Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koja je poenta?

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8f3d53787bd99816b003a3323065b80e.jpg) Paket naravno nisam nikad dobila, niti je paket uopste poslat kao sto je napisala. Clanica redovno ulazi na sajt,mogla je bilo sta napisati, tipa da je mrzi da posalje ili bilo sta slicno 🤷‍♀️ Jel vam se desavalo ovo nekad?
2021 02 06
Ako neko zna, neka napiše 😄 I mene zanima
2021 02 06
Ovo sto kaze "poslacu vam ponovo" ili ima vise komada ili nije ni poslala....ako nisi uplatila,onda nema brige.....imas li broj posiljke ili nesto?
2021 02 06
Bas me iznenadjuje, saradjivala sam s tom devojkom vise puta otkad sam na sajtu (9 godina), nikad nije bilo problema - jedna mi je od omiljenih stavise
2021 02 06
Ne verujem da ima vise komada, da ima vise komada poslala bi za ovih mesec dana 🤣🤷‍♀️
2021 02 06
> SvetlanaRadic: > Bas me iznenadjuje, saradjivala sam s tom devojkom vise puta otkad sam na sajtu (9 godina), nikad nije bilo problema - jedna mi je od omiljenih stavise Da vidim da ima preko 1000 utisaka i ja sam se iznenadila 🤷‍♀️
2021 02 06
Sokirala sam se kada sam videla o kojoj clanici se radi. Donosila mi je pakete licno na posao, uvek i neki poklon ili naplati jednu stvar a drugu casti... Najmanje sam od nje ocekivala da uradi nesto lose... Ne znam koje bi opravdanje postojalo za ovo ali nadam se da ce ga imati...
2021 02 06
> Bojanaboka990: > Sokirala sam se kada sam videla o kojoj clanici se radi. Donosila mi je pakete licno na posao, uvek i neki poklon ili naplati jednu stvar a drugu casti... Najmanje sam od nje ocekivala da uradi nesto lose... Ne znam koje bi opravdanje postojalo za ovo ali nadam se da ce ga imati... Verujem,vidim da ima sve pozitivne utiske, da nije ulazila na sajt ne bih joj zamerila, jer bih kontala da ima neki problem, ali dobro mozda je i zaboravila na mene 😂🤷‍♀️
2021 02 06