Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

bubuljice?

Dete mi ulazi u pubertet,pa krenule i bubuljice :s Sitne,za sada nije strasno...Pitanje cime cistiti lice,s obzirom da je atopicar?..Sve sto je za bubuljice, sto sam gledala u apoteci je za masnu kozu..
2021 01 24
Preporucujem botanica prirodnu antiakne kremu. Jako dugo sam se mucila sa tim problemima i dugo je trajalo, koristila razne skupe, popularne kreme, umivalice, pila antibiotike, redovno posecivala koznu kliniku i to je sve bilo kratkotrajno resenje dok nisam slucajno probala ovu kremu koja je verujete ili ne 180 din u rodi i ja je i dalje koristim. Uvece je nanesem na ocisceno lice i ujutru se probudim bez icega na licu. Inace imam 22god.
2021 01 24
Da li bi ulje od cajevca moglo da pomogne? Mislim da se nalazi u vecini preparata za bubuljice Ja sam ga kupila za dete jer sam procitala da je dobro u borbi sa ekcemom a izmedju ostalog i za bubuljice I stvarno, kada mi iskoci neki “incident” pomaze Proguglajte sto bi se reklo, pa procenite vredi li probati U DM- u je oko 300 din
2021 01 24
Za atopicnu kozu nista od preparata sa parfemom, alkoholom, parabenom. Meni vecina popularne jeftinije kozmetike ne dolazi u obzir, ni za lice ni samponi. Veliko DA za: La roche posay, Eucerin, Pantenol krema, mozda i Uriage i Bioderma. Od nesto jeftinijih je ok Mixa ali ne resava problem ali i ne smeta, samo hidrira. Br 1 je La Roche Posay. Smiruje atopicnu kozu pa smiruje i upalne procese kod bubuljica. Sto se tice bubuljica obavezna higijena ujutru i uvece. Nikako da ne pipa lice, ruke su uvek donekle prljave, svasta pipamo da nismo ni svesni. Neka se skroz odvikne od toga da pipa lice ili se navaljuje na ruku. Ako se pojavi neka upaljena bubuljica, lokalno antibiotska mast Enbecin ili Chloramphenicol Galenika.
2021 01 24
...Pa da atopicar je suva mu je koza,a svi preparati za bubuljice,tipa losioni kreme,sapuni su za masnu kozu..Uzela sam tester neke kreke La roche effaclar duo,medjutim citam na netu za sta je namenjena,pise za skupljanje viska sebuma ,:(
2021 01 24
Ovaj me spasava vec 2 godine ali vise ga ne nalazim u prodaji https://www.apotekasunce.rs/uploads/store/products/images/la-roche-posay-lipikar-fluide-200ml5e25b61e7b495.jpg
2021 01 24
Kada se lice upali, tj.kada izbiju one potkozne bolne crvene akne karakteristicne za pubrtet ili iscedite neku belu mazati lokalno losion Klindamicin 2% To se kupuje u drzavnim apotekama, oni to prave i osnovni sastojak je naravno antibiotik. Zaista je dobar, smiruje jako brzo i koristi se samo na mestima koja su upaljena ili pod aknama.
2021 01 24
Da li ste probale? Flogocid https://minutzamene.com/flogocid-za-bubuljice/ Aknolin https://www.ovotaris.com/aknolin.html?_ga=2.246458307.636030123.1611501140-1473068610.1611501140
2021 01 24
Moja koza je kombinovana, sklona dehidrataciji. Super su mi se pokazale Neogen pene za pranje lica ili kao jeftinija opcija Afrodita pene i Bioderma umivalice. Serum niacinamid za smirivanje lica i lokalno na bubuljicu ulje cajnog drveta- The body shop. Prvo i osnovno ishrana i da se ne cacka lice. Ako je devojcica i ako se vec sminka nikako puderi, vec medicinske tonirane kreme.
2021 01 24