Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mango online - iskustva?

Da li je neka od vas narucivala nesto iz manga i kakva su iskustva sa kupovinom? Merkam neku obucu, pa mi znaci da cujem iskustva. :")
2020 11 07
Jesam ja, više puta. Baš je neka članica pre neki dan stavila sličnu temu. Šta Vas interesuje? 🌸
2020 11 08
Za koliko dana vam je stiglo? Jeste li radili neki povrat u slucaju neodgovarajuce velicine?
2020 11 08
Stigne za nekih nedelju dana. Menjala sam jednom za broj farmerke. U paketu dobijete papir jedan koji koristite u slučaju zamene ili vraćanja. Na njemu obeležite tamo kvadratić da li vraćate ili menjate i stavite u paket. Pored toga, ako zatražite zamenu ili povraćaj novca, na mail od Manga dobijete par file-ova koje treba da odštampate, popunite i date kuriru. Druga stvar koja može da se desi je ta, da ukoliko paket prelazi vrednost od 50€ (paket stiže iz Španije, a kod nas se naplaćuje carina preko 50€), verovatno će Vas kontaktirati carinik na mail, gde će tražiti od Vas kopiju lične karte i još neke papire da popunite i vratite im na mail. Onda čekate još neki dan i stigne Vam na adresu. Uz taj ocarinjen paket ćete dobiti tada i račun od carine, koji izgleda kao da treba Vi da platite, jer je na Vaše ime, ali VI NE PLAĆATE NIŠTA, TO PLAĆA MANGO ZA VAS, jer sam ja u svom slučaju kada sam dobila ocarinjen paket sa tim računom kontaktirala DHL i rečeno mi je da ja ne plaćam ništa, da sve to plaća Mango, jer da ja plaćam, ne bih dobila paket na adresu dok ne platim, tako da ne brinem ništa, da mora tako samo da se navede zbog neke njihove papirologije. Nadam se da sam Vam pojasnila. 😊
2020 11 08
Lepo ste mi objasnili, hvala najlepse. <3
2020 11 08
Nema na čemu. 🌸
2020 11 09
Uvek super iskustvo! Sa Zarom manje -više.
2020 11 09
Možete da dobijete i 10% popusta na prvu kupovinu, ako odete na sajt i ukucate svoj mail tamo gde piše "subscribe to our newsletter and get 10% off", tako nešto... Onda ćete na mail dobiti kod - WELCOME10, i to iskoristite pri kupovini.
2020 11 09
> whiterabbit014: > Možete da dobijete i 10% popusta na prvu kupovinu, ako odete na sajt i ukucate svoj mail tamo gde piše "subscribe to our newsletter and get 10% off", tako nešto... Onda ćete na mail dobiti kod - WELCOME10, i to iskoristite pri kupovini. Meni na moj mejl uopste to nece da stigne, a prijavila sam se i sa drugog mail-a neki dan..i vidim da mi je stigao taj kod pre par dana, medjutim sada kada ga unesem, pise da je istekao, a nisam jos nista narucivala, tj nisam obavila jos uvek tu prvu kupovinu. :s
2020 11 10
Čudno, kod mene nije bilo roka za upotrebu koda... 🤨 Možda su menjali nešto. Na koji mail Vam stigne kod, na njega morate i nalog za kupovinu da napravite u svakom slučaju, pa probajte onda na neki drugi ako je taj istekao.
2020 11 11
Narucila sam na kraju bez tog popusta, ali nema veze, nije veliki iznos porudzbine. Samo da mi cizmice odgovaraju, javljam kako sam prosla :")
2020 11 11
Stiglo posle 3 radna dana, prezadovoljna sam :") Sad cu se navuci, vec jedva cekam sledecu narudzbu :')
2020 11 17
Super!!! 😊 Ja sam šopingholičarka što se tiče online kupovine - nema bolje. I na krpicama kupujem često, ali novo, polovno nikad. Sad čekamo Black Friday... 😃
2020 11 22
Meni pricas, u medjuvremenu sam narucila i pantalone iz Zare i odradila drugu subotu na poslu zaredom, da bih bila slobodna sledece subote, da odem u soping. :')
2020 11 22
Ahahahahaha, bolest neizlečiva! Napunila sam korpe na nekoliko sajtova i čekam k'o zapeta puška, kao da će da mi poklone sve! 😂😂😂
2020 11 24
1 2