Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde nestade tema?

Devojke, šta je sa temom o prevarenoj članici? U vezi parfema. Zašto je obrisana tema?
2020 12 30
I ja je upravo trazim, ali je nema.🤔
2020 12 30
Mogla obrisati samo osoba koja je otvorila temu.
2020 12 30
Bez veze, kako da doakamo prevarantima ako se malo malo brišu upozorenja.
2020 12 30
Pa Obrež i Varvarin nek budu crvene lampice. Postoji crna lista, vredi ponekad čitati.
2020 12 30
Nije obrisala clanica temu vec Admin ili je se ta koja vara sa opet nekog profila zalila da se tema obrise....Ako je neko izbacio podatke i time narusio privatnost,opet Admin brise....postoji razlog sto teme nema.
2020 12 30
> KristinaCa12: > Nije obrisala clanica temu vec Admin ili je se ta koja vara sa opet nekog profila zalila da se tema obrise....Ako je neko izbacio podatke i time narusio privatnost,opet Admin brise....postoji razlog sto teme nema. Ako ste se dipisivale sa članicom onda verovatno bolje znate razlog od nas. Cilj teme je valjda da se upozore članice da se prevarant vratio i budu na oprezu.
2020 12 30
Nema razloga da Admin brise temu gde se clanice upozoravaju na pravaranta. To se jos nikada nije dogodilo. A ako adminka nije obrisala temu, jedina druga opcija je..... ;) Vaznije pitanje je zbog cega
2020 12 30
Nisam se dopisivala sa clanicom.Predpostavka je da Admin brise teme koje mu nisu po zelji...iz licnog iskustva pricam.U toj temi su bili podaci i broj telefona,a koliko znam to nije dozvoljeno.Ovde sam procitala da iznosenje tudjih podataka nije dozvoljeno...daleko od toga da treba stititi prevarante....a kako da znamo da je ta Stanisavljevicka opet otvorila temu i zalila se Adminu....sta treba da cekamo da opet nekog zavrne za pare....
2020 12 30
Crna lista je puna ličnih podataka a teme stoje i danas, ko želi nađe.
2020 12 30
Najbolje da nam clanica koja je temu otvorila (i obrisala) sama razresi dilemu.... Ovako ispada da se stite prevaranti
2020 12 30
Onda sam ja lose procitala...😔....u svakom slucaju se onda izvinjavam na losoj informaciji.Ovi su definitivno na crnoj listi....
2020 12 30
> lokibg: > Najbolje da nam clanica koja je temu otvorila (i obrisala) sama razresi dilemu.... Ovako ispada da se stite prevaranti Slažem se, neka se članica javi da damo par besplatnih saveta.
2020 12 30
Nas par je okrenulo temu na zezanje,pa se clanica mozda uvredila i obrisala temu.
2020 12 30
Samo da se raskrinkaju prevaranti....da ostale znaju o cemu se radi....
2020 12 30
1 2