Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Pozdrav za klan!

Sara, nasla sam kucu, znas kako je mirno fino tiho, malo kao udaljeno, ali nama je trebalo juce 5min do Delte, bas odmor pravi uvece. Autoput na 2min. Ja sam jurila i Avalu, ali tu ima guzve do centra.
2013 09 08
'ajde o "klanovima" da reknem koju... Da citiram Drvobradog, "Nisam ni na čijoj strani, jer niko nije na mojoj strani" [:smejati] Kad sam došla na forum, lanuh na nekoj temi, ama više ne znam ni kojoj, kako mrzim ljude koji se kerebeče jedan drugom, a ubili bi jedan drugog da mogu, i napadoše me kako ja prozivam, ovo-ono. Koga bre prozivam, nema me pet minuta na forumu, a već prozivam [:smejati] Lično nikad nikog nisam prozivala na forumu, jer mi nije dovoljno stalo ni do koga da se samo njemu specijalno posvetim. Ali zato se sećam kako sam pljuvana i prozivana u vreme anonimnog postovanja, bilo je korisnica koje nisu imale herca da mi kažu šta im je na duši, već su morale da se kriju kao anonimusi. Pa dobro :shrug: Ali vrh mi je da dobar deo foruma i dalje sanjari i fantazira o mom fantomskom muškom polnom organu [:smejati] Što im je toliko stalo da ja budem Nosač Falusa, pojma nemam, a doktorke nema da je pitamo :) Ovde sam sa puno dobre volje, a kome nije jasno kako neko može da bude dobre volje, kako može da ne ispoljava one najgore ženske osobine iako je žensko, i kako može na uvredu da odgovara pristojno, recimo da se radi o razlici u vaspitanju. Svakom sam pristojno odgovarala i gledala da pomognem ako mogu, ne da bih glumila sveticu, već zato što volim. Eto, smorila sam, udarite sad u nešto veselije, ja odoh da radim dalje :)
2013 09 08
Ja rec nisam rekla o lez pa isapdoh LGBT. A zamisli sad Irenica kad je rekla, ona ako joj dodje... Pa kad krene da nam lepi dijagnoze... Laza ima pun da bude, i za bandere okolo da nas vezuju jer nece biti mesta
2013 09 08
Ja bih smanjila moje grudi. Ogromne su, izgledala bih mnogo mrsavije sa manjim sisama. Moja jedna drugarica ima skoro isti obim struka i bokova i manje grudi, a izgledaaa mnogo mrsavije od mene. Ih, necu siseeee, hocu da me gledaju u oci nekad
2013 09 08
Nikerym, zar ti nisi musko????? [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 08
bljack [:vrtoglav] moje su savrsene koliko i cena [:jezik] ne radi se to svaki dan [:lepota] zadovoljnija sobom ne mogu biti [:lepota] sto zelim mnogim isfrustriranim i nezadovoljnim bas mozda zbog svog izgleda [:sokiran] [:znojav]
2013 09 08
Odlicno Dzo, ja uvek biram radije kucu nego stan :)
2013 09 08
Da DžoDžo, ja sam muško, ali samo povremeno, a povremeno sam lezbijka, i onda se probudim a noge mi otkrivene [:smejati] Mada često sanjam da sam brkati Meksikanac - privatni detektiv, mora da ima tu nešto [:smejati]
2013 09 08
Nikerym, ziva bila! :D
2013 09 08
Ma, imam ja grudi, ali ono, ne bi mi smetale vece, jer imam lepo razvijena ramena. Mada, boljei sto mi je mama priroda dala bolju guzu, lako si*e ugraditi, a cik ugradi guzu kako valja hahahahahhahahah Sara, nije neko veliko dvoriste, ima taman, nema puno kao neke bastice, sto je dobro, jer ja to obozavam, pa bih samo to radila po ceo dan, ovako, nesto malo, cisto da bude ok :) I imam sobu samo za stvari hehehehehehheheheheh
2013 09 08
Mozes da sanjas da budes i brkati crnac [:smejuljiti]
2013 09 08
Dobro je sve dok ne sanjas da si Sulejman Veličanstveni. [:smejati]
2013 09 08
ja imam srece pa imam sve i guzu i sise i mozak [:smejuljiti] [:smejuljiti] imala sam ih i ranije ali sam dojila po dve godine dva deteta pa mi to nije vise bilo savrseno [:lepota]
2013 09 08
Fora je što sam Meksikanac, ko je još čuo za Meksikanca detektiva? [:smejati] A crnaca je bilo, recimo Pembleton u Homicideu <3
2013 09 08
Dobro ti je da nemas dvoriste veliko, jer jedini je problem kuce odrzavanje :) Divno, znaci jarac je proradio, i definitivno selidba? :D
2013 09 08
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 19