Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Saradnje koje su prošle mnogo bolje nešto što ste očekivale

Eto.. i onda ja nju maltretiram [:keziti] a ja joj tražila puder u kamenu, ona kaže: "e pa nemam ga više, usisala sam ga" [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 09
Aaxaxxxxaaxxaxxa. :DDD pa sta da radim, rekla sam ti iskreno [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] Mozes od vesne da kupis taj puder, prodace ti i jeftinije nego u katalogu [:stidljiv]
2013 09 09
[:smejati] [:smejati] [:smejati] ma znam da mogu, nego si mi smešna [:keziti] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 09
Samo da znas da sam onaj puder pakovala preko pola sata u karton da se ne bi izlio po onoj bluzi.. I sve sam mislila kad pukne ima haos da napravi! [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejuljiti]
2013 09 09
Pa jeste puko... nego nisam htela da ti kažem... da te ne bih maltretirala... [:tuzan]
2013 09 09
Stvarno pukao??????????????????????????????????????? [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen]
2013 09 09
[:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:poljubac] nije [:jezik]
2013 09 09
E, zloca si! [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2013 09 09
[:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 09
Iskreno neko moje misljenje jeste ovo, kada najsvise sumnjate u nekoga taj ce isapsti koretkan i fer, dok oni za koje ste sigurni i koje su Vase stalne musterije napravice Vam haos. ( imala sam taj slucaj dva-tri puta). Samo mi nije jasno nesto, ti nekoga ocenis a tebe taj neko ne, cemu onda utisci ako kupce mrze napisati da li su zadovoljni i ostalo.
2013 09 09
Ovde sam imala samo lepe saradnje, sve devojke su bile maksimalno korektne, ljubazne, kulturne... Zaista imam samo reci hvale, za devojke sa kojima sam saradjivala... [:lepota]
2013 09 10
A sta raditi sa oni devojkama koje ne nameravaju nista da kupe samo eto zafrkavaju kojekakvih idiotskim pitanjima? Sve ima svoje granice , pa i moje stpljenje [:keziti] [:smejati]
2013 09 10
Biti ljubazan u svakom slucaju [:smejuljiti]
2013 09 11
@DollBlack, hvala za lepe reci. Znaci mnogo nama novajlijama da nas neko preporuci, [:osmeh] [:poljubac]
2013 09 20
Nema na cemu... Zasluzena pohvala [:lepota] [:poljubac]
2013 09 20
1 2