Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Žene sta je sa Spoterom?

S vremena na vreme udjem u forum i nigde ga nema, kako se ugasila jedna članica tako je i on nestao, ili mi se cini?
2020 12 20
Ja sam čula da se udala i otišla na Bali.. Sve su se udale samo tetka Mici nije😎 A useljiva sam, imam dobar miraz itd.. 😂
2020 12 20
> MiciZara: > Ja sam čula da se udala i otišla na Bali.. Sve su se udale samo tetka Mici nije😎 > A useljiva sam, imam dobar miraz itd.. 😂 Mici, 😂😂😂😂😂😂😂. Spotterka je nestala pre njenih multi naloga. Nakon Lady afere. Ali izgleda isplatilo se ako je na Bali. 😉😉😉
2020 12 20
> AppleRed: > > MiciZara: > > Ja sam čula da se udala i otišla na Bali.. Sve su se udale samo tetka Mici nije😎 > > A useljiva sam, imam dobar miraz itd.. 😂 > Mici, 😂😂😂😂😂😂😂. > Spotterka je nestala pre njenih multi naloga. Nakon Lady afere. Ali izgleda isplatilo se ako je na Bali. 😉😉😉 Da nije Lady bila Spoter?
2020 12 20
Nije, Tina je bila Spotter.
2020 12 20
> AppleRed: > Nije, Tina je bila Spotter. A u isto neko vreme su nestale... Moguće.
2020 12 20
> MiciZara: > Ja sam čula da se udala i otišla na Bali.. Sve su se udale samo tetka Mici nije😎 > A useljiva sam, imam dobar miraz itd.. 😂 Mico, na Baliju bi se i ti udala, bez brige🤣 Posao je udati se ovde pored silikonusa
2020 12 20
> *STARS*: > > MiciZara: > > Ja sam čula da se udala i otišla na Bali.. Sve su se udale samo tetka Mici nije😎 > > A useljiva sam, imam dobar miraz itd.. 😂 > Mico, na Baliju bi se i ti udala, bez brige🤣 > Posao je udati se ovde pored silikonusa A nije da me nisu prosili 😂🤪
2020 12 20
Sppoter je zeznula devojku pa je blokirana. Ne zbog Lady nego zbog prevare, neko je okačio temu.
2020 12 20