Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ljudi moji da li je moguce!

Jakna kod kineza 10 000! 😁😁😁 Ja poletela po kalup za mafine, stvarno nisam gledala stvari kod njih ne pamtim i reko' da gvirnem.... Dakle slovima DESET HILJADA! Teksas, krzno vestacko, znaci nije perjana, zlatna, svilena, limited edition i to... I dalje ne mogu da dodjem sebi. Nije dovoljno sto su nam poslali koronu, sad bi jos i da nas pljackaju 😁😎
2020 11 17
Jeste. Ja sam juce isla da pogledam novogodisnje jelke, koje su preko 15hilj din... Jaknu sam videla u izlogu, bila je 8000... Htela sam da uzmem i vestacko cvece, za groblje, 1 buketić je bio 570.. Ne znam, meni to sve preskupo.
2020 11 17
Počeli su odavno da podižu cene, verujem da su stigli do petocifrenih 😅. Pre sam išla u njihov TC na N. Beogradu, ali odavno ne svracam. Tamo su uvek bili povoljniji, a imalo je neke kvalitetne robe u kutijama, rađene za druga inostrana tržišta, boljeg kvaliteta, pa tipa- secnuli etiketu i vodi se kao feler, te niska cena. Neke brendirane stvari su jeftinije u outlet radnjama, nego kod kineza. Prošle godine je kožna jakna u outlet radnji F&F bila ispod 10.000 na aktuelnoj rasprodaji (doduše, jedna veličina ostala). Lokalni kinezi u manjim radnjama imaju cene kao da je roba iz Italije 😄 U novootvorenoj Pepco radnji imate plišane igračke dosta jeftinije nego kod kineza, a još i mirisu lepo 😋
2020 11 18
Ja cesto idem sa decom kod kineza po gumice, blokcice, sljokice i gluposti i svaki put se iznenadim cenama..obicna majica 1500din :o ,:(
2020 11 18
Ja sam pre nekih mesec dana isla na pancevacki buvljak, nasla dugacak kardigan, debeo kao kaputic, viskoza/kasmir/svila za 1700 din!! Dakle kod pancevackih Kineza ima finih stvari, ovi "gradski" su bezobrazni 😁
2020 11 18
Ne znam ni ja šta je više sa tim kinezima, cene prenapumpane🤣
2020 11 18
Prenapumpane cene kao estada, a toliko i sljaste stvari 😁 Ne mogu da verujem za jelku od 30 000, a tek za 99!😶 Mada, kad god odem Panda je puna kod mene u kraju, dakle ima ko da im kupuje i po tim budzatim cenama. Ja stvarno cesto uzimam sitnice za kucu, ali primecujem da su im cene sve vece iz godine u godinu 😑
2020 11 18
Textilhouse i mnoge ostale SH radnje su *visoka moda* za manje i veće kineske radnje. Ja i dalje ne kapiram kupovinu novog kod kineza, što bi mnoge žene (gadljive na polovnu robu) rekle- u butiku 😄 naspram kvalitetnih kao novih stvari koje mogu da se pronađu u SH radnjama. Makar je većina stvari korišćena, pa vidite kako se ponaša materijal posle pranja 😉
2020 11 19
Ja imam Youmart ovde kod mene i cesto ga posecujem zbog home decor-a, sto se odece tice imaju rasprodaje i uglavnom je odeca Turska ne Kineska koliko sam primetila, takodje papucice su predivne a nisu skupe, bas planiram sutra da ih posetim mada ja generalno obozavam Kineze kao Kineze posto zivim na Istorijskim Kineskim kostimiranim serijama i K-dramama i bukvalno cim zavrsim seriju kriziram za sledecom za mene su oni preeeedivannn narod tako da ja nista lose ne mogu reci :")
2020 11 19
Sta je Youmart, stvarno nikad cula? Jacaikaja juce sam isla u Textil house na Lionu kod Seste gimnazije, pola radnje sve do 200din, vecina stvari su krs, radnja ispod 20m, isto Textil house, nova kolekcija, sve kao novo, dzemperi po 800, zimske jakne 2500din, pola radnje bih kupila da sam imala pare 😎
2020 11 19
> bloodytears: > Ja imam Youmart ovde kod mene i cesto ga posecujem zbog home decor-a, sto se odece tice imaju rasprodaje i uglavnom je odeca Turska ne Kineska koliko sam primetila, takodje papucice su predivne a nisu skupe, bas planiram sutra da ih posetim mada ja generalno obozavam Kineze kao Kineze posto zivim na Istorijskim Kineskim kostimiranim serijama i K-dramama i bukvalno cim zavrsim seriju kriziram za sledecom za mene su oni preeeedivannn narod tako da ja nista lose ne mogu reci :") Uh...sad sam sve cula. Meni oni nikad nisu bili ni ok, a tek predivni. A sad tek. Nadam se da je zapad osvescen i da ce zaista svaka, ali svaka zemlja krenuti sa tuzbama protiv PRC. Steta koja je nanesena celom svetu nije ozbiljna, vec...ne znam koju adekvatnu dramaticnu rec da upotrebim. To vec ne moze niko da ospori. ;(
2020 11 19
> TinaKris: > Prenapumpane cene kao estada, a toliko i sljaste stvari 😁 > Ne mogu da verujem za jelku od 30 000, a tek za 99!😶 > Mada, kad god odem Panda je puna kod mene u kraju, dakle ima ko da im kupuje i po tim budzatim cenama. Ja stvarno cesto uzimam sitnice za kucu, ali primecujem da su im cene sve vece iz godine u godinu 😑 Tu je meni vece pitanje: ko za plasticnu jelku daje 20.000 ili 30.000? I da li je stvarno moguce da su toliko poskupeli? Nisam bila skoro ni kod jednih Kineza. 20.000??? Jos sam u cudu. ;)
2020 11 19
Mozda neko ko ima dnevni boravak od 300 kvadrata, a treba mu jelka od 5 metara 😁
2020 11 19
> NShibridi: > > bloodytears: > > Ja imam Youmart ovde kod mene i cesto ga posecujem zbog home decor-a, sto se odece tice imaju rasprodaje i uglavnom je odeca Turska ne Kineska koliko sam primetila, takodje papucice su predivne a nisu skupe, bas planiram sutra da ih posetim mada ja generalno obozavam Kineze kao Kineze posto zivim na Istorijskim Kineskim kostimiranim serijama i K-dramama i bukvalno cim zavrsim seriju kriziram za sledecom za mene su oni preeeedivannn narod tako da ja nista lose ne mogu reci :") > Uh...sad sam sve cula. Meni oni nikad nisu bili ni ok, a tek predivni. A sad tek. Nadam se da je zapad osvescen i da ce zaista svaka, ali svaka zemlja krenuti sa tuzbama protiv PRC. Steta koja je nanesena celom svetu nije ozbiljna, vec...ne znam koju adekvatnu dramaticnu rec da upotrebim. To vec ne moze niko da ospori. ;( Ne bavim se teorijama zavere niti verujem da je Kinez pojeo slepog misa i bum ajde molim vas, svako ima svoje misljenje , rasizam tek ne podnosim a inace mrzeti celu drzavu zbog politike pa ajde prvo da mrzimo svoju zbog primitivnog naroda u ovoj zemlji , totalne gluposti xD
2020 11 19
Rasista nisam. Srbiju da mrzim sigurno necu. Srpkinja sam. Primitivna nisam sigurno, a "verujem" u ono sto nam se plasira, i ne samo u Srbiji. Ceo svet je u uverenju da je Kina skrivala kljucne informacije na samom startu kad je virus poceo da se siri, a koje bi spasile xy zivota u svetu. Samo nisam nikada srela nekog ko toliko obozava Kineze i sve kinesko, zato sam se zacudila. Zapravo, nisam mogla da verujem sta sam procitala. I jos uvek ne mogu, al ok, razumem. Svako ima pravo na svoje.😂😂😂
2020 11 19
1 2