Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Navaljivanje

Cao svima! Pocinje da me malo nervira sto mi clanice koje ne pratim, nemam nikakav kontakt, nisu mi njihove stvari u omiljenim, ama nista - salju poruke da prave rasprodaju na profilu... i tako vec nekoliko puta od istih, iako ne reagujem! Kod mene recimo to samo postize kontra efekat! Sta vi ostale mislite o tome?
pre 12 dana, 17:36
Ja se slazem. Ja samo mogu da kazem da ne volim ni kad udjem u neki manji butik i onda prodavacica krene sa "Izvolite?". Ja kazem da sam htela da pogledam i onda, ako se duze od 2 sekunde zagledam u neki komad, " On divno stoji". Mislim se "Really?" A ovo sa porukama dodje na isto. ;( Nisam imala takvih poruka, ali nije to dobra praksa.
pre 12 dana, 18:06
> Mil011: > Cao svima! > Pocinje da me malo nervira sto mi clanice koje ne pratim, nemam nikakav kontakt, nisu mi njihove stvari u omiljenim, ama nista - salju poruke da prave rasprodaju na profilu... i tako vec nekoliko puta od istih, iako ne reagujem! > Kod mene recimo to samo postize kontra efekat! > Sta vi ostale mislite o tome? Pa to je poprilicno cudno. Iskreno, imam obicaj da clanicama koje imaju neki moj predmet u Omiljenim posaljem poruku da je taj predmet snizen, ali to radim samo povremeno i to samo ako cenu snizavam drasticno-recimo sa 3.500 na 2.000din. Obicno se tada stvar i proda i samo mi u tom slucaju takva obavestenja imaju smisla. Ali ovo je bas neobicno i ne vidim logiku jer niti pratite te clanice niti imate njihove predmete u Omiljenim....
pre 12 dana, 18:22
I meni šalju a ne pratim ih niti imam njihov predmet u omiljenim. E sad,nije problem što šalju,mislim,ne ugrožava me to ali me mrzi da ulazim u komunikaciju a glupo mi je da ništa ne odgovorim pa se onda mučim šta činiti kao da mi još samo ta dilema fali u životu.😂
pre 12 dana, 18:38
I meni je čudno, ako ih ne pratite i nemate njihove predmete u omiljenim. Na sreću, ne dobijam takve poruke. Inače, nemam ništa protiv da za predmet, koji mi je u omiljenima dobijem povoljnu ponudu.
pre 12 dana, 18:42
> REASHOP: > I meni je čudno, ako ih ne pratite i nemate njihove predmete u omiljenim. Na sreću, ne dobijam takve poruke. > Inače, nemam ništa protiv da za predmet, koji mi je u omiljenima dobijem povoljnu ponudu. Slažem se potpuno. Ako je među omiljenima to je OK. Ovako nova vrsta promocije.
pre 12 dana, 19:00
I ja dobijam takve poruke,i samo ih procitam i obrisem. Ne nerviram se 😊
pre 12 dana, 20:21
> AppleRed: > > REASHOP: > > I meni je čudno, ako ih ne pratite i nemate njihove predmete u omiljenim. Na sreću, ne dobijam takve poruke. > > Inače, nemam ništa protiv da za predmet, koji mi je u omiljenima dobijem povoljnu ponudu. > Slažem se potpuno. Ako je među omiljenima to je OK. Ovako nova vrsta promocije. I ja posaljem s vremena na vreme clanicama koje imaju moje krpice u Omiljene kad hocu njima da dam promotivni popust, nikakvog smisla mi nema da smaram nekog nepoznatog. Prvi put cujem za ovo
pre 12 dana, 21:04
Svasta se dasava na ovom sajtu 😂 razumem da je pala prodaja i svi zelimo da prodamo nesto ali ovo postaje vec preterano...
pre 12 dana, 01:08
Meni je to ok...
pre 11 dana, 13:30
Iskuliram takve poruke
pre 11 dana, 19:09
Ja ne vidim ništa loše u tome, nije Vas niko vređao time što Vam je ponudio nešto... ja uvek odgovorim ljubazno šta god da je... dok postavljanje npr tema gde se prodaje nešto nasilno i podmuklo mi je druga priča...
pre 11 dana, 21:32
Evo, dobila i ja promotivnu poruku da je kod članice sniženje. Pa i kod mene moguć dogovor. 😱😱😱
pre 8 dana, 18:16
Izvinite sto tek sada odgovaram, ali nisam mogla da pronadjem temu, mislim da je nesto "zabagovalo" sa novim dizajnom... Elem, hvala svima na odgovorima!
pre 1 dana, 00:26
Upravo! Hahaha Ja sam u pocetku odgovarala, a onda sam prestala > simona7: > I meni šalju a ne pratim ih niti imam njihov predmet u omiljenim. E sad,nije problem što šalju,mislim,ne ugrožava me to ali me mrzi da ulazim u komunikaciju a glupo mi je da ništa ne odgovorim pa se onda mučim šta činiti kao da mi još samo ta dilema fali u životu.😂 ,:)
pre 1 dana, 00:28