Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uspevate li da prodate nešto ovih dana... a da nije Zara?

Drage članice, kako vam ide prodaja u poslednje vreme? Primetno je da je ponuda velika, a da potražnja opada iz mnogo poznatih razloga. Ne mogu da se otmem utisku da mi se Zarina stvar ne zadrži ni dva dana na profilu, a da mi neke druge stvari, možda i lepše i kvalitetnije, mesecima stoje i da za njih niko i ne pita. Ono što je nekada na sajtu bio Guess, sada je Zara, definitivno! :D
2020 10 05
Ja u poslednje vreme kupujem samo Zaru, jer sam se zaljubila u taj materijal 😁 Više druge ponude ni ne gledam. Odnos cene i kvaliteta mi je top, pogotovo ovde na sajtu. Sto se tiče prodaje, na instagramu mi mnogo bolje idu stvarcice u poslednjih nekoliko meseci❤️ > JelenaLenaZivic: > Drage članice, kako vam ide prodaja u poslednje vreme? Primetno je da je ponuda velika, a da potražnja opada iz mnogo poznatih razloga. Ne mogu da se otmem utisku da mi se Zarina stvar ne zadrži ni dva dana na profilu, a da mi neke druge stvari, možda i lepše i kvalitetnije, mesecima stoje i da za njih niko i ne pita. Ono što je nekada na sajtu bio Guess, sada je Zara, definitivno! :D
2020 10 05
Kupujem i ja Zaru, ali ne ovde na sajtu 😂 A što se prodaje tiče, od kako se završilo vanredno stanje meni ide sasvim okej prodaja, ali ne Zarinih krpica 😁
2020 10 05
Meni je Zara grozna... Nakon prvog pranja stavri izgledaju kao da ih je krava zvakala.
2020 10 05
Nisam zavisna od Zare, iskreno. Cak i kad idem kroz trzni centar, retko kad i da udjem u Zaru. Uvek je Zara najpunija, a izbegavam guzvu. Preferiram Stradivarius. A prodaja? Slabo. No, strpljen, spasen. 😊😊😊
2020 10 05
Nista apsolutno nisam prodala, iako sam snizila cene maksimalno (haljine na profilu su mi 200, majice 100-200 kao i kosulje) i sve stvari su nove, ili kao nove obucene par puta i moderne tako da ne znam u cemu je problem, izgleda da hara taj novi "zara virus" x-)
2020 10 05
Hint: nećete ga ni prodati za 100-200din jer onda ljudi imaju dojam da je ta stvar slabog kvaliteta ili iznošena. To u nekim slučajevima i bude tačno (što saznaš kad kupiš tek). Najisplatljivije je staviti cenu loja je realna procena tog predmeta, baš koliko vredi. Tu je i jurnjava na forumu "tražim" i stalno brisanje i ponovno stavljanje oglasa.
2020 10 05
Bogme ni Zara,ni Lacoste, ni Manolo ni Jimmy Choo Ali sto me kupovina ide...ihaaaj 🤣😂🤯🤯😱😱
2020 10 05
Meni ide ok, imam mešavinu cena, neke su više - za nove stvari, neke su niže - za polovne stvari, a majičice - uglavnom 50, 100 dinara, jer računam i poštarinu kada formiram cenu... Isto se slažem sa jednim komentarom gore - bolje mi ide preko Instagrama. Ali najbolje mi ide kupovina :D Instalirala sam i Zara aplikaciju na telefonu... grešna mi potrošačka duša :D
2020 10 05
Ide sasvim ok, ali se stalno mora ubacivati novo ili obnavljati oglasi.
2020 10 05
Uglavnom prodajem Nike, Adidas... Taj luksuzan brend Zara ja sebi ne mogu da kupim.. Nema se para.. 🤣😎🤪
2020 10 05
Prodajem svasta , nema pravila da ide samo Zara i brendirano .Prodajem jos na dva mesta i ovde i super ide :")
2020 10 05
Kako kad. Uglavnom imam akcije nekoliko stvari za 500, za 300, za 1000 pa tako lakše prodam :")
2020 10 05
Prodaja ide lepo, pa stane. Planiram da rasprodam ovo sto imam na profilu i da ostanem samo u svojstvu kupca, pa iz tog razloga i korigujem cene do besvesti :') Ali slazem se da mi Zarine stvari najbrze budu prodate.
2020 10 06
U Zari ima kvalitetnijih i manje kvalitetnijih stvari postoje majice i ostala odeca koja posle dva pranja izgleda “kao da je krava zvakala” a bogami ima komada moji mogu dugo da se nose koliko para toliko muzike kao i za sve prodaja mnogo bolje ide na instagramu nego ovde
2020 10 06
1 2