Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Pozdrav za klan!

I ko je vodja klana? [:smejuljiti]
2013 09 08
Nisu me prozvali, to mi je dijagnoza od pahulje hahaahhahaha nemoj posle da kukas ako te napadnem negde na kafi, mada................ Fb... Hahahahaaahaahha Verovatno ja, jer je vodja na satrovackom djavo, a posto sam ateista............. Eto odgovora......... hahahahhahahhaha
2013 09 08
Mi samo to i radimo [:keziti]
2013 09 08
Inace, ko mi zna br mobilnog, zna da imam ukupno 6 sestica............. eto vam ga na sad [:jezik] [:jezik]
2013 09 08
Irenice, niko ne proziva, mi se samo salimo i zezamo, a ko se nadje prozvanim, sta sad, ali nemamo cilj, osim zezanja [:poljubac]
2013 09 08
Dzo Dzo sjutra idi u crkvu, nemoj da te poslije prozivaju po forumu da si nevjernica, dok one polu gole izlaze iz kuće! [:smejati]
2013 09 08
Eto, ti me nerviras sa tim silikonskim si**ma u prvom planu jer ja za 3zivota necu skupiti hrabrost da uradim to, posle svega sto sam videla od devijantnosti kod nekih drugarica, retko kojoj su lepo odradjene kad skinu brus. A sta ce mi vece grudi, ako moram da ih pakujem stalno u brus [:jezik] [:jezik] [:jezik] Eto, u lice. [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 09 08
Diva, jel si luda, sutra moram da pakujem stvari, zeno, seliiiiiiiiiiiiiiiim seeeeeeeeee, muku mucim kako knjige sve da upakujem i prenesem, da mi se neka ne zezne u procesu od ovog stana, do kuce [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen]
2013 09 08
Ja nikako da shvatim koga mi to prozivamo? I zasto se neko stalno oseca prozvanim? [:sokiran]
2013 09 08
ja nekad i gola eeej [:jezik] ima sta da se vidi [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:jezik] dzodzo pa hvala za ljubac [:stidljiv] [:smejuljiti] nisam nikad probala sa zenom za sve postoji prvi put [:jezik] [:smejati]
2013 09 08
Jel si nasla stan? :D
2013 09 08
osh da pipnes da vidis moje kakve su [:jezik] [:smejuljiti]
2013 09 08
Zato što neke osobe ŽELE DA BUDU U CENTRU PAŽNJE i kad nijesu, pa onda istjeruju pravdu na sajtu... [:isfrustriran] Knjige možeš kod mene [:smejati] Suzdržavam se od čitanja jedne koju sam skoro kupila, mora stručna literatura da se čita! Ne postaje se doktor tek tako! [:smejati]
2013 09 08
Eto, pa jesam LGBT u glavi nase cenjene dr koja je morala na odmor do daljnjeg [:smejati] [:smejati] [:smejati] Mada, radim devijaciju sad u sredu, malo ce morati estetika kad se unutra sve sredi, pa da vidimo, ako prezivim vadjenje tampona iz nosa, mozda za jedno 10god skupim hrabrost za grudi hahahahhahahaa Mada, oni silni prizori kvrga, krivih si*a, nejednako postavljenih bradavica... Mnogo sam ih videla. I plasim se i sad pri samoj pomisli na te prizore. [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 08
Irenice, nemoj javno, rećiće da si lezz [:smejati] Doduše i bez čvrstih dokaza, pa makar to bile i sise, ovdje se sve može reći
2013 09 08
1 2 3 4 5 6 7 ... 19