Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OPREZZZZ br.2

Devojke, pazite, poznati prevarant je ponovo na sajtu!
2020 10 07
Daj nam link.
2020 10 07
Sve imate, samo dobro gledajte i zapratite ;)
2020 10 07
https://mojbutik.si/items/torbe-in-torbice/2608973/fendi-original-zuca-baguete Nego je odala ova torba, koju je ponovo postavila ( ovde) pa je brzo sklonila. P.S. valjda voli FENDI 8-)
2020 10 07
Ovo nije profil srpskih krpica.
2020 10 07
U pravu ste, nije, doticna pokusava na svim krpicama da proda maglu ( hrvatskim, slovenackim), tamo jako brzo biva otkrivena i blokirana. Na nasem sajtu, je postavila ponovo tu cuvenu Fendi torbu ali ju je brzo sklonila, Prisutna je nasem sajtu, sa pojedinim predmetima sa slovenackog sajta ( prada torba, lv torba). Nije iskljuceno da ce ih sada skloniti, koliko vidim intenzivno prati razvoj dogadjaja.
2020 10 07
Nama treba logovanje za mk drugih drzava. Ostavite link ka nalogu na nasim krpicama i dokaz.
2020 10 07
Vama ne treba logovanje za mk drugih drzava da biste pregledali necije predmete. A profila na nasim krpicama imate kod mene, samo dobro pogledajte, Hvala Vam i prijatno vece :")
2020 10 07
A da, ako sumnjate u moju objavu Vi je zanemarite :")
2020 10 07
Kontakt poruka za prodaju se ne moze poslati ako nemamo nalog na mk te drzave. Nemam u sta da sumnjam kad niste postavili link "prevaranta". Nepotrebno otvaranje teme, ni na koga niste skrenuli paznju.
2020 10 07
Potpuno ste u pravu, ja Vam se izvinjavam. Bespotreno skretanje paznje.
2020 10 07