Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nova kao rosa

Neke clanice pokusavaju da vas odvuku na svoj profil u pogresnim podforumima, neke stalnim temama (jao, da li su mi dobre cene, jao, da li dobro sllikam, jao, dajte neki savet, nova sam), ali ova pretera o:) U tom trenutku je imala 160 cena, mozda je tu duze od mene, virnula sam utiske, sad me mrzi da ponovo trazim) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5c2df0cc9294f81b2b3635c1dc1fd426.jpg)
2020 12 03
Katastrofaaaa mi je to dosađivanje po inboxu 😒😅
2020 12 03
Dosadno mi je i kad mi neko javlja da je nesto sto imam u omiljenim na popustu, ali je to, realno, OK. Ima svrhu. Ali ova :') Trebala sam joj odgovoriti da sam i ja skroz nova o:)
2020 12 03
> TatCat: > Dosadno mi je i kad mi neko javlja da je nesto sto imam u omiljenim na popustu, ali je to, realno, OK. Ima svrhu. Ali ova :') Trebala sam joj odgovoriti da sam i ja skroz nova o:) Hahaha, meni je okej jedino ako ponudi neko značajnije nižu cenu omiljenog predmeta, inače nee 😆
2020 12 03
Podela, nemoralno bezobrazni i kulturno bezobrazni. Sa sve podkategorijama. Jbt, danas nekom kazes da je bezobrazan, vise se i ne vredjaju. Jer u fazonu, neka sam, samo dok prolazi i dok prolazim. Ogavno mi je drustvo u kom zivimo
2020 12 04
Shyshy, upravo tako, roditelji ponosno kazu da uce dete tom bezobrazluku sa opravdanjem da zivimo u takvom svetu. Gore jedna clanica osudjuje ove koji prijavljuju za lazne tagove "jer clanice se samo dovijaju da zarade neki dinar". To "dovijanje" i "snalazenje" i velicanje istog nas je i napravilo takvim drustvom.
2020 12 04
Mene više od toga nerviraju teme Kako ide prodaja u oktobru novembru. Šta to znači uopšte?! Svako ima različitu robu, nije da je kao franšiza u pitanju.
2020 12 04
Marijana, temu mozes lakse izignorisati nego privatnu poruku u kojoj se neko sa 160 utisaka predstavlja kao nov (jos kaci, kaze :') )
2020 12 04
To je tačno:)))))
2020 12 04
Nova kao rosa u podne! x-)
2020 12 09