Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li je moguc toliki bezobrazluk?

Isto u poslednje vreme zelim par puta dnevno i to je to Dalje od toga nista
2020 09 28
> Marijana96kg: > Na sajtu svačega ima.Ja sam prva imala potrebu da odgovorim sebi na mnoga pitanja , ispravim brojne ,,nepravde” ali na kraju se sve svede na to da svako ima pravo da radi šta hoće . > Samo strpljenje i to je to. Hoćeš, nećeš , ne moraš . > Za dobre stvari uvek ima kupaca . Slazem se. Trebate navici, oguglati, mene vise takve stvari ne doticu, srecom nije mi ovo jedini izvor prihoda i ne uzimam za ozbiljno sve ovo, vise mi je smesno kad me neki pita da spustim stvar za 1000 din pa kad kazem moze vise se ne javi, da saljem dimenzija mali milion pa ne dobijem ni "ne odgovara mi", da rezervisem na dve nedelje jer joj se jako svidja haljina i hoce da obuce za svadbu pa onda odustane jer mlada ima koronu, svasta nesto, samo iskuliram ili napisem vazi pozdrav sve najbolje... Bukvalno vise ne mogu da se stresiram. 8-)
2020 09 28
> ShopingBeograd: > > Ana880: > > U zadnjih mesec dana dobijam poruke u fazonu “1000din i uplacujem odmah”,a stvar vredi ili po 2000 ili 3000din. > > Nije problem spustiti cenu,ali ovo mi je takav bezobrazluk,popizdim kad vidim takvu por. > > Da bar da li moze za 1000din,ne nego 1000din i odmah kupujem. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5367467a1a193d37229081a62bf7d42e.jpg) > I šta mislite, da li je uplatila? Naravno, nije, prestala je da odgovara na poruke. Ovo je prepoznatljiv obrazac ponašanja određenih kategorija, obično članica sa više negativnih ocena (4 u konkretnom slučaju). Meni da se ovako obrati dobila bi odgovor da moze sama sebi da uplati,a kod mene moze prvo kulturno da pita da li moze popust.
2020 09 29
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5c3da95c300010826af47504b0d8c4ef.jpg) Ova članica mi stalno šalje da joj pošaljem snimke/slike na WA. Jednom smo se dopisivale 2 dana u prekidima. Terala me da joj objasnim kako ovu istu jaknu da kombinuje, pa da li ide uz kožne pantalone i takobu nedogled dok mi na kraju na moje pitanje da li uzima rekla da nema novac i da mora da skupi. Sad opet mi salje upite za obe jakne.
2020 09 29
Ovde su pojedine clanice u stanju da te maltretiraju sa milion pitanja za stvar od 300 dinara, koju i ne kupe na kraju.
2020 09 29
1 2