Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanica beogradjanka1

Na slici se cini da je haljina nova, to se slazem. Uzivo je malo druga prica. A ne nastavlja pricu kako haljina nema duzinu, smesna ispadas. I ne izmisljaj kako dzemper necu da ti zamenim, jedina istina je da sam rekla da ne mogu da dodjem 2h od kuce, i to naredjivanje tu i tu tada i tada je smesno. Na bezobrazluk se nista ne postize.
2020 10 19
> Analisa123: > Ja zaista ne razumem sta je smesno u tome sto se haljina od trikotaze, od rebrastog materijala, koja je prepuna elastina i nova (znaci nije razvucena) razvuce na telu i ne moze na telu imati istu duzinu koja se izmeri kada haljina nije obucena. Ja sam smatrala da je to ok reci unapred. > Zena koja vara u razmeni, donosi pogresan predmet, nece da dodje da ga zameni i pljuje stvari koje je uzela, a ni njih nece da dodje da vrati, neka nastavi da se smeje. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1c7320617f66f4230c4511a650a320bb.jpg) Inace za merenje predmeta se koriste santimetar ili metar,a ne necija pozadina tj.*upe 😂😂😂 Pa svako prema svome *upetu odredjuje da li mu odgovara na osnovu datih mera 😉
2020 10 20
> ElenaPt: > > Analisa123: > > Ja zaista ne razumem sta je smesno u tome sto se haljina od trikotaze, od rebrastog materijala, koja je prepuna elastina i nova (znaci nije razvucena) razvuce na telu i ne moze na telu imati istu duzinu koja se izmeri kada haljina nije obucena. Ja sam smatrala da je to ok reci unapred. > > Zena koja vara u razmeni, donosi pogresan predmet, nece da dodje da ga zameni i pljuje stvari koje je uzela, a ni njih nece da dodje da vrati, neka nastavi da se smeje. > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1c7320617f66f4230c4511a650a320bb.jpg) > Inace za merenje predmeta se koriste santimetar ili metar,a ne necija pozadina tj.*upe 😂😂😂 > Pa svako prema svome *upetu odredjuje da li mu odgovara na osnovu datih mera 😉 :') :') :') :') :') :') :')
2020 10 20
1 2 3