Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zasto je tesko naznaciti do 19h?

Zasto je tesko naznaciti do 19h, ako se vec tako dogovorimo? Bas ne razumem.
2021 02 24
Mene uvek, ali uvek u posti pitaju da li je isporuka do 12 ili 19, tako da- I da hocu da zaboravim, ne mogu...
2021 02 24
Ja uvek šaljem do 19h zbog jeftinije poštarine, uglavnom pitam kupca, ali kao da se podrazumeva. I baš uvek naglasim da se meni pošalje do 19h, nikad nisam imala problema..
2021 02 24
> Danijela234: > Ja uvek šaljem do 19h zbog jeftinije poštarine, uglavnom pitam kupca, ali kao da se podrazumeva. I baš uvek naglasim da se meni pošalje do 19h, nikad nisam imala problema.. Delim Vase misljenje.👍
2021 02 24
Meni se desi da u posti samo oznace do 12 h i kad mi daju listic i kad vidim da stoji do 12 h a lepo sam rekla do 19 h, kazem da storniraju, i opet ukucaju onako kako sam rekla, nije ima bas pravo ali urade. Ne znam zasto ali neke radnice uopste ne obracaju paznju na to i samo oznace do 12 h
2021 02 24
Postalo je potpuno besmisleno naglasavati do 19h jer kuriri zaduzeni za odredjeni deo grade dostave kad im je cef, odnosno ako je paket dospeo kuriru koji radi prepodnevnu smenu, za taj deo grada, on sigurno nece cekati 19h da dostavi paket.
2021 02 24
> PEPEJEANS: > Postalo je potpuno besmisleno naglasavati do 19h jer kuriri zaduzeni za odredjeni deo grade dostave kad im je cef, odnosno ako je paket dospeo kuriru koji radi prepodnevnu smenu, za taj deo grada, on sigurno nece cekati 19h da dostavi paket. To je druga problematika, zene uglavnom traze da se salje do 19h zbog nize cene postarine a manje-vise zbog vremena dostave. Kome se zuri da mu stigne ranije, naglasice prodavcu do 12h a inace cenim da svi biramo 19h jer je jeftinije
2021 02 24
Pa nije bas besmisleno, ako naznace u posti do 12h, onda to i naplate.Kod mene u posti ponekad kao da mi namerno označe do 12h kada saljem, jer je skuplje.A inace u mom.mestu postari rade do 13h pa i da hocu ne stize mi do 19h nikad.
2021 02 24
Meni uvek stigne paket oko 12, 13h, šta god da naglasim, tako da uvek biram do 19h
2021 02 24
Saljem do 19h i trazim clanicama da naznace isto kad salju. NAma ovde svakako donose pre 12h i te pakete koji su naznaceni do 19h.
2021 02 24
Ja sve popunim preko aplikacije i onda nema greške ni dugogo nadvikivanja na šalteru 😂
2021 02 24
> SvetlanaRadic: > > PEPEJEANS: > > Postalo je potpuno besmisleno naglasavati do 19h jer kuriri zaduzeni za odredjeni deo grade dostave kad im je cef, odnosno ako je paket dospeo kuriru koji radi prepodnevnu smenu, za taj deo grada, on sigurno nece cekati 19h da dostavi paket. > To je druga problematika, zene uglavnom traze da se salje do 19h zbog nize cene postarine a manje-vise zbog vremena dostave. Kome se zuri da mu stigne ranije, naglasice prodavcu do 12h a inace cenim da svi biramo 19h jer je jeftinije Kolika je razlika u ceni? Nesto znacajno, ili? Meni koji god paket da sam slala postarina izadje 300 din.
2021 02 24
> MiraTinaLena2: > Ja sve popunim preko aplikacije i onda nema greške ni dugogo nadvikivanja na šalteru 😂 Da li može link do aplikacije, bila bih zahvalna? <3
2021 02 24
Uvek do 19h, ako kupac ne naglasi drukcije. Ako saljem u petak, u posti automatski popune na 12h, sta god mi trazili.
2021 02 24
U mestu gde živim pošta stiže uvek posle 12h, tako da je besmisleno plaćati nešto šta nećete dobiti, a u pošti me uvek pitaju do 12h ili do 19h kada šaljem
2021 02 25
1 2