Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Posle par sati nobi artikli mi nestanu?

Pokusacam vec par dana da kacim nove aryikle, par sati sj na sajtu kasnije kad pogledam nestanu, nema ih. Jel neko ima slican problem, sta da ss radi?
2020 10 06
Meni skidaju oglase na kojima su kolažne fotografije
2020 10 06
> trenerkice: > Meni skidaju oglase na kojima su kolažne fotografije kolazne ?
2020 10 07
Da, to je par fitografija spakovanih u jednu
2020 10 07
> MilicaCaruso: > Pokusacam vec par dana da kacim nove aryikle, par sati sj na sajtu kasnije kad pogledam nestanu, nema ih. Jel neko ima slican problem, sta da ss radi? Skidaju i ako slika nije tvoja vec od neta. Samo slike tvoje koje si uslikala
2020 10 07
https://mojekrpice.rs/items/odeca/1717139/nedozvoljeni-predmeti Čitajte pravila i budite srecne sto su vam samo obrisani oglasi, a niste fasovale negativan utisak kao neke od nas. ✌🏻 😅
2020 10 08
https://mojekrpice.rs/items/odeca/1717139/nedozvoljeni-predmeti Čitajte pravila i budite srecne sto su vam samo obrisani oglasi, a niste fasovale negativan utisak kao neke od nas. ✌🏻 😅
2020 10 08
I ja imam problem vec par dana, sve sto postavim obrise mi se. Sve radim kao sto sam i do sada, a vec dugo sam clan na ovom sajtu i bilo je sve u redu. Da li je problem sto postavljam slike koje su mi sa instagrama, slike iz butika? Garderoba je ista sve je navedeno u opisu kako jeste, slike su te samo iz razloga jer se lepse vidi nego da uslikam ovako na krevetu ili ofingeru.🙁 Da li neko zna da mi kaze da li je to u pitanju i da li ima isti problem? Hvala
2020 10 08
> Danijela333: > I ja imam problem vec par dana, sve sto postavim obrise mi se. Sve radim kao sto sam i do sada, a vec dugo sam clan na ovom sajtu i bilo je sve u redu. Da li je problem sto postavljam slike koje su mi sa instagrama, slike iz butika? Garderoba je ista sve je navedeno u opisu kako jeste, slike su te samo iz razloga jer se lepse vidi nego da uslikam ovako na krevetu ili ofingeru.🙁 Da li neko zna da mi kaze da li je to u pitanju i da li ima isti problem? Hvala Devojka je postavila iznad link nedozvoljenih predmeta, procitajte tu vam sve piše šta nije dozvoljeno
2020 10 08
> Jejaaa11: > > MilicaCaruso: > > Pokusacam vec par dana da kacim nove aryikle, par sati sj na sajtu kasnije kad pogledam nestanu, nema ih. Jel neko ima slican problem, sta da ss radi? > Skidaju i ako slika nije tvoja vec od neta. Samo slike tvoje koje si uslikala I meni skinuse. Glupost. Radim na instagramu toliko dugo prodaju bez problema a ovde nedaju da se postave slike sa neta koje su milion puta lepse i profesionalno odradjene.
2020 10 09
> Danijela333: > I ja imam problem vec par dana, sve sto postavim obrise mi se. Sve radim kao sto sam i do sada, a vec dugo sam clan na ovom sajtu i bilo je sve u redu. Da li je problem sto postavljam slike koje su mi sa instagrama, slike iz butika? Garderoba je ista sve je navedeno u opisu kako jeste, slike su te samo iz razloga jer se lepse vidi nego da uslikam ovako na krevetu ili ofingeru.🙁 Da li neko zna da mi kaze da li je to u pitanju i da li ima isti problem? Hvala
2020 10 09
Skidaju sa neta slike a more njih ima cije su slike sa neta. Ako se kupci nezale u cenu je problem? Bavim se prodajom godinama i nikada nisam imala ovakav problem.
2020 10 09
I meni su skinuti predmeti i evo procitah pravila i ne vidim gde sam pogresila
2020 10 10
> VesnaMatkovic: > I meni su skinuti predmeti i evo procitah pravila i ne vidim gde sam pogresila Naslove pišete sa sve velikim slovima i zahvaljujući tome ističete svoje predmete u odnosu na predmete drugih.
2020 10 10
pokusavam da ubacim nove predmete ali nestaju gde gresim od pocetka postojanja ovog sajta sam tu i ovako nesto mi se nije desavalo
2020 10 16
1 2