Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PLACENO DUPLO VISE???

Obicno ne otvaram teme a citam ih redovno pa ajd rekoh da vidim da li jos nekog nervira kada to stoji u opisu, mene kao kupca uopste ne zanima koliko je prodavac platio neki predmet, ili mi odgovara cena ili ne, nema potrebe stavljati u opisu koliko je nesto placeno pre par godina ili kako vec
2020 11 19
Meni je ok ako neko napise, pa to nekad uradim i ja. Desavalo se da pise da je nesto placeno prilicno puno (a predmet izgleda veoma obicno), a posto prvi put vidim brend, pitam gugl o cemu se radi i saznam za firmu koja je za mene nova, pa mi je onda samim tim i jasno zasto je cena u preprodaji velika. U tom smislu je mozda ok, drugo mi ne pada na pamet.
2020 11 19
> AnaAna125: > Obicno ne otvaram teme a citam ih redovno pa ajd rekoh da vidim da li jos nekog nervira kada to stoji u opisu, mene kao kupca uopste ne zanima koliko je prodavac platio neki predmet, ili mi odgovara cena ili ne, nema potrebe stavljati u opisu koliko je nesto placeno pre par godina ili kako vec A sto bi me to nerviralo?!To je samo informacija vise o predmetu.Svakako je stavljena cena,po kojoj se prodaje,na ovom sajtu.Ne vidim tu ničiju lošu nameru.I niske cene,su ponekad ljudima cudne,pomisle da nesto fali,iako tako nije ni blizu.Sve je stvar percepcije.
2020 11 19
Mene bas nervira...
2020 11 19
Mene ne i ja pisem cesto koliko je placeno, zato sto se za neke stvati koje su placene bas mnogo i koje su u odlicnom stanju nudi toliko da ni u cuvenoj zari ne bi nasli za taj novac tako da mi je oki i kada procitam ali tu je i google i sve moze da se proveri
2020 11 19
> SquirrelGirl: > Meni je ok ako neko napise, pa to nekad uradim i ja. > Desavalo se da pise da je nesto placeno prilicno puno (a predmet izgleda veoma obicno), a posto prvi put vidim brend, pitam gugl o cemu se radi i saznam za firmu koja je za mene nova, pa mi je onda samim tim i jasno zasto je cena u preprodaji velika. > U tom smislu je mozda ok, drugo mi ne pada na pamet. Upravo tako. Ok, za neke siroko rasprostranjene brendove, znamo svi kako se cene krecu, ali stvarno ima nekih za koje i prvi put cujem. ;)
2020 11 19
Mene ne nervira ali ne razumem smisao..Cesto nailazim na izraz"Mnogo vise placeno",koga briga kada je stvar iznosena ili model ko zna od kada...Ok mi je recimo ako je neki brend koji je dosta skup, a recimo nepoznat kod nas,da se naglasi da se radi o skupom brendu i da kupac moze da se informise o istom.
2020 11 19
OK mi je ako neko to napise za nesto sto je placeno u skorije vreme, ali nesto sto je kostalo i deset puta vise pre nekoliko godina, komicno.
2020 11 19
I slazem se sa SquirrelGirl, mnogima su neki jako skupi brendovi nepoznati i zacudice ih cena koju postavimo.
2020 11 19
Svaka informacija o predmetu kupoprodaje je dobrodošla, nema suvišnih.
2020 11 23
Ne smeta mi kada prodavac navede cenu koja je placena za odredjeni predmet. To i ja ponekad radim,npr. Ako prodajem Aldo kozne cipele u odlicnom stanju za 2000, tj.nema potrebe za obucarom, kupljene pre dve godine, naglasicu da sam ih platila mnogo skuplje.
2020 11 23