preko nekog drugog pretrazivaca da udjes, meni je jedno vreme bilo tako kad sam ulazila preko google chrome a preko firefoxa sve normalno... :")
2020 09 23
Ja preko tel. Samo ukucam u google search i ulazim. Mislim da nikad nisam preko kompa usla. Ku ku...
2020 09 23
Moze neko da mi pomogne dali se vama desava da neke slike vaseg predmeta nestanu a samo moze da se vidi opis predmeta meni su neke slike nestale samo stoju slika neke haljine. Neko me je pitao zasto se nemoze videti slika a samo stoji opis predmeta ja nesnam sta se dogadja .
2020 09 24
Moze neko da mi pomogne dali se vama desava da neke slike vaseg predmeta nestanu a samo moze da se vidi opis predmeta meni su neke slike nestale samo stoju slika neke haljine. Neko me je pitao zasto se nemoze videti slika a samo stoji opis predmeta ja nesnam sta se dogadja .
2020 09 24
Zastareli su oglasi, pa su slike automatski izbrisane. Najbolje vam je da obrišete te stare oglase i ponovo postavite predmete.
2020 09 24
Joj uzas, i kod mene ista situacija, vise od polovine predmeta mi je izbrisano, tj fotke predmeta, zar zaista mora sve ponovo da se fotografise i postavlja, ne moze se nekako ponovo povratiti?
2020 09 25
Ne može se povratiti.
2020 09 25
Zasto mi sajt sam okreće slike ? Da li se to dešava još nekome ?
2020 09 27
Mislim da su pisali da ih treba kropovati malo, pa onda neće okretati.
2020 09 27