Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ZASTO TO SEBI RADITE ???

Teme su pune besnih i razocaranih clanica koje smatraju da su prevarene jer kupuju od clanica koje ne salju mere vec samo napisu velicinu artikla ili opis tipa: po mom misljenji odgovara toj velicini.Svi znamo da velicina na etiketi cesto ne odgovara merama za taj broj. I clanice pre kupovine procitaju da prodavac ne salje mere i ne vraca novac, i bez obzira na to kupe i onda kukaju po forumima,vodi se rasprava ko je u pravu i kome da se zale. Drugi primer je licno preuzimanje,gde je clanicama glupo da otvore kesu pred prodavcem,ili clanicom sa kojom rade razmenu,dodju kuci,ne odgovara ili nije adekvatno opisu,prodavac kaze,zasto niste odmah pogledali,ne vracam novac i opet forum,ko je kriv i igranka bez prestanka. Mozda ste vi naleteli na jos neki primer,ja cesto nalecem na ova dva.I nije mi jasno zasto to zene sebi rade?Sta ih tera na to? Ako kupujete od nekog ko je naveo da ne salje mere,idete na sopstveni rizik. Ja recimo od takvih clanica ne kupujem. Ali ok,kupili ste i velicina ne odgovara merama.Bili ste svesni da to moze da se dogodi.Vasa je krivica. Cemu kukanje na forumima,pisanja adminu, negativne i sve sto uz to ide.I onda jos kada vidim pitanje: Pomagajte,kome da se zalim? Jedva se suzdrzim da ne napisem: Zalite se upravi vodovoda.
2020 11 18
;)
2020 11 18
Pa realno, da kupuju u radnji, probale bi sta vec kupuju. Ovde ne mogu da isprobavaju. Ali zato mere znace u tom slucaju. A ako neko ne zeli da premeri i javi mere, onda taj koji kupuje ne bi trebao da se zali. Ako taj prodavac nece da posalje, mozda imate slican predmet kod nekog kome nije tesko da premeri. Ta kuknjava nema smisla bas. ;(
2020 11 18
Pa upravo to.i onda jos pitanje da li da daju negativnu, sta ako kupac iz osvete uzvrati. Realno,ne znam na osnovu cega moze da se da negativna.Predmet verodostojan opisu i slici,naznacena velicina odgovara onoj na etiketi. E,ali ta velicina po merama je broj manja ili veca. To su znali da moze da se desi i isli su na rizik.Zato ne razumem.kuknjavu po forumima,kad kupujes stvar od clanice koja ne salje mere,to joj je u opisu profila i s time su svi upoznati pre kupovine.
2020 11 18
> Nensina: > Jedva se suzdrzim da ne napisem: Zalite se upravi vodovoda. :') :') :') :') 👏👏
2020 11 18
Pa ozbiljno.Svesno neko ide na rizik i onda mu drugi krivi i jos bi da se zali.Stvarno ne razumem.
2020 11 18
> SvetlanaRadic: > > Nensina: > > Jedva se suzdrzim da ne napisem: Zalite se upravi vodovoda. > :') :') :') :') 👏👏 Hahah, baš se nasmejah ovome, u pravu ste😂😂
2020 11 18
Meni treba razmena za zimsku jaknu. Javite se.😁
2020 11 18
Aanaaa ti si se izgleda pronasla u temi. 😊
2020 11 18
Ako ne odgovara izbacim ovde na prodaju i cekam kupca.... Svakako je rizik kupovina on line i toga svi moramo da budemo svesni
2020 11 18
To i ja radim 😆 Isto kao bilja030
2020 11 19
> bilja030: > Ako ne odgovara izbacim ovde na prodaju i cekam kupca.... Svakako je rizik kupovina on line i toga svi moramo da budemo svesni Normalno. Niko nikog ne bije po usima da kupuje od clanica koje ne salju mere.Ako neko vec prihvati rizik,i stigne nesto sto ne odgovara,jedino sto je korektno da uradi je da ostavi prodavcu pozitivnu a predmet ako zeli da povrati novac da stavi na prodaju.
2020 11 19
Meni se desilo vise puta da devojke nece da pogledaju predmet koji sam im donela. Ipak to uvek izvadim pred njima cisto da vide da je sve ok, ja tako budem mirnija.
2020 11 19
Nece i njihov je izbor.O tome i pricam.Onda dodju kuci,ne odgovara opisu ili im velicina ne odgovara i kukaju po forumu i dele negativne.Sumanuto mi je da kad vec neko ima priliku da proba ili vidi stvar koju kupuje to i ne uradi.
2020 11 19
Ja uvek kada prodajem, a licno je preuzimanje, izvadim predmet i dam da kupac pogleda. Jos kazem ako mislite da vam ne odgovara, ne morate uzeti. Cak sam jednoj devojci i vratila pare nazad, jer i pored poslatih mera, sorts joj je ipak bio mali
2021 02 05
1 2