Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Svaka slicnost sa Vama je namerna

Svaka slicnost sa vama je sasvim namerna Isecak iz mog inboxa Ona klikce "zelim ovaj predmet" i tako salje 3 poruke zaredom Ja: zelite da kupite predmet? Ona:da Ja:hocete podatke za uplatu? Ona:da,ali prvo mi posaljite dodatne slike Ja:u redu,saljem odmah Ona:koja je boja Ja:crna,kao na slikama Ona:a materijal Ja:pise,pamuk Ona:aha,ok nisam videla.koja je zadnja cena Ja:moze za 1000 Ona:super.dajte podatke da uplatim Ja: jdbxjdjsnxjxnyjxnxnx (ostavim broj racuna) ostavite mi vasu adresu kako bih poslala nakon uplate Ona:nxndjsjsnsjsnd(ostavi svoju adresu) NEMA JE 10 DANA DA SE JAVI 11.dan Ona:dobar dan,koja je boja ovih pantalona Ja:taman kucam "sve po spisku, boji" kad opet poruka"vidim da sam vas vec pitala" I ode... Vojmija Oca ludog li sveta Pa ti budi fin drugi put
pre 13 dana, 19:45
Dijalog br2 Pre 26 dana Ona:zelim ove pantalone,moze slika kako stoje Ja:ne slikam na sebi Ona:daj onda dodatne slike Ja:saljem odmah Ona: kupujem.ostavlja podatke Ja:prvo uplata na racun(ostavljam podatke) Ona:ok,uplacujem u toku dana ......nestane Pre 9 dana Ona:e jel mozes hitno danas da mi posaljes pantalone trebaju mi za novu godinu??? Ja (smajli koji se sa cekicem od 1t udara po glavi 100 puta i koluta ocima)
pre 13 dana, 19:53
😂 😂 😂 😂 Mislim da je to neka dijagnoza kod ljudi. Imala sam i ja slucajeve da hoce da kupe odredjenu stvar i traze mi br. racuna da mi uplate novac, kada im posaljem, nestanu i ne jave se vise nikad🥴
pre 13 dana, 20:02
Inace sam ovih dana bila na kracem odmoru, dakle nisam imala pristup garderobi koju sam objavila, 400 km dalje od njih. Clanica mi salje poruku da zeli predmet, ali pita za mere i jos neko propratno pitanje. Vidim poruku, i ne odgovaram, kasno uvece, ja legla. Rekoh, ujutru cu obrazloziti zasto u datom trenutku ne mogu da saljem mere. U medjuvremenu me saceka jos jedna poruka od iste clanice da zeli taj isti predmet. Kontajuci da sam sama kriva sto ne stavim mere odmah u startu, iscimam majku, loseg zdravstvenog stanja da mi islika mere, i to sa santimetrom uz predmet, da ne omasi nesto, posle ja budem kriva. Bila sam spremna i postara tuznog seoskog da posaljem kod majke, kad se neko dva puta interesuje za predmet, rekoh, mozda hitno, vazno, jbg, sta ja znam, a bar telefon imamo. Slike posaljem clanici, sa sve merama i odgovorom, postara zapetog ko puska. A ono , odgovora bez dan citav. S obzirom da sam dve iste poruke dobila u 12 sati, bi mi cudno. Uzmem za shodno da javim da mi delovalo da je dosta zainteresovana za predmet,s pitanjem da li ga zeli da posaljem ili ne. I dalje nema odgovora. Ne znam sta je, al ja od sad uz garderobu stavljam santimetar i tako idu na sajt.
pre 13 dana, 20:11
A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD ❤️ Crop top ❤️ Zdravo, bloodytears Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘
pre 13 dana, 20:22
> bloodytears: > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > ❤️ Crop top ❤️ > Zdravo, bloodytears > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
pre 13 dana, 20:36
> bloodytears: > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > ❤️ Crop top ❤️ > Zdravo, bloodytears > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 Sta ste vi napisali?😁
pre 13 dana, 20:36
> bloodytears: > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > ❤️ Crop top ❤️ > Zdravo, bloodytears > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 Sta ste vi napisali?😁
pre 13 dana, 20:38
> Aaanaaaa: > > bloodytears: > > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > > ❤️ Crop top ❤️ > > Zdravo, bloodytears > > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 > Sta ste vi napisali?😁 Napisala "poklonjeno vec" 😂😂 msm praznici su,vreme darivanja,deda mraz ne postize sve...
pre 13 dana, 20:38
Nista nisam odgovorila profil je vidim blokiran a to nikad razumeti necu prodajes original Nike jaknu a trazis poklon ili popust na stvar od 200-300 dinara, nisam pametna samo se slatko nasmejem cudu se nacudim i nastavim dalje xD
pre 13 dana, 20:41
> Ninuskica: > > Aaanaaaa: > > > bloodytears: > > > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > > > ❤️ Crop top ❤️ > > > Zdravo, bloodytears > > > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 > > Sta ste vi napisali?😁 > Napisala "poklonjeno vec" 😂😂 msm praznici su,vreme darivanja,deda mraz ne postize sve... Bas ste me slatko nasmejali, hvala Vam, stvarno sam se nasmejala od srca sto se kaze🤭🤭🤭🤭
pre 13 dana, 20:42
> bloodytears: > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > ❤️ Crop top ❤️ > Zdravo, bloodytears > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 HAHAHAHAHAHAHAHA onesvestih se :') :') :') ovo "Xejjj DrAGA!!" me dokusurilo
pre 13 dana, 22:00
@Ninuskica.. :') :') :')
pre 13 dana, 22:07
Obozavam ovaj sajt :')
pre 13 dana, 22:13
> bloodytears: > A ima i ovakvih :') Meni nista vise nije cudno navikla sam na sve XD > ❤️ Crop top ❤️ > Zdravo, bloodytears > Xejjj DrAGA!! Jel mozes da mi poklonis bas mi se svidja da bude poklon za Novu godinu??Unapred zahvalna 💘 Mila moja, dušice draga😂😂 cmok, cmok.. Ček da vidim šta ima kod tebe na profilu, pa da i ja stanem u red za poklone.. 😂🤣😎
pre 13 dana, 22:28
1 2 3 Sledeći