Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje o clanici

Razmislila sam, na osnovu svih komentara, i necu da rizikujem. A to da utisci ne pružaju sigurnost to ste u pravu. Lično mi nije poslala gde prodaje, samo mi je poslala tu sliku (gde je mogla da nadje, ili da zloupotrebi tudju), tako da cu ipak odustati od kupovine, mozda bih i pristala da nije bila tolko napadna za uplatu, i da mi je poslala gde prodaje, kao što sam ja njoj poslala profile na fb i instagram i rekla da mi se javi ako ne veruje da sam to ja, a ona je samo napisala. Ko može i ima novca da rizikuje, neka rizikuje, ja lično ne mogu... HVALA VAM, NA MIŠLJENJU.
2020 10 10
Ja sam imala na fbu saradnju sa zenicom gde je trebala da mi uolati 2600 za neke knjige da bih slala kao tiskovinu (jer su dosta teske knjige). I rekla mi je da je nepoverljiva to prvo uplata pa slanje. I ja sam joj lepo poslala skrinsotove saradnji od te neselje sto sam imala gde pisu zenice da su zadovoljne i profil ovde. Napisite da vam posalje skrinsotove nekih skorasnjijih saradnji sto je imala. Nije glupo. Nova je ovde, ne može očekivati da joj svi pohitaju da uplate unapred.
2020 10 10
*mada ja najbolje saradnje imam sa clanicama koje imaju od nula do maks 10 ocena 😂
2020 10 10
Ja ne bih kupila.
2020 10 10
> NenadRistic71: > Evo ja sam pre 2 dana imao saradnju sa članicom koja je imala samo 1 utisak i 1 predmet. Nisam tražio dodatne slike i saam sam ponudio uplatu unapred 1100 din. Saradnja je stvarno bila vrhunska, a patike u extra stanju!... Da se ja pitam, ja bih joj uplatio; 1250 din za taj model vredi rizikovati. > P.S. > Ja bih popizdeo da neko otvori temu o mojoj prodaji, u ovom kontekstu. > Ne odgovaraju ti moji uslovi prodaje?.... Teraj dalje!.... Samo napred, gospodine.
2020 10 10
> REASHOP: > Neprijatno/mučno je što procenjujete i diskvalifikujete nekoga za saradnju isključivo na osnovu broja utisaka na mk. > (Imam manje od famoznih 20 utisaka i sve članice koje su kupovale od mene su mi unapred platile. Prva saradnja na ovom sajtu mi je bila prodaja. > Prva saradnja na limundu mi je, takođe, bila prodaja sa uplatom unapred, a kupac je imao blizu 2000 pozitivnih.) Hvala na ovom komentaru. Iskreno se slažem. Ljudi rade i na drugim sajtovima sa stotinama uspešnih saradnji, i sad kad su došli na MK ne mogu odmah da krenu od 50 utisaka.
2020 10 10
ја се уопште не сећам почетка (ово ми је нов профил, на старом имам доста сарадњи), али кад бих сад почињала, послала бих поузећем уколико не желе да ми уплате унапред - и ја ризикујем враћање пакета и дуплу поштарину, али купац ризикује мало више новца у сваком случају, не вреди се раправљати, једном сам се расправљала као купац о слању поузећем јер продавац никако није хтео да шаље пре уплате, одустала сам од куповине и нашла на другом месту јер сви се држимо неких принципа из својих личних разлога (ја тад нисам била у могућности да уплатим и наручивала сам искључиво поузећем) у овом случају бих и ја одустала, ето
2020 10 10
Ja uplatim unapred i ako ja imam blizu 300, a druge članice 1, 2 ili 3 utiska. Ne daje mi se za dodatne troškove 350, ako je npr. predmet 300, uplatim i za preporuceno, ako hoće tako da šalju. Doduše i ne kupujem ništa skupoceno, pa ne rizikujem da izgubim veliki novac. Ako se baš zalepim za nešto, kao ti za ove patike, ne natezem se ovoliko sa prodavcem, jer svakako može da mi pošalje paket sa smecem, uplatila ja unapred ili pouzecem. Jednom davno sam kucala sa clanicom oko bunde od 50-60 evra i bila sam sigurna da će sve biti ok, ona mi je delovala super.. tako je i bilo. Uplatila sam joj unapred, imala je možda 20-ak utisaka.
2020 10 11
To zavisi kakvu sreću imaš, nekad bude sve ok, nekad se zeznes. Svako ima svoja iskustva, neko se opeko neko jos nije... Ta zena od svaku 3 ženu da uzme po 1000 din, eto njoj minimalac 🤣 i ko će posle da je traži.
2020 10 11
Ja ne bih uplacivala, jednom sam bila prevarena, cak je bila slicna prica da uplatim do 13h, pa sam se opametila posle...
2020 10 13
Zato uvek trazite profil na KP ili Limundu. Limundoo ima i neku vrstu zastite za kupca i prodavca ako se ispostuju neka pravila. Sad ne znam da li stite i ako se stvar dobije a nije ono sto ste narucili npr. krpa, ali znam da vracaju pare ako ste porucili i platili na podatke sa Limunda, a niste dobili predmet.
2020 10 14
imala sam sličnu situaciju, članica sa 0 utisaka, predmet 2000 dinara. predložila sam joj da mi pošalje predmet sa otkupom od 1000, a ja ću joj, istog dana kad mi stigne, uplatiti još 1000 na račun. odmah je prihvatila i saradnja je bila uspešna. eto.
2020 10 14
Pa iskreno jeste malo čudno da ako je poslala te čizme i pantalone a ima kako kaže česte uplate i samo jedan pozitivan utisak, šta znam možda i grešim ali ja ne bih rizikovala ipak.
2020 10 15
Meni je danas stigao perfektan predmet od članice koja ima samo 1 utisak, a predmet je postavljen pre godinu dana i taj utisak joj je iz tog perioda. Htela sam da joj uplatim unapred, ali je razlika bila oko 60 dinara, pa sam rekla da ću platiti pouzećem. Problem na sajtu je i što mnogi kupci neće da ostave utisak.
2020 10 15
1 2