Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vam ovo lici na prevaru?

Zanima me vase misljenje. Imala sam 2-3 razmene u kojima je striktno postovan dogovor oko slanja paketa, znaci ako se dogovorimo da saljemo sutra, bude tako bez bilo kakvih izgovora. Sada se clanica javila za razmenu, dogovorile smo slanje za ponedeljak, ja poslala, ona nije. Evo ni danas se jos nije javila.
2020 09 29
Meni se desi da iskrsne nesto, ili ako nisam sigurna da cu stici da posaljem, obavezno javim. Ne mora da znaci da je prevara, sacekaj da se javi, ako je nema do sutra kad bi najkasnije trebalo da stigne paket ako je PE (mozda je i danas stigao, vidi na pracenju), pisi joj. Da gledas kad se logovla nema svrhe, ja se ulogujem npr danas i 5 narednih dana ne gasim komp iako nisam pored njega.
2020 09 29
Ne mora da znači da je prevara, postoje tako neodgovorne članice koje ne umeju da jave, da obaveste. Svakako proveri preko PE broja da li je podgila paket
2020 09 29
Preuzela je paket. Parfem je bio u pitanju.
2020 09 29
Clanica ima jedan utisak. Nista mi ne bi bilo cudno da se danas nije javila za razmenu drugog parfema devojka koja ima jedan utisak, sa slicnom pricom kako taj parfem trazi bas dugo. Mozda je samo slucajnost 😅
2020 09 29
> ubavkam: > Preuzela je paket. Parfem je bio u pitanju. Epa kad je preuzela paket mogla i da javi nešto. Sumnjivo je onda 🤷🏻‍♀️
2020 09 29
Polako, ne mora da znaci. Javi joj se sutra, prekosutra da vidis da li ti je poslala paket
2020 09 29
Meni miriše na prevaru. Takoreći sigurno jeste.
2020 09 29
I meni lici na prevaru, doduse meni u zadnje vreme vecina stvari ovde lici na prevaru
2020 09 30
Ima li vesti od clanice?
2020 09 30
Javila se upravo i rekla da je poslala paket danas. Videcemo da li ce da stigne. Javljam svakako rasplet. 😅
2020 09 30
Dobro je, javljaj :)
2020 09 30
Stigao je danas paket, sve je u redu. :) Ja sam navikla na tacnost i preciznost, ali eto, nekad treba malo vise strpljenja. Hvala svima :)
2020 10 01
Super!
2020 10 02