Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li prastate ovo??

O svasta... [:sokiran]
2013 09 06
Da, steta sto je obrisana tema gde se zalila kako niko nece da se menja s njom, bas je bilo uvreda... I mene je prozvala kako sam alapaca i kako samo znam da vredjam ljude, al nedokaznima ne mosh' objasniti... kako sam vec rekla, nekulturnima samo kulturom uzvracam, tome se nikad ne nadaju :D [:jezik]
2013 09 06
Ma psiho od zene. Na jednoj temi se svadjala i vredjala. Na drugoj nudila razmenu, a na trecoj pisala kako je u teskoj situaciji jer muz ne moze da nadje posao i ako su stigli do predsednika Drzave. [:sokiran]
2013 09 06
pahuljicairina , pre 2 dana, 23:38 prijavi | ↑ Ophodi se prema Vesni i Emi sa postovanjem, jer su dame u pravom smislu reci, i divna, duhovita stvorenja. Sale se na svoj racun, bez problema, jer su sigurne u sebe. Pozdravljam vas obe, saradjivacemo. Srdacan pozz, Jelena Soldatovic poljubac poljubac Da, to je ona
2013 09 06
Boze, pa i mi smo se salile i na svoj i na tudj racun, i opet smo ispale raznorazne. Ona je od 6 clanica sklopila psihijatriju, nekih drugih 6 napravila lezbejkama, nekih trecih 6 sponzorusama... A ona bajna i bezgresna.
2013 09 06
uzas [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2013 09 06
Drage moje, i ja sam lekar, ali nisam skontala da je to bitno za ovaj sajt, dok draga pahuljica nije zapocela onu prepisku o razmenama. Prekjuce sam joj poslala poruku, najkorektniju, da ne ocekuje saradnju o kojoj smo pre te teme pregovarale, jer mi je ostao gorak ukus posle onakve prozivke i ne zelim da saradjujem na taj nacin; ona mi je odgovorila (nazalost, sve sam obrisala)savetom da radim na svom samopouzdanju, da sam slab karakter, da me zali i da joj se vise ne javljam, sto nisam ni nameravala, ali po mom skromnom misljenju...ona mi vise lici na pacijenta, i to iz oblasti kojom se najvise bavi, deleci 'savete' koje joj niko ne trazi!
2013 09 06
ja nigde ne stigoh da se ubacim,sve teme zakljucane [:tuzan] [:smejati] to pljuvanje mi nije jasno,cemu to?..pretpostavljam da je lakse te stvari raditi u pisanom formatu,nego oci u oci,mozda je gospodja fina u real life-u [:smejuljiti]
2013 09 06
Opeta sam propustila shov programi onlajn!!! [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2013 09 06
ja nisam bila na forumu par dana, tek sada vidim ovo, pola nisam ukapirala ali ovo sto citam, ne mogu da verujem. ja sam saradjivala i pre neki dan sa zenom, ok komunikacija, najnormalnija, sve po dogovoru, prosto ne mogu da povezem ove pisanije po forumu i nasu komunikaciju. Sta je izazvalo ove silne uvrede? za DzoDzo mogu da kazem samo reci hvale, devojka mi je u pocetku pomogla (da se objavi jedna situacija u medijima), a niti se znamo, niti smo saradjivale, jednostavno dobra osoba koja je spremna da pomogne i na tome sam zahvalna. Za Nikeym takodje, super zena plus voli zivotinje, ima divnu ljubimicu [:lepota] [:poljubac] sve najpozitivnije mogu da kazem Zato mi sve ovo nije jasno, plus kako citam postove, najozbiljnije mi deluje kao da pise nekoliko osoba, a ne jedna. cas lepo, cas drvlje i kamenje po nekim clanicama, pa opet u sred vatre- smirenije, pa sledece opet vredjanja???? ja ovde nista ne kapiram
2013 09 06
Ayra, mnogo imas takvih koje su jedno na sajtovima, a drugo u zivotu. Cist primer je i "clanica" Misur123 koja je otvorila temu samo da bi meni i jos nekim clanicama "objasnila neke stvari"-posto nam je objasnila... Inace, Misur123 ima nalog ovde, imam neke pretpostavke ko moze biti, ali ona NIJE pisala sa tog svog provog naloga, nego sa tog novog kao laznog, nece zena da kvari prodaju i imidz hahahahahahah Da bude smesnije, reci koje je sve napisala sa drugog naloga su toliko bedne za nekog ko nije nicim licno uvredjen, vokabular dno. A eto, ovako je sa svog prvog kupopordajnog naloga sva divna i fina. Kad smo kod Irine, eto neke devojke su zlopamtila odavde i nece joj oprostiti, neke su inadzije pa ce je maltretirati dok god je tu, a i malo posle, a neke smatraju da nisu pomenute u njenoj kolektivnoj uvredi za Krpicarke, pa ih kao, to ni ne zanima. Cu'š nju, ona nas kao posmatra za neki njen doktorski djavo, more mars. Mi smo kao njeni zamorcici, sto je i sama napisala. Mi smo znaci, njeni pacijenti, a ona je dokazala da je ipak, dr uvek gori nego psihijatarski slucajevi, kako nas je takodje nazvala. Dobilo je dosta clanica i terapiju. [:smejuljiti] [:smejuljiti] I sad da joj sidjem sa kicme?? Ma, ima da je uhodim svuda i da joj skacem po lobanji preko neta, briga me za posledice kod nje. Eto, bar sam se skontala, ja sam taj inadzija koji je nece pustiti tako lako, iz ciste dosade.
2013 09 06
kakav doktor bre ko to tvrdi.... mogu i ja reci za sebe da sam doktor nauka a ovamo nemam pojma... [:smejuljiti] [:smejati]
2013 09 06
Ako cemo da se falimo,ja sam bre doktor za bacanje para na sve i svasta,potrebno i bespotrebno i umalo da me se muz odrekne preko novina zbog te moje doktorske profesije jer se kaze,oseca ugrozeno!!! [:lepota] [:jezik]
2013 09 06
Magistar baticeeeeeeee hahahhahahahah Ako ne znate kako da potrosite i milion na krpe, dajte meni, potrosicu za Vas u rekordnom roku hahahaahhaha Svi mi imamo neko zamorce, ali irina je imala ceo sajt cico, to je uspeh hahaahahhahahahh
2013 09 06
Ja s njom nikad nisam imala nikakav konflikt, upala sam kao glupača u svađu i zamolila obe strane da se ne svađaju jer je bespredmetno, i glupača kakva jesam, dobila sam po nosu. [:smejati] I onda je napala devojku da pojma nema o ovom i onom, pa su se dokačile pravopisa, ubio ih bog i za taj pravopis više, i onda nisam više mogla da slušam to prepotentno, nadobudno izdr*avanje. Pa nemoj brate da pričaš nešto što nema veze s mozgom, i još sa devojkom razgovaraš na takav način, a nije ti ništa skrivila, naprotiv u toj komunikaciji bila je vrlo pristojna i odmerena. E onda je krenula ofanziva. Ja sam popila "uvredu", 'ajde da tako nazovem taj patetični pokušaj, zato što sam pričala s Janom, koja je napisala da je takvo ponašanje sramotno za medicinske radnike, a joj odvratih da bolje da ne zna ko nam leči i uči decu, evo npr. moj svekar je jedan od tri hirurga u bolnici koji ne piju, ostali se ubijaju od rakije pre operacije. I na to dobih da sam ludača, te kako ja pričam o svekru, ishisterisa žena kao balavica kad se najede previše šećera [:smejati] I onda je nastavila da sipa uvrede, i mene zaista ne zanimaju tuđi psihički problemi. Imala sam "prijateljicu" koja je imala plus i minus fazu, pretvarala se iz divne, simpatične devojke u pravog kretena, i na kraju se ispostavilo da nije imala nikakav poremećaj, nit' je bila bipolarna, nit' je imala neku bolest, jednostavno je bila bezobrazna i razmažena :D Danas me izvređa, a sutra smo opet kul, sve je OK, ona se ispraznila i super. E pa marš [:smejati] A što ću sledeći put da glumim mirotvorca, evo ti ga na [:smejati] Još ja ispadnem grbava i budala, boli me uvo više da glumim tuđe branioce, neka se pokolju, psuju, čupaju kao na pijaci, sve me zabole... :/
2013 09 06