Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Insragram butik denizfashionmoda? . Zamena?

Drage dame, interesuje me da li je neka kupovala na instagram stranici denizfeshionmoda? Narucila sam jaknu i dobila skroz drugi model i drugu boju samo je velicina ista, kada sam ih pitala da mi vrate novac nisu pristali jer to ne rade 🤦‍♀️ dogovorili smo se nekako da sutra preko kurira (bex) vrsimo zamenu. Kurir mi donese paket, ja njemu vratim jaknu. Da kazem odmah jakna je super sto mi je stigla ali nisam to narucila. Pa me interesuje da li je neko imao slicno iskustvo, jer mi na poruke odgovaraju cisto da odgovore, nisu me cak udostojili da kazu da je njihova greska. I da li je moguce da ja pred kurirom otvorim paket da vidim sta je unutra? Hvala unapred.
2020 12 07
Zdravo. 🙂 Ja sam početkom godine bila poručila jednu haljinu kod njega, samo na drugom profilu @butterfly_fashion_moda (isti je čovek u pitanju), medjutim haljina mi nikada nije stigla. Pitala sam ga šta se dešava sa haljinom i danima me je zavlačio da je poslao i da će proveriti zašto još uvek nije stigla. Na kraju sam odustala i od haljine i od pitanja, jer se on nikako nije udostojio da se javi već jednom i da konačno kaže šta je to "proverio", uvek je bilo "javljam kasnije, ne mogu sad". Naravno haljina mi nije nikada ni stigla.
2020 12 07
A što se tiče otvaranja paketa ispred kurira, kako sam načula može samo ako je postexpress u pitanju ali mora pisani zahtev da se preda valjda, nisam sigurna. Valjda će se naći neka druga članica da odgovori na to pitanje koja je upućenija od mene. 🙂
2020 12 07
Hvala ti puno, zamenila sam danas . I iskreno ne preporucujem. Poslali su mi ono sto sam zelela ali nije ni priblizno kao na slikama. Lici ali nije to to 😅 svaki put kazem da vise necu narucivati preko instagram prodaje ali eto 😅😅😅 bolje sto ti nije ni poslao haljinu 😅😅😅
2020 12 08
I ja sam skepticna povodom te vrste kupovine 😒 imam samo reci hvale za Kuk i struk. Sve njihove slike su uzivo 🙂
2020 12 08
@AndrianaMi Ma videla sam ja da je to neki muljator cim mi nije poslao haljinu. 😒 I ja to isto govorim, ali opet porucujem i nikako da prestanem. 😅 U većini slučajeva sve bude ok, čak se nekada iznenadim koliko nešto lepše izgleda uživo, samo treba naći pouzdane prodavce. Iz iskustva, gledaj da poručujes iz online butika koji uživo slikaju garderobu, tako ćes 100% znati kako izgleda nešto, jer kada te instagram stranice kače slike sa neta to uglavnom ne izgleda tako uživo. Ali uvek možeš zatražiti sliku uživo ako žele da pošalju. Samo pažljivo ubuduće i nadam se da ćeš imati više sreće sa tim onlile porudžbinama ubuduće. ❤
2020 12 08
@FashionStory Upravo to, samo da imaju slike uživo i tu nema greške. 😊
2020 12 08
Slikali su meni oni uzivo ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7a3bd486f68b017e6f8b0c610bb02e69.jpg) I snimke poslali 😅 a evo bas danas su zauzeti ne stizu ni poruku da procitaju 😅😅😅 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2b2b1394d3f21bc06cd8d4c60941be9b.jpg)
2020 12 08
Nije moguce otvoriti PE posiljku pre placanja. Ako nesto sa paketom nije u redu moze da se pokrene postupak reklamacije. Postanski operator moze da ima uvid u sadrzinu pre zatvaranja paketa ako sumnja da se u njemu nalazi nesto od zabranjenog (eksploziv, zapaljivi materijal itd). "Poštanska pošiljka mora biti upakovana tako da obezbedi nepovredivost sadržine i tajnost podataka, na način propisan zakonom." Ima sve u Zakonu o postanskim uslugama („Sl. gasnik RS“ br.77/2019), i Opstim uslovima za obavljanje postanskih usluga
2020 12 08
@AndrianaMi Znači da lažu i da ne šalju prave slike uživo, lažu kao i za sve ostalo.. Ma to uopšte ni nije njihova slika, ko zna odakle im to.. Drži se samo profila gde devojke koje vode taj profil slikaju sve živo na sebi ili ne mora na njima ali neka slika/ram sa njihovom logoom da bude pored svih predmeta. Inace baš stvarno svi ti profili sa slikama sa neta (a ima ih na stotine, svi iste slike kače i prodaju) gotovo nikada to nije to kada stigne uživo, meni skoro bar nikada nije bilo isto, jedino slično. 🙂
2020 12 09
Ali kada im kažeš da nije isto kao sa slike odgovore sa "pa to je taj model". -.-
2020 12 09