Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li prastate ovo??

pahuljicairina , pre 2 dana, 21:47 Prvi dana posle ciklusa smo bezbedni, velli komsinica, i ona je na sajtu-mlogo je slusam i postujem-jer njen muz ima veci traktor te nam pozajmi kad treba, te joj se, da prostis, uvlacim kad kritikuje onu doktorku, misli ona nama da pomrsi konce, Koga mi tednemo da zezamo, mi cemo da zezamo, jerbo mi sve znamo. I nvecernju skolu imamo...Sta je ona pametnija od nas? Jer zna da polaze stoci? Mi znademo za SMS i PMS, i dosta nam je... pahuljicairina , pre 2 dana, 21:56 Ajd, pa tako...Cuvajte se te pahuljice, tj.doktorke, sta je ona bolja od nas, i mi smo gledali Harija Potera, onomad, na lapetope, jeli slaninu, pa masnim rukama mecali slike...Laku noc pahuljicairina , pre 1 dana, 00:18 Ti si zena u problemu-znas, u psihijatriji ucimo-natezi bolesnici su oni koji ne uvidjaju da imaju problem. A posto je meni mentor bila Slavica Djukic, zakazacu ti kod nje, jer ti je nickname transeksualan... pahuljicairina , pre 1 dana, 00:23 Jos samo da ti udarim pecat pa mozes da krenes u nabavku po apotekama-preko su ti potrebni Haloperidol, Lorazepam 3x1, Sirdalud tbl.-delujes i ukoceno (mozda je frigiditet u pitanju ili samo apstinencija)
2013 09 05
pahuljicairina , pre 1 dana, 00:24 Eto, dadoh besplatni medicinski savet...Preko potreban-trazila je. A sad adios, LGBT, ja volim muskarce pahuljicairina , pre 1 dana, 00:32 Jadna snaja koja to prica za svekra-upala ti kasika u med? Ko zna iz kakve bede si uhvatila doktorsko dete? Tako si se izvukla sa bunjista? Zena koja tako prica za svekra, je LUDACA pahuljicairina , pre 1 dana, 00:33 Zena koja gleda Sulejmana-postavila sliku-otmeno-seljancura Ovakav način obraćanja korisnicama, takav piljarski rečnik, takav prostakluk, takav bezobrazluk -- nema većeg horora! Kao sa specijalnog odeljenja tuzan
2013 09 05
Sta se desilo? [:sokiran]
2013 09 05
Istrazivanje by Nikerym, RESPECT od mene!!!! [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 05
Kukala je da hoce da se menja sa nekim, a da niko nece, i onda kad je dobila NORMALNA objasnjenja poput, nemam za sta kod tebe, iskreno, ili nismo u istom stilu, pocela da pljuje SVE clanice time sto je rekla da je na ovaj sajt dosla da bi istrazivala ljude, da smo mi njeni zamorcici, pa je posle pocela i konkretno, kao Gagu, meni rekla da sam lezbejka, sto me bas ne dotice, nije da ne bih sa dobrom devojkom hahahahhahaha, pa je tu bilo jos nekih licnih prozivki za jos neke clanice.
2013 09 05
Kod mene nema NECU KAKIM OCU KAKIM [:vrtoglav] Prijava pa na lomacu [:isfrustriran]
2013 09 05
Bila sam i ja akter na toj temi, nego pitam za ovo novo [:stidljiv] [:poljubac]
2013 09 05
Au doktoriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! [:sokiran]
2013 09 05
Izgleda da nisam u toku. :O
2013 09 05
Pokusavam da shvatim sta sad hoce, i sta ce biti, jer je otvorila naizgled finu temu, u stilu hajde da se druzimo. Ja nemam nameru da se "druzim" niti saradjujem sa takvom osobom, koja me prvo pljune, pa kao, hajde sad smo cool. Jeste, cool smo kad te ja tek pregazim. A onda te nema. I ne druzimo se jer te nema. Mene je zanimalo vase misljenje, ima tu jos materijala, mislim, i za neke koje nisu kao direktno i licno uvredjene, bar se vidi sta se moze ocekivati od doticne, samo jer NISTE ZA ZAMENU. Jos se secam odgovora njenog koji je bio "Idem da zagrlim decu, a ti idi gledaj vencanice i gaji svoje macke"-niti imam macku, a kamoli macke, niti je tako nesto lepo reci, pogotovo sto je slagala [:smejuljiti] i nije stvarno otisla, nego jos tu kao objasnjavala o zivotu. "Ispunjena" zena koja vice idem da grlim decu, a nikako da ode. Protivnik LGBT, protivnih svih koje nisu za razmenu SA NJOM. Protivnik dobro udatih, poput Nikerym. Ali, bitno da zena voli horore. Sad mi je vama drago sto smo skrenule sa teme u komedije. DRAGA IRINA, NEMA TI POPRAVKE IMIDZA OVDE POSLE ONOGA STO SI NAPISALA SVE, JEDINO DA SE PRESELIS NEGDE PA PROBAS DA BUDES AKTIVNA DUZE OD 72H DOK TE NEKA NE PROVALI. [:poljubac] [slika:ad4224b3-5207-406a-9e18-53d74368a52b]
2013 09 05
Ja isto nisam uvređena, jer kad me pospu štrokom, uzmem pa se operem, bitno je da nisam ja ta koja baca štroku oko sebe. [:osmeh] Ja samo ne volim kad hoće budalom da me napravi neko sa kriminalno skromnijim intelektualnim kapacitetima od mojih. Što se kaže, ne vređaj mi inteligenciju :D Mizerno je, i tužno mi je više sve ovo... Da sam psihopata i imam piljarski rečnik, možda bih mogla da shvatim, ovako džabe se trudim... :/ A isto ne volim kad neko na iskrenu ljubaznost uzvraća zlobom. Brate, šta je život to napravio od tebe, kad u nečijoj dobroj nameri vidiš samo vlastitu pakost... A ja se nisam udala za doktorskog sina, već za čoveka kojeg obožavam i koji mene obožava posle 16 godina provedenih zajedno, i s kojim ću nadam se dočekati starost i smrt [:lepota] I zato me boli briga šta neka slina kmezi o meni :)
2013 09 05
Ma sta se bre ljudi desava?Uopste mi nista nije jasno?Ja sam sa Jelenom Soldatovic obavila super razmenu,bez ikakvih problema...ne ontam u cemu je rec? [:sokiran]
2013 09 06
[:sokiran]
2013 09 06
Bitno u svemu tome je da ste je provalile i da ste podelile to sa nama! [:poljubac]
2013 09 06
ironija, ne???
2013 09 06
1 2 3