Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Inspiracija

Cure, kako pronalazite proizvode koje kupujete? Da li tražite u pretrazi, listate nedavno postavljene, tražite npr. u pozitivnim utiscima ili po forumu? Iskreno me jako zanima...
2020 12 27
Najčešće ukucam šta me zanima pa umrem listajući dok ne nađem ili pazarim impulsivno od proverenih komercijalnih članova. Novopostavljenima se bavim kada se opuštam, tako nikada ništa nisam kupila a imala sam mnoge saradnje sa članicama sa foruma, ovde to dođe kao familija. Imala sam i puno razmena, tako da, šaroliko. Često vidim nešto u Omiljenim kod druge članice, i tako sam znala ponekad da kupim.
2020 12 27
Ja u 90% slucajeva kucam namenski ono sto mi treba🙂
2020 12 27
90% stvari koje sam kupila sam našla pomoću pretrage, a preostalih 10% u potforumu “Rasprodaje”. 😊
2020 12 27
I ja u najvećem procentu preko pretrage listam, i ređe se potrefi slučajno da naletim 😁
2020 12 27
Ja sam ovde doskora samo kupovala, pa, kad tek dođeš na sajt, učini ti se fenomenalnim izvorom zanimljivih stvari, sad više ne...šta god pokušam da nađem smorim se za medalju...gomila ni po čemu posebnih stvari, neke izraubovane neke ,kobajagi, trendi s napucanim cenama, smooooor... Nedavno sam i ja postavila neke stvari za prodaju, pa sam testirala - nakon manje od jednog dana prvu stvar koju sam postravila sam pronašla na 63.stranici 'nedavno postavljenih artikala',a sledeću (postavljenu u razmaku od možda pola sata) na 100 i nekoj...nisam imala snage da proverim dokle to ide...Poenta - ko može prodati ili pronaći pa kupiti nešto u takvom moru svega i svačega? Vreme (svakog od nas) je jedini resurs koji je neprocenjivo vredan, a ja ga ovde trošim listajući stranice i stranice , uglavnom, gluposti...tako da - sve je ovde mnogo 'skuplje' nego što se na prvi pogled čini, mislim da ću ja uskoro potpuno odustati od ovog sajta...
2020 12 27
Ja uveek kucam pretragu, sta mi konkretno treba, ili kao sto je rekla clanica gore, desi se da i omiljenim stvarima prelistam 🙈 🥰
2020 12 27
Ja dosta na forumu gledam profile i naidjem na nesto sto mi se dopada, takodje u rasprodaji cesto😁
2020 12 27
Hvala na odgovorima cure, baš lepo od vas, ja obično po formumima dolazim do novih profila i tražim i tražim i tražiiiim... 😁
2020 12 28
Kad imam vremena na poslu listam besomučno najnovije postavljeno.. ,:) Od pretrage konkretne sam odustala odavno jer mi prikazuje sve samo ne to što tražim.. Ili ukucam samo parametar 39 recimo pa razgledam svu obuću... Drugačije ne jer za iste cipele neko napiše salonke, neko platforme, neko štikle, neko moćne cipele... :') i nikako mi se onda ne prikažu sve na jednom mestu.. dakle eto pretraga da ali kao vrlo širok pojam..
2020 12 28
Uspevam preko ciljane pretrage da pronađem što mi odgovara, ali meni ne predstavlja problem da prelistam 100 strana kada je kupovina u pitanju. 😁 Takođe, sam kupovala i od članica, koje su aktivne na forumu, jer sam iz znatiželje pregledala profile i pronašla nešto meni zanimljivo.
2020 12 28
Ja kucam konkretno u pretragu sta mi treba, ali malo je bezveze sto clanice stavljaju lazne tagove, ja ako trazim adidas patike izadju mi i Puma i Zara i svasta nesto... Mada moram priznati da kad mi je dosadno udjem na sajt i u stanju sam satima listati oglase i gledati profile, ima tu svacega, od predobrih stvari do smesnih oglasa itd, bude zanimljivo. :D Sad u omiljenim imam gomilu stvari koje sam tako nasla i stavila u omiljene kao "mozda jednog dana" i onda kad mi treba na primer haljina, znam da vec u omiljenim imam nekoliko sacuvanih, pogledam sta nije prodato i to kupim.
2021 01 06