Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li prastate ovo??

Drugo je da imas takvu DRUGARICU, ali da sad bilo ko dodje ovde i tako te napadne... Ne ide... Ja bih istolerisala takav ispad nekoj osobi koja mi je ucinila nekad nesto i ja njoj, da imamo neke uspomene, nesto, pa se kao setim i raznezim se i oprostim, a sad ti dodjes i izdrndavas se ovde na mene? E pa nece da moze [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 06
Ma bre samo me je napala kao Janu i masu drugih, samo zato što su joj pristojno rekle nešto što joj se nije svidelo, i uzdrmale njen džinovski, naduvani ego. Boli me uvo kakvim ko papirom maše, ako je đubre od čoveka, sa mnom je završio pre nego što je počeo. Imala sam u porodici (i svojoj i muževljevoj) gomilu lekara i zdravstvenih radnika, pola porodičnih prijatelja su lekari, i nikad ni kod koga od njih nisam videla ni trag prepotencije, svi su bili normalni ljudi/žene, s obe noge na zemlji. Ali, bolje dobar đubretar, nego loš lekar, a ništa gore od lošeg čoveka. :/ I boli me uvo za nečije minus faze, pa kad uđe u plus, svi treba da mašemo repom od sreće. Pa nisam odavno neka balavica da trpim takvo ponašanje, i ne dam da se sa mnom tako razgovara. Sve može na lep način da se kaže.
2013 09 06
A njen ego je manji od mog inata, pa vidi sta ce biti onda... Eto, kao i sestre pre neki dan kad sam vadila krv i to, one salteruse su drkosi na kub, a onda jedna od glavnih sestara dodje, odvoji nas desetak od brat-bratu 30ljudi koji su cekali u redu da izvade krv, i odradi nas sve za cas, sa osmehom. Hijerarhija je cudo, kad si mali pa ne smes da beknes, onda imas frustracije koje prenosis na zabavu poput krpica i tako toga.
2013 09 06
1 2 3