Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Navaljivanje

Cao svima! Pocinje da me malo nervira sto mi clanice koje ne pratim, nemam nikakav kontakt, nisu mi njihove stvari u omiljenim, ama nista - salju poruke da prave rasprodaju na profilu... i tako vec nekoliko puta od istih, iako ne reagujem! Kod mene recimo to samo postize kontra efekat! Sta vi ostale mislite o tome?
2021 01 14
Ja se slazem. Ja samo mogu da kazem da ne volim ni kad udjem u neki manji butik i onda prodavacica krene sa "Izvolite?". Ja kazem da sam htela da pogledam i onda, ako se duze od 2 sekunde zagledam u neki komad, " On divno stoji". Mislim se "Really?" A ovo sa porukama dodje na isto. ;( Nisam imala takvih poruka, ali nije to dobra praksa.
2021 01 14
> Mil011: > Cao svima! > Pocinje da me malo nervira sto mi clanice koje ne pratim, nemam nikakav kontakt, nisu mi njihove stvari u omiljenim, ama nista - salju poruke da prave rasprodaju na profilu... i tako vec nekoliko puta od istih, iako ne reagujem! > Kod mene recimo to samo postize kontra efekat! > Sta vi ostale mislite o tome? Pa to je poprilicno cudno. Iskreno, imam obicaj da clanicama koje imaju neki moj predmet u Omiljenim posaljem poruku da je taj predmet snizen, ali to radim samo povremeno i to samo ako cenu snizavam drasticno-recimo sa 3.500 na 2.000din. Obicno se tada stvar i proda i samo mi u tom slucaju takva obavestenja imaju smisla. Ali ovo je bas neobicno i ne vidim logiku jer niti pratite te clanice niti imate njihove predmete u Omiljenim....
2021 01 14
I meni šalju a ne pratim ih niti imam njihov predmet u omiljenim. E sad,nije problem što šalju,mislim,ne ugrožava me to ali me mrzi da ulazim u komunikaciju a glupo mi je da ništa ne odgovorim pa se onda mučim šta činiti kao da mi još samo ta dilema fali u životu.😂
2021 01 14
I meni je čudno, ako ih ne pratite i nemate njihove predmete u omiljenim. Na sreću, ne dobijam takve poruke. Inače, nemam ništa protiv da za predmet, koji mi je u omiljenima dobijem povoljnu ponudu.
2021 01 14
> REASHOP: > I meni je čudno, ako ih ne pratite i nemate njihove predmete u omiljenim. Na sreću, ne dobijam takve poruke. > Inače, nemam ništa protiv da za predmet, koji mi je u omiljenima dobijem povoljnu ponudu. Slažem se potpuno. Ako je među omiljenima to je OK. Ovako nova vrsta promocije.
2021 01 14
I ja dobijam takve poruke,i samo ih procitam i obrisem. Ne nerviram se 😊
2021 01 14
> AppleRed: > > REASHOP: > > I meni je čudno, ako ih ne pratite i nemate njihove predmete u omiljenim. Na sreću, ne dobijam takve poruke. > > Inače, nemam ništa protiv da za predmet, koji mi je u omiljenima dobijem povoljnu ponudu. > Slažem se potpuno. Ako je među omiljenima to je OK. Ovako nova vrsta promocije. I ja posaljem s vremena na vreme clanicama koje imaju moje krpice u Omiljene kad hocu njima da dam promotivni popust, nikakvog smisla mi nema da smaram nekog nepoznatog. Prvi put cujem za ovo
2021 01 14
Svasta se dasava na ovom sajtu 😂 razumem da je pala prodaja i svi zelimo da prodamo nesto ali ovo postaje vec preterano...
2021 01 15
Meni je to ok...
2021 01 15
Iskuliram takve poruke
2021 01 15
Ja ne vidim ništa loše u tome, nije Vas niko vređao time što Vam je ponudio nešto... ja uvek odgovorim ljubazno šta god da je... dok postavljanje npr tema gde se prodaje nešto nasilno i podmuklo mi je druga priča...
2021 01 15
Evo, dobila i ja promotivnu poruku da je kod članice sniženje. Pa i kod mene moguć dogovor. 😱😱😱
2021 01 18
Izvinite sto tek sada odgovaram, ali nisam mogla da pronadjem temu, mislim da je nesto "zabagovalo" sa novim dizajnom... Elem, hvala svima na odgovorima!
2021 01 26
Upravo! Hahaha Ja sam u pocetku odgovarala, a onda sam prestala > simona7: > I meni šalju a ne pratim ih niti imam njihov predmet u omiljenim. E sad,nije problem što šalju,mislim,ne ugrožava me to ali me mrzi da ulazim u komunikaciju a glupo mi je da ništa ne odgovorim pa se onda mučim šta činiti kao da mi još samo ta dilema fali u životu.😂 ,:)
2021 01 26